PSU custom kablovi i konektori

poruka: 5
|
čitano: 6.094
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gdje da nađem kablove i konektore za napajanje?!?!

U prilikogu je slika costum produžetka 24 pin za napajanje. Mene zanima gdje u Republici Hrvatskoj to mogu nabaviti, barem taj kabel, i plastike tj konektore koje idu u matičnu/napajanje.. znam da ima na internetu to naručiti, ali majke ti dođe mi više nego samo novo napanje koje sam kupio (Corsair RM650x).

 

Cijenim svaku pomoć. Odma jedno pitanje, dali ima kakve veze ako su ti kablovi naprimjer duplo duži od standarnog kabla koji dolazi sa napanjem, gubljenje votalže, amperaže?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PSU costum kablovi i konektori

Pogledaj tu.

Sami 24-pinac je prilično skup, 149Kn za crno-zelenu kombinaciju u svijetu medija dućanu najjeftinije.

Što se drugog pitanja tiče, odgovor je ne, ne utječe nimalo ni na što ukoliko je napravljeno kako treba; za gotova rješenja se pretpostavlja da su napravljena kako treba. Uvijek ima iznimki i ovako i onako, bilo gotovo rješenje ili ručni rad.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PSU costum kablovi i konektori
Caesar et Brutus kaže...

Pogledaj tu.

Sami 24-pinac je prilično skup, 149Kn za crno-zelenu kombinaciju u svijetu medija dućanu najjeftinije.

Što se drugog pitanja tiče, odgovor je ne, ne utječe nimalo ni na što ukoliko je napravljeno kako treba; za gotova rješenja se pretpostavlja da su napravljena kako treba. Uvijek ima iznimki i ovako i onako, bilo gotovo rješenje ili ručni rad.

 

 

Platio bi maksimalno 250 - 300  kn i 24 pin i 8 pin set od 60/75 cm obadvoje ... pa jel igdje može da se to ručno slaže zbog troškova

Pare nisu problem, para nema.
8 godina
neaktivan
offline
PSU custom kablovi i konektori

Samo da se pohvalim, našao sam čovjeka koji u srbiji to složi za 200 kn, 24 pin MBO+ 4 pin CPU + 4pin GPU i još je 5 eura poštarina u RH, pa ako koga bude zanimalo da zna.

 

u Privitku su slike kako će mi izgledati završni proizvod

Pare nisu problem, para nema.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2017 16:59 (Challen).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PSU custom kablovi i konektori
Imas u Mikronisu cijeli set 249 kuna, boje razne.
Npr. zeleno
https://www.mikronis.hr/kabel-za-napajanje-phanteks-sleeved-zeleni-p-n-ph-cb-cmbo-gr.aspx
Gamers don t die, we respawn
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice