Novo napajanje - dilema oko izbora zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 1.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Novo napajanje - dilema oko izbora

Trebalo bi mi novo napajanje za bratov komp. Trenutno je na zadnjim nogama jer je unutra MS od 400W koji pogoni Athlon X2 i Point of View GeForce 8800 GTS (ova kartica ce spalit to napajanje u roku odmah!!).

 

Racunam da mi treba nesto od minimum 500W (jedino ako sam u krivu pa je i 430W dosta) - s obzirom da se komp ne koristi bas za igranje (osim eventualno nesto laganijih igara tipa Orcs Must Die 2, Darksiders 2 i Mass Effect) mislio sam da bi mozda dosta bilo ovo Chieftecovo A-80 Series od 500W ili eventualno ovo malo jace Chieftec A-80 Series od 550W pa me zanimaju misljenja i eventualne alternative.

 

I da, moralo bi bit iz Linksa jer mi je definitivno skuplje ic u Zg po njega nego platit ga eventualnih 30-40 kn vise ovdje u Ri.

Vigilo confido
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 20:54 (Sunburn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Novo napajanje - dilema oko izbora
TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Novo napajanje - dilema oko izbora

ja imam identicno napajanje koje tera cetverojezgrenog phenoma i hd 4890 iskljucio sve dodatne diskove,dvd-rom, ostavio ventove da rade i nije napajanje jos sprzeno, pazim da u zahtjevnim igrama 12V ne padne ispod 11.5 i iznad 12.5 jer su to tolerancije

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice