Problem sa GB Usable RAM-om

poruka: 5
|
čitano: 1.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Problem sa GB Usable RAM-om

Pozdrav svima ! Slucajno sam usao PC properties i vidim 3.92GB Usable , u stvari mi pise Installed memory (RAM):8.00GB(3.96GB Usable).Gledao sam dosta klipova na Youtube i citao dosta forum postova o ovom problemu.Kao sto sam i vidjao u klipovima oni kucaju MSCONFIG u RAN-u i onda stave onu max memoriju.Kao sto i oni rade sve to i ja uradim lepo ali prilikom opcije appy i ok kad ugasim ne sacuva se nista.I onda kad restartujem PC kao da nista nisam uradio jer ono stoji na 0 memory i dalje.Moje neko misljenje je kad bi mi to radilo ja bih mogao da ugasim usable GB.Ako moze pomoc neka oko toga.Hvala puno unapred!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa GB Usable RAM-om
Andrijaa35 kaže...

Pozdrav svima ! Slucajno sam usao PC properties i vidim 3.92GB Usable , u stvari mi pise Installed memory (RAM):8.00GB(3.96GB Usable).Gledao sam dosta klipova na Youtube i citao dosta forum postova o ovom problemu.Kao sto sam i vidjao u klipovima oni kucaju MSCONFIG u RAN-u i onda stave onu max memoriju.Kao sto i oni rade sve to i ja uradim lepo ali prilikom opcije appy i ok kad ugasim ne sacuva se nista.I onda kad restartujem PC kao da nista nisam uradio jer ono stoji na 0 memory i dalje.Moje neko misljenje je kad bi mi to radilo ja bih mogao da ugasim usable GB.Ako moze pomoc neka oko toga.Hvala puno unapred!

 moguće je da koristiš samo u procesor ugrađenu grafiku, koja memoriju dijeli sa sustavom. trebao si više detalja navesti o konfiguraciji, os-u i inim postavkama. npr. snimku zaslona iz programa "speccy" (besplatan). ovako ti nitko ne može dati išta osim nagađanja (a to možeš i sam). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Problem sa GB Usable RAM-om

Provjeri imaš li 64-bitan windows za početak, i koristiš li integriranu grafiku ?

Trust nobody, become the best !
5 godina
neaktivan
offline
Problem sa GB Usable RAM-om

Evo ovde imate 2 slike od mog PC-a , ali do pre 5-6 dana ovaj usable nije ni bio na mom ekranu od jednom se stvorio sve je bilo u redu i eto danas ne znam sta mu je.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Problem sa GB Usable RAM-om

Nešto ti jije u redu sa drugom pločicom RAM-a, program na drugoj slici očitaje samo 4GB, a od ta 4, par megabajta koristi integrirana grafika, testiraj te pločice RAM-a

Trust nobody, become the best !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice