SanDisk Ultra Flair vs Ultra Fit

poruka: 7
|
čitano: 4.628
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
SanDisk Ultra Flair vs Ultra Fit

Pozdrav svima, 

 

Interesuje me da li je neko imao iskustva s ova dva flash drive-a - SanDisk Ultra Fit i Sandisk Ultra Flair. Razmisljam da narucim jedan od navedenih, a ne mogu odluciti koji. Ultra Flair bi trebao biti nesto brzi. Sta vi mislite, ima li neke znacajne razlike izmedju spomenutih flash memorija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: SanDisk Ultra Flair vs Ultra Fit

Ja imam ultrafit od 64 GB i to je ultra malo i brzo. ZA ovu razliku u brzini koaj pise u tabeli ne bih razmisaljo i opet bih uzeo ultrafit. To je toliko maleno da manje ne moze biti....Dimenzija je kao logitechov nano receiver...

14 godina
offline
SanDisk Ultra Flair vs Ultra Fit

Ja sam si baš kupio UltraFit od 16gb za auto.

Evo radi usporedbe veličine fotkao sam ti ga kraj kemijske i čaćkalice. 

 

Brzina je skoro ista, tako da tebi ulogu igra veličina. 

Veči ili mali (mikro).

 

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 12:37 (Bernard Huky Hux).
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: SanDisk Ultra Flair vs Ultra Fit

Samo ovo crni ti viri van ;)

14 godina
neaktivan
offline
SanDisk Ultra Flair vs Ultra Fit

I mene vise privlaci Ultra Fit, tako da cu njega kupiti. Da li znate kakvi su po pitanju write brzine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: SanDisk Ultra Flair vs Ultra Fit

Ovo sa slike je iskopiralo za 9 minuta i 8 sekundi....

14 godina
neaktivan
offline
SanDisk Ultra Flair vs Ultra Fit

Treba mi sada USB stick kapaciteta 64 GB. Mislio sam kupiti Ultra Fit jer imam vec jedan od 32GB, te sam koliko toliko zadovoljan istm (up to 150MB/s). Medjutim UltraFit jako throttla prilikom prenosa vecih fajlova.

Sada razmisljam sada o Sandisk Ultra 64GB za koji Sandisk tvrdi da brzine idu up to 100MB/s za sve modele neovisno o kapacitetu. Medjutim benchmark mnogih user-a govori da je 64GB verzija ovog stiga brza od 32GB verzije. Da li je to moguce jer ovi tvrde da su brzine identice za sve modele? http://usb.userbenchmark.com/Compare/SanDisk-Ultra-USB-30-64GB-vs-SanDisk-Ultra-USB-30-32GB/m2009vs1506

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice