LG Nexus 5X

poruka: 244
|
čitano: 62.825
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
LG Nexus 5X

Ajd malo dojmove u vezi N na 5X?

Većina je stavila android N, al niko ne piše kak to sve radi na 5X..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Nexus 5X

Stavio N, zadnji build, radi odlicno, cak vise mi ne treba dnset, wifi radi bez stekanja, cudno, al eto radi..

Onak na prvu, baterija je poboljsana, same performanse na 5X su jos bolje..

 

Zasad nemam nekih kritika, a posle bumo vidli..

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Frendu mi N na 5x radi odlicno kaze, sve je jos fluidnije, baterija duze drzi, meni na 6P sa N drzi baterija oko 4, 4.5 SoT sto je odlicno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG Nexus 5X

Zadovoljan sam s baterijom na 7.0..

Mob lijepo radi ugladjeno, brzo, nema stekanja, Doze obavlja svoju zadacu, napredak je vidljiv spram MM.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2016 21:14 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG Nexus 5X

Sta kazes na razlike izmedju 6p i 5x, mislim si uskoro uzet jedan od ta dva. Gledao sam review-e i yt, ali ono..informacije iz prve ruke su najbolje :)

16 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
mrbean kaže...

Sta kazes na razlike izmedju 6p i 5x, mislim si uskoro uzet jedan od ta dva. Gledao sam review-e i yt, ali ono..informacije iz prve ruke su najbolje :)

 A gle, 6p je bolji, veci ekran, stereo zvucnici, veca baterija, 3gb, kamera identicna ko na 5x..

 

Pikirao sam na 6p, al odustao, preglomazan je, tak da sad cekam nove nexuse pa bumo vidli situaciju..

 

Ak te velicina ne smeta, onda 6p, da se razumijemo, 5x niposto nije los, mozda izgleda na papiru, al u praksi je to druga prica, kompaktniji je od 6p, ukoliko ti je to prioritet.. 

 

Za moj pojam, 6p je glomazan, naravno ni 5x nije neko odusevljenje, al je daleko bolji od 6p za drzanje..

Ono kaj me najvise impresionira na 5X, to je kamera, mob od 2tkn stoji uz bok htc 10, G5, S7, sto se tice fotica..

 

Dalje je sve na tebi..

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2016 22:07 (zvonac).
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
To samo o tebi ovisii, dali zelis phablet od 5.7", ja kad sam ga kupovao prvotno sam se brinuo da mi ne bude pre velik, sad kad ga imam odlican je, naviknuo sam se u par sati na velicinu ekrana, i jos AMOLED, naspram IPS displaya 5x, iskreno nebi nikad vise isao ispod ove velicine, valjda zbog navike na 5.7", uz to dobis 1gb rama vise i ima od vise gb 32/64/126.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
LG Nexus 5X

Prvenstveno mi je kamera, sto je isto na oba dva (240fps slow video mi ne igra ulogu na 6p)


Bitno da je baterije donekle dobra i to je to. 6p me vise privlaci zbog materijala i amoleda, 5x jer je kompaktinij.

 

Treba odlucit istina, a i cca 1000kn razlika nije mala stvar :)

 

Hvala na brzom odgovoru ekipa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Uzeo sam jutros 5x i zasad sam jako zadovoljan. Jedini problem je sto nikako ne mogu namjestit snezor za otisak da rad, svaki put me baci na upisivanje pina, mada kad sam ga tek ukljucio je radio odlicno, mozda sam ja nesto u postavkama promijenio. I jos jedno pitanje, trebao bih preporuku neke dobre zastitne maske, dosad sam na N5 koristio Spigen Ultra Hybrid i bio sam prezadovoljan, odlicno je zastitila mobitel, a stvarno je bilo puno padova pa razmisljam da i za 5x uzmem isto, no htio bi cuti jos neke preporuke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X

Pozz ekipo.

 

Cura namjerava kupiti mob i čini se kako će ići na nexus 5x. Mene zanima kakva je stvar s kvarovima kod tog uređaja budući da ga proizvodi LG djelomično na bazi G4 koji je imao dosta problema s kvarovima (matična ploča). 

Imate kakavih saznanja u vezi toga ?

 

Pozz!

15 godina
offline
LG Nexus 5X

Ekipa, gdje kupiti sutra punjač za 5x?? Hitno je, hvala :D

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Moze preporuka za neki dobar cover koji koristite na svom Nexusu?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Nexus 5X

Evo me u klubu u najboljem trenutku - pred zatvaranje! 

Zasad vrlo zadovoljan...

 

Kad otprilike izlaze mjesečni OTA sigurnosni popravci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Ma ne brini, nema zatvaranja jos :)
Meni na 6P uglavnom negdje sredinom mj dolazi, sad sam u beti tako da ce mozda i ranije...

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Rodić kaže...

Meni na 6P uglavnom negdje sredinom mj dolazi, sad sam u beti tako da ce mozda i ranije...

 

Stigao službeni za 5X, build je N5D91L

 

Ovo zasad klizi kao podmazano...

14 godina
offline
LG Nexus 5X

Ako ima još zainteresiranih za ulaznicu u klub, ovo je fina cijena (iako možda boja nije popularna):

https://www.amazon.es/gp/product/B0177YNXDW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1AT7YVPFBWXBL

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Nexus 5X

Stigao Android 7.1.1 OTA, težak 647.1 MB

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
LG Nexus 5X

U procesu sam kupovine LG Nexusa 5x i vidim na netu da ima dosta custom romova za njega pa imam pitanje u vezi toga.

Zašto stavljati custom rom na nexus?

Što dobivam sa custom romom na telefonu koji ima stock android osim što više nije stock, najbitnija mi je fluidnost.

Koje su prednosti custom roma na Nexusu?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
crozoki kaže...

U procesu sam kupovine LG Nexusa 5x i vidim na netu da ima dosta custom romova za njega pa imam pitanje u vezi toga.

Zašto stavljati custom rom na nexus?

Što dobivam sa custom romom na telefonu koji ima stock android osim što više nije stock, najbitnija mi je fluidnost.

Koje su prednosti custom roma na Nexusu?

Hvala

Puno malih feature-a koji na prvo oko izgledaju bezveze ali kada ih sve ukomponiraš uređaj pruža bolji "user experience". Fluidnost je ista kao i na stocku ako ne i bolja, ovisi do roma naravno, ima ih 1000. Neki custom romovi npr imaju Theme Engine čime možeš mijenjati teme koje skineš s google play-a. Na youtubeu imaš puno recenzija raznih romova u kojima ljudi pokazuju njihove dodatke, kao npr: 

 

Najvažnije je to da ako ti stock rom odgovara, nemoj trošiti vrijeme na custom romove.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 10:03 (It'sMe932).
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Pozdrav klubu :) kako vam sljaka 5x?! 7.1.1 klizi kao maslo :)
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
JoshSt kaže...
Pozdrav klubu :) kako vam sljaka 5x?! 7.1.1 klizi kao maslo :)

 Moj klizi ali još uvijek na MM-u. Na 7.0 i 7.1.1 mi baterija kraće traje a nema nekakvih velikih promjena zbog kojih bih prestao koristiti MM. Vidjet ćemo kada izađe source code za 7.1.1 i krenu pošteni custom romovi i kerneli.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Da,jer mi je npr.G2 bolje radia sa custom rom na Nougat (crDroid) nego 5x na stocku pa cekamo stabilnije romove.
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Pozdrav ekipa,postoji li opcija za root i flashanje romova bez usb , vidim na xda samo preko fastboota al cekam kabel da stigne. Baterija je koma na nougatu. Sugestije?!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
JoshSt kaže...
Pozdrav ekipa,postoji li opcija za root i flashanje romova bez usb , vidim na xda samo preko fastboota al cekam kabel da stigne. Baterija je koma na nougatu. Sugestije?!

 Ne ide bez kompa koliko ja znam...

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Nisam nigdi vidia , vjerojatno nemoze. A nista, strpljen spasen nema druge.
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG Nexus 5X
Pozdrav ekipa,Jel ko flasha custom romove ? Kakva su iskustva?! Vidim dosta turoriala za unlock i root ,koji predlažete ? Jel ko koristia Nexus root toolkit na 7.1.1?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
LG Nexus 5X

Pozdrav,

namjeravam uzeti ovaj mobitel pa me znaima ima li po vašem mišljenju trenutno nešto bolje za tu cijenu? Ovo mi je drugi android mob, prelazim s HTC-a i nisam pre zahtjevan korisnik.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
Miro8 kaže...

Pozdrav,

namjeravam uzeti ovaj mobitel pa me znaima ima li po vašem mišljenju trenutno nešto bolje za tu cijenu? Ovo mi je drugi android mob, prelazim s HTC-a i nisam pre zahtjevan korisnik.

 Na njuškalu se najde dost jeftinije 5x, za kojih 1400-1500kn; tak da za te novce se da nać nekaj bolje, pošto je ovo previše love za 5X..

7 godina
offline
Re: LG Nexus 5X
zvonac kaže...
Miro8 kaže...

Pozdrav,

namjeravam uzeti ovaj mobitel pa me znaima ima li po vašem mišljenju trenutno nešto bolje za tu cijenu? Ovo mi je drugi android mob, prelazim s HTC-a i nisam pre zahtjevan korisnik.

 Na njuškalu se najde dost jeftinije 5x, za kojih 1400-1500kn; tak da za te novce se da nać nekaj bolje, pošto je ovo previše love za 5X..

 Ima za 2200kn 32GB verzija, al ovdje uzimam nerabljeno i s garancijom. Garancija mi je jako bitna.

8 godina
neaktivan
offline
LG Nexus 5X

Pa u Instaru je 2300kn 32gb, čemu Mikronis?

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice