TV do 8000kn

poruka: 16
|
čitano: 3.104
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
TV do 8000kn

znaci, trazim preporuke za TV spreman sam potrositi max 8k kuna, izmedju ostalog TV mi treba za gledanje filmova preko kompa te ponekad za odigrat kakvu igricu

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 8000kn
mihhy kaže...

znaci, trazim preporuke za TV spreman sam potrositi max 8k kuna, izmedju ostalog TV mi treba za gledanje filmova preko kompa te ponekad za odigrat kakvu igricu

 Pogledaj ovaj http://www.ldsoft.biz/LG-LED-TV-47LW5590-CINEMA-3D-100Hz-WiFi-ready-SMART-71395.aspx ili ovaj http://www.ldsoft.biz/SAMSUNG-LED-TV-UE40D6750-59206.aspx .

Sve se nema.Možeš mislit.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 20:18 (Fero).
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 8000kn
In the end there will be only ( c )haoss ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 8000kn

 Ne bih ti preporućio plazmu, jer lcd led tehnologija je po meni bolja i manje troši struje u kwh, a i radni sati plazmi su manje.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
12 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 8000kn
Fero kaže...

 Ne bih ti preporućio plazmu, jer lcd led tehnologija je po meni bolja i manje troši struje u kwh, a i radni sati plazmi su manje.

Da imaš dva života,nećeš potrošiti "radne sate",a i da ih potrošiš na tisuće koliko imaš fore,neće ti crknuti ekran i ugasit se nakon određenog broja sati.

Što misliš da LCD neće oslabiti i crknuti i prdnuti nakon određenog broja sati?To nema veze s tehnologijom, nego kvalitetom proizvoda i sreće jer ista stvar nekome traje 10 godina,a nekome 5

LCD tehnologija nije bolja od plazme i zaista je više puna kapa ovih trolova koji nemaju pojma o čemu pišu.

Ako uzmeš Panasonicovu Neo Plazmu nove serije iz 2012.godine od 7-8 tisuća kuna(pogledaj malo novitete,da ti sad ne preporučujemo konkretne modele),imat ćeš najkvalitetniji TV na tržištu,što se tiče slike.Netko tko želi fluidnost gledanja MKV,divx zapisa na ugrađenom playeru u TV,neće biti u potpunosti sretan ni sa jednim proizvođačem.

Ako ćeš na TV-u većinom igrati igrice,onda kupi LCD,ali nije mi jasna namjera  dati 8 tisuća kuna za tu namjenu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 20:27 (Godin).
12 godina
neaktivan
offline
TV do 8000kn

a ovako nesto? za manje para od prvobitno recenog http://www.svijet-medija.hr/p/TV-prijemnik-3D-LED-LCD-LG-42LW5590/35520/

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 8000kn

 

Review za LW5500 seriju .. http://hdtelevizija.com/2011/06/04/recenzija-3dtv-lcd-lg-lw5500-42in107cm/8/

 

LG LV579S ( bez 3D-a ) i LG LW575S ( http://www.jeftinije.hr/audio-video/televizori/lcd-tv-40---50/lg-led-televizor-42lw579s_-_CX001B6F36 ) su neki "best buy" od LG-a. Da budem iskren osim dva različita utora 

 

p.s. Korisna stranica http://hdtelevizija.com/vodic-za-kupovinu-najbolji-hd-televizori-2011/

In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
offline
TV do 8000kn
Panasonic g30 plazma
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
TV do 8000kn
O trollanju možemo raspravljati, a recenzije o lcd i plazma tehnologiji ima na nekoliko brojeva koje su napisane u bug časopisima pa bi netko trebao pogledati i pročitati jer ih nisam ja izmislio nego autori koji su upoznati kako koja tehnologija radi tako da vjerujem njima.
Lp.
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 8000kn
Fero kaže...
O trollanju možemo raspravljati, a recenzije o lcd i plazma tehnologiji ima na nekoliko brojeva koje su napisane u bug časopisima pa bi netko trebao pogledati i pročitati jer ih nisam ja izmislio nego autori koji su upoznati kako koja tehnologija radi tako da vjerujem njima.
Lp.

Meni je istopuna kapa trolova poput tebe,ne kužim svrhu pojedinaca poput tebe da davaju ovdje savjete a nemaju pojma očemu pričaju.Bazirate se na člancima koji su stari 10godina.Tehnologija ide napred i tako je i plazma tehnologija napredovala i uspjela uklonit ili u većoj mjeri ublažit neke nedostatke.

Kao prvo evo ti podatak u vezi trajanja:Proizvođači najnovije generacije plazma TV procjenjuju da vijek trajanja je 100 000 radnih sati, nakon koje će boje biti upola svijetlije nego u početku, a to znači oko 27 godina sa 10 sati rada svaki dan.

I šta ste tolko zapeli oko potrošnje,samo ste pročitali da troši više i zaključili da su u pitanju astronomske cifre.

jedna 42"plazma troši cirka 80w više nego lcd iste dijagonale,i problem je tih 80w a to što npr.jedna prosječna grafička kartica(znači samo jedna komponenta u računalu)troši od 100w pa na više ovisi o klasi kartice to nikog ne zabrinjava.

I drugi put kad djeliš savjete argumentiraj to zašto je nešto bolje i kolko to manje troši itd...,a ne samo:"Po mom mišljenju lcd je bolji,troši manje...čitao ja u bug časopisu"

12 godina
neaktivan
offline
TV do 8000kn
Ma čovjeće ohladi i ja sam naveo samo činjenice koje tebi smetaju ali niti ti nisi naveo dokaze kao što su moje činjenice o onome što sam naveo o potrošnji i radni sati istiniti i samo preračunaj prosijek gledanja dnevno pa mjesećno a onda godišnje i samo da ne govorim o tome da ljudi moraju razmišljati o burnu i raditi nekakve testove sa slikama boje itd.
Evo neću više o nićemu a čovjek sam odlućuje i nemora prihvatiti moje prijedloge.
Vidim da te ima i u drugim temama i namećeš svoje prijedloge drugima ali ne želiš priznati da niti ti nisi sasvim u pravu vezano za lcd led i plasmu.
Pozz !!!
Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
TV do 8000kn

radni sati i plazme i lcd-a su isti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
TV do 8000kn

Mislim da se ne trebamo svađati oko radnih sati.

Ima ih dovoljno i za nas i za našu djecu,ali dotad ćemo promijeniti TV,pa će sada nova plazma, vjerojatno za 7-8 godina završiti u spavaćoj sobi,gdje će služiti još neko vrijeme.

Zaista se ne treba opterećivati time oko izbora TV-a.Kao ni time može li čitati MKV ili slovo č.

Postoje DVD i multimedija playeri koji se danas daju nabaviti za mali novac,a da ne govorim kako će biti za dvije godine....

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 8000kn
Fero pa kako nisam naveo podatke u vezi trajanja i to kolko više troši plazma na prema lcd-u,daj pročitaj pos još jednom.
Koji to test sa bojama ti spominjes?opet krivo si to shvatio,boje se puštaju radi brže razrade plazma prvih cirka 200 sati kad se tv ne gleda.i sam sam rekao da i lcd i plazma imaju svojih mana i odabir pada ovisno gdje se televizor gleda(prostorija sa puno svijetlosti ili manje),dali ce koristiti ujedno kao pc monitor itd.... Ali gledajući u globalu plazma je trenutno superijornija prema lcd tehnologiji šta se tiče kućnog tv-a
12 godina
neaktivan
offline
Re: TV do 8000kn
LexTHE Boxer kaže...
Fero pa kako nisam naveo podatke u vezi trajanja i to kolko više troši plazma na prema lcd-u,daj pročitaj pos još jednom.
Koji to test sa bojama ti spominjes?opet krivo si to shvatio,boje se puštaju radi brže razrade plazma prvih cirka 200 sati kad se tv ne gleda.i sam sam rekao da i lcd i plazma imaju svojih mana i odabir pada ovisno gdje se televizor gleda(prostorija sa puno svijetlosti ili manje),dali ce koristiti ujedno kao pc monitor itd.... Ali gledajući u globalu plazma je trenutno superijornija prema lcd tehnologiji šta se tiče kućnog tv-a

Ok.

Lp !!! 

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice