Ram memorija uparivanje

poruka: 7
|
čitano: 2.312
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Ram memorija uparivanje

Uzeo sam ram memoriju kingston ddr3 1333ghz i sad prije toga sam imo isto ddr3 ali 1600ghz i nemogu da ih uparim, stavim obadvije palim windows i samo zasteka, ako neko zna moze pomoc?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ram memorija uparivanje
Pero123654 kaže...

Uzeo sam ram memoriju kingston ddr3 1333ghz i sad prije toga sam imo isto ddr3 ali 1600ghz i nemogu da ih uparim, stavim obadvije palim windows i samo zasteka, ako neko zna moze pomoc?

 U biosu prije svega spusti takt tako da si sigurna da ti obje rade na 1333mhz, moguce je da ti dodavanjem novog rama sustav automatski pokušava ovu od 1333mhz ocat na 1600mhz i dobivaš smrzavanje u windowsima.

Druga opcija je da izvadiš stari ram koji ti je radio i ostaviš samo ovaj i vidiš jel se navedeno događa prije toga u biosu sve na default podesiti. Moguce da je i "novi" ram neispravan.

10 godina
offline
Re: Ram memorija uparivanje
Pero123654 kaže...

Uzeo sam ram memoriju kingston ddr3 1333ghz i sad prije toga sam imo isto ddr3 ali 1600ghz i nemogu da ih uparim, stavim obadvije palim windows i samo zasteka, ako neko zna moze pomoc?

 Koja matična je u pitanju ??? 

MISCREATED
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ram memorija uparivanje

A55BM-E maticna ploča

5 godina
neaktivan
offline
Re: Ram memorija uparivanje

da probam staviti na auto? posto probo sam stavit 1333mhz ali opet isto

15 godina
offline
Re: Ram memorija uparivanje
Pero123654 kaže...

da probam staviti na auto? posto probo sam stavit 1333mhz ali opet isto

 a probaj.

al kak sam ti rekao probaj staviti samo ove nove rame koje si nabavio pa ak se crasha i tada poprilicno bi se moglo reci da se radi o defektnom modulu.

probaj testirati memoriju preko memtesta

5 godina
neaktivan
offline
Re: Ram memorija uparivanje

Probo sam i radi sve normalno ko i ova

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice