Samsung MU7002 - udar groma!

poruka: 6
|
čitano: 5.443
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung MU7002 - udar groma!

Pozdrav ljudi,

 

 

 

Imali smo u Rijeci grmljavinu, nažalost nisam isključio na vrijeme uređaje pa su mi stradali ruter i televizija. Ruter sam promjenio, a kod televizije imam poruku "No One Connect Mini detected.Please check the connection".

Kad upalim televiziju radi daljinac nekih 10 sec i onda dodje ta poruka na ekranu i više ništa ne mogu. Nažalost danas je praznik pa ne mogu nositi na popravak, nadam se da nije otišla matična. Zanima me da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

 

Srdačan pozdrav!

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung MU7002 - udar groma!

Jel imaš neku kutijicu uz njega koja se ušteka kabelom na TV?

To ti je taj one connect.

 

 

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung MU7002 - udar groma!

imam da, mislim da je problem u toj kutijici, ali se bojim da nije otišlo dalje. Sve izgleda normalno dok ne dođe ta poruka.

 

 

Ovako izgleda:

 

Samsung One connect receiver

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 12:06 (vdrbox).
16 godina
offline
Samsung MU7002 - udar groma!

Ako ti je otišao ruter, a bio je spojen žičano na one connect, onda ti je vjerojatno njega spržilo preko mrežnog porta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung MU7002 - udar groma!

Internet se ne spaja na one connect, nego direkt u televiziju. Na one connect mi je spojen rpi3 sa HDMI kabelom i zemaljska antena.

 

hvala na odgovoru!

16 godina
offline
Re: Samsung MU7002 - udar groma!
vdrbox kaže...

Pozdrav ljudi,

 

 

 

Imali smo u Rijeci grmljavinu, nažalost nisam isključio na vrijeme uređaje pa su mi stradali ruter i televizija. Ruter sam promjenio, a kod televizije imam poruku "No One Connect Mini detected.Please check the connection".

Kad upalim televiziju radi daljinac nekih 10 sec i onda dodje ta poruka na ekranu i više ništa ne mogu. Nažalost danas je praznik pa ne mogu nositi na popravak, nadam se da nije otišla matična. Zanima me da li je netko imao ovakvu situaciju?

 

 

Srdačan pozdrav!

Realno večina ljudi niti ne može/ne stigne isključivat uređaje, a posebno razni Poslovni svijet takva praksa ne dolazi u obzir.Recimo dođeš u Links kupit komp, ali eto nakon kupnje pola djelova vani zagrmi ili eto problema.Links blagajnik brzo reagira, "izvinite moramo prekinut kupoprodaju ja čupam blagajnu i komp iz struje/mreže da ih grom ne sprži itd".

 

Ako je TV pod garancijom, ne spominji nikakvo nevrjeme ili udar groma.Jednostavno reci TV ne radi, kako i zašto nemaš poima to je problem garancije i servisa.

 

Za ubuduče kupi preventivnu zaštitu, ili u obzir dolazi samo kvalitetna prenaponska zaštita.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/grom-posljedice/102421.aspx?page=0&jumpto=1977879&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/grom-udario-pc/190560.aspx?page=0&jumpto=3732222&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice