Guma na cabel menagmentu

poruka: 8
|
čitano: 3.168
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Guma na cabel menagmentu

jel zna itko gdje mogu kupiti ovakvu gumu pa da ugradim u svoje kuciste, u otvore predvidene za cable managment...

ovo plavo..! ovo plavo..!
...it's only business...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Guma na cabel menagmentu

Teško. odi u OBI/Uradi sam etc, i kupi si gumu za automobilska stakla, dođeš na isto, čak i bolje.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
13 godina
offline
Guma na cabel menagmentu

Da malo osvjezim temu!

 

Dali je itko nasao gdje za kupit takve gume za rupe ili mozda sam izradio nesto slicno kao sto je oznaceno na slici ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Guma na cabel menagmentu

1., 2., samo ih treba izmjerit dal bi mogli u drugi kejs stat osim u 600T/700D/800D.

Rakim - The Legend, 2Pac - The King, Notorious B.I.G - The Flow and FreeStyle, Nas - The Last Man Standing, Big L - The Punchline and FreeStyle. ლ(ಠ益ಠლ
13 godina
offline
Re: Guma na cabel menagmentu
FiCo_Ri kaže...

1., 2., samo ih treba izmjerit dal bi mogli u drugi kejs stat osim u 600T/700D/800D.

Samo se nadam da ce doci i kod nas !

Music As A Weapon !!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Guma na cabel menagmentu

Ima na eBayu nes al nije to to.

Rakim - The Legend, 2Pac - The King, Notorious B.I.G - The Flow and FreeStyle, Nas - The Last Man Standing, Big L - The Punchline and FreeStyle. ლ(ಠ益ಠლ
13 godina
offline
Guma na cabel menagmentu

Ma čak sam mislio da uzmem neku tanju gumu ( npr. ona unutarnja zračnica za bicikel ) , zarežem takve proreze i zaljepim od iza !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Guma na cabel menagmentu

Evo, ako vam je tesko naci ovakvu gumu za rupu imate ovdje:

 

Odlican tutorial nabavite neku obicnu gumu (za automobile ili kamione) i trebate rezati kako treba, dodje oko 10-20kn

 

 

Bilo bi vam bolje stedit lovu nego placati 16 dolara {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice