Sudo avast???!!!!!

poruka: 8
|
čitano: 1.389
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Sudo avast???!!!!!

Može li mi neko reći da li sam mogao naštetiti LINUXU 16.04 LTS-u pokretanjem komande:sudo avast.........nije mi izbacio nikakav error ili nekakvu poruku već je crtica samo stajala na mjestu.Instalirao sam Avast za linux i htjeo sam ga pokreniti u rootu (čitao sam po internetu da to nije preporučljivo)....zanima me dali sam napravio neku štetu sustavu...ja sam inače totalni početnik u linuxu

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sudo avast???!!!!!
HrcaA3000 kaže...

Može li mi neko reći da li sam mogao naštetiti LINUXU 16.04 LTS-u pokretanjem komande:sudo avast.........nije mi izbacio nikakav error ili nekakvu poruku već je crtica samo stajala na mjestu.Instalirao sam Avast za linux i htjeo sam ga pokreniti u rootu (čitao sam po internetu da to nije preporučljivo)....zanima me dali sam napravio neku štetu sustavu...ja sam inače totalni početnik u linuxu

 Nisi.

No zasto si uopce instaliro avast ?

8 godina
neaktivan
offline
Sudo avast???!!!!!

Hvala na odgovoru.Ja inace imam fetiš na antivirusne programe i volim biti zaštićen.Čitao sam po internetu da je vrlo teško zaraziti linux ali da je moguće skiniti virus za windows i tako ga proširiti preko linuxa.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sudo avast???!!!!!
HrcaA3000 kaže...

Hvala na odgovoru.Ja inace imam fetiš na antivirusne programe i volim biti zaštićen.Čitao sam po internetu da je vrlo teško zaraziti linux ali da je moguće skiniti virus za windows i tako ga proširiti preko linuxa.

 Virus za windows ne radi nist na linuxu osim ga ne pokreces neki windows program preko wine-a i na njemu je virus.

Po meni nema potrebe. Ja nit na windowsu nemam antivirus, a kamoli na linuxu :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sudo avast???!!!!!
HrcaA3000 kaže...

Može li mi neko reći da li sam mogao naštetiti LINUXU 16.04 LTS-u pokretanjem komande:sudo avast.........nije mi izbacio nikakav error ili nekakvu poruku već je crtica samo stajala na mjestu.Instalirao sam Avast za linux i htjeo sam ga pokreniti u rootu (čitao sam po internetu da to nije preporučljivo)....zanima me dali sam napravio neku štetu sustavu...ja sam inače totalni početnik u linuxu

 SUDO ne pokreče u rootu nego sa admin pravima

pero_HR
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sudo avast???!!!!!

Neznam jesi li ikad imao iskustva sa avastom na linuxu jer koliko ja vidim avast nema real time protection tako da mi ne troši resurse (jedino sto ima je mail protection sto ne koristim).

8 godina
neaktivan
offline
Sudo avast???!!!!!

I da još jedan problem nakon ažuriranja virus database-a avast se dosta sporo pokreće

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Sudo avast???!!!!!
Ako bas zelis av na linuxu, meni su najbolje radili comodo i bitdefender.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice