GRUNDIG 43VLE6621WP podnaslovi/titlovi sa USB-a

poruka: 4
|
čitano: 6.456
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
GRUNDIG 43VLE6621WP podnaslovi/titlovi sa USB-a

Kako pokrenuti titlove sa čitača medijskih sadržaja?

Jučer sam ubacio USB i uredno pokrenuo seriju, očitao titlove sve ok. Danas više ne želi učitati titlove - nakon neuspjeha kod nove epizode pokrenuo sam istu epizodu! Sa TOOLS odem na Opcije medija i ne dozvoljava mi da namjestim Subtitle auto selection pod Upravljanje diskom. Na daljinskom kada stisnem tipku za titlove javlja da su isključeni. Netko pomoć?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GRUNDIG 43VLE6621WP podnaslovi/titlovi sa USB-a

Ako su titlovi dostupni i istog su naziva kao i video datoteka, onda ti ih prikaže kad pritisneš tipku za titlove. Odabereš ih strelicom i potvrdiš sa OK.

 

Ako ih ne vidiš, moguće da su drugog naziva, moguće da je naziv filma i titla predug pa da ga ne čita kako treba, da ekstenzija nije ispravna itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: GRUNDIG 43VLE6621WP podnaslovi/titlovi sa USB-

Hvala, ali ono šta mi je jučer pokrenuo - iste datoteke video i titl danas neće, pa mislim da sam možda nešto zabrljao dok sam namještao sliku i zvuk (novi Tv pa se dijete igra) i sada ne mogu više pokrenuti titlove. Jučer sam ih otvorio pritiskom tipke na daljinskom i još sam mogao birati između tri titla svi drugačijeg naziva.

16 godina
offline
GRUNDIG 43VLE6621WP podnaslovi/titlovi sa USB-a

Probaj vratiti tv na tvorničke postavke: Meni > Postavke > TV > O > Vratite tvorničke postavke. Kod ponovnog postavljanja tv-a naravno odabrati hrvatski jezik i hrvatsku državu.

 

I ne baš dati dijetetu da se igra s tv-om, nije to baš igračka... Eno u drugoj temi o popravcima tv-a često tv-i završe s razbijenim ekranom, pa onda bude glavobolja :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice