TV izlazi i reprodukcija sadržaja

poruka: 3
|
čitano: 1.491
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
TV izlazi i reprodukcija sadržaja

Pokušao sam pokrenuti 4K UHD @60 sample video na svom računalu (Moj PC) i počelo je trzati. Vjerojatno otpada povezivanje preko HDMI i WIFI-a s računalom za reprodukciju 4K UHD @60 sadržaja. Druga mogućnost je PC/USB/Eksterni disk koji bih prikopčao na ruter pa me zanima dali TV može pokrenuti datoteku s mreže (PC/Router-USB/disk). Koliko je snažan hardware u današnjim televizorima za reprodukciju 60 fps-a, dali se trebam brinuti i oko hardware-a kod kupnje TV-a.

 

Kakva su vam iskustva s HDMI i direct WIFI povezivanjem i reprodukcijom sadržaja direktno preko USB-a na TV-u?

Na koji način reproducirate video na TV?

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TV izlazi i reprodukcija sadržaja
Više manje svaki TV novijeg datuma vrti glatko 4K sadržaj. Naravno mislim na uređaje srednje i vise klase i poznatih brandova.
Sto se reprodukcije tiče ja osobno idem streamom preko media servera sa PC i putem Hdmi ako se radi o Bluray ISO datotekama. Sve radi bez greske i nikakvog trzanja isl problema nema.
USB ne koristim, ali i tako radi bez problema.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 15:40 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TV izlazi i reprodukcija sadržaja

Možeš na komp instalirati MPC HC i mad vr I namjesti pod video decoder hardwersko dekodiranje preko grafičke. Problem je što starije grafe ne dekodiraju HEVC nativno. Ako imas 4k TV možeš film na hard stavit i pokrenuti direktno i trebalo bi raditi bez problema. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice