Odjednom je nestalo slike na TVu (LG TV)

poruka: 7
|
čitano: 11.409
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Odjednom je nestalo slike na TVu (LG TV)

Pozdrav, imam novi LG televizor i odjednom mu je nestalo slike, tj. pojavila se crna slika kroz koju se blago vidi sadrzaj na TVu. Zvuk radi, sve radi, ali slika je crna. Kao sto sam rekao, samo se malo vidi kroz crninu trenutni sadrzaj tv-a... Da li mu je crklo neko osvetljenje i sta dalje ?. 

 

 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Odjednom je nestalo slike na TVu (LG TV)
Slaven23 kaže...

Pozdrav, imam novi LG televizor i odjednom mu je nestalo slike, tj. pojavila se crna slika kroz koju se blago vidi sadrzaj na TVu. Zvuk radi, sve radi, ali slika je crna. Kao sto sam rekao, samo se malo vidi kroz crninu trenutni sadrzaj tv-a... Da li mu je crklo neko osvetljenje i sta dalje ?. 

 

 

 Uzmi bateriju ili uključi svijetlo na mobitelu i lagano prisloni na ekran i pogledaj dal se vidi slika (naravno tv mora biti uključen i na nekom programu. Ako vidiš sliku pod svijetlom otišlo je pozadinsko osvjetljenje. 

14 godina
offline
Re: Odjednom je nestalo slike na TVu (LG TV)
Koji je model LG ?
14 godina
offline
Odjednom je nestalo slike na TVu (LG TV)

Ako je novi, onda ima garanciju, a pod garancijom se kvarovi rješavaju u ovlaštenom servisu "Supra Mea.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Odjednom je nestalo slike na TVu (LG TV)

Kupljen je 14. marta 2015. A garanciju ima 2 godine, sto znaci da mu je istekla pre tacno godinu i sedam meseci... Da, otislo mu je pozadinsko osvetljenje, pod svetlom se vidi slika... Koliko su skupe popravke tog pozadinskog svetla ?

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
14 godina
offline
Odjednom je nestalo slike na TVu (LG TV)

To ti je klasika, za neke LG modele, programirano: Kod mene isto bilo, nosio u lokalni TV servis, 700kn, ali spustio mi na 500kn. Odradili to za sat vremena.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Odjednom je nestalo slike na TVu (LG TV)

Hvala svima na pomoci... Pozdrav.

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice