Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!

poruka: 68
|
čitano: 36.729
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!

e ovako ljudi ja imam RAM 512 mb oko 666 MHz frek,a stavio sam jos 1gb 800Mhz - a ne znam da li maticna podrzaje ovu brzinu rama

ajmo reci da ne podrzaje - da li bi onda moglo doci do kvara maticne ili ?!

SaBe
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!

Ljudi ovo je onako noob pitanja al nadam se da nece bit hejtanja (iako nema bas razloga, al ok). Ugl. prije sam kupio ddr2 ram pa mi nije isao na maticnu, tj nije stao, nisam ga mogao montirati, nije pasao. Trenutno imam 3 gb ddr2 rama ali sam vec kupio novu maticnu ASRock 970 Extreme 3 i ona podrzava ddr3 ram, planiram si uzeti 4 gb. Mene zanima jel mogu uzeti bilo koji ddr3 ram ili moram gledati neki slot il nesto jer mene je ovo sto mi se prije dogodilo dosta zbunilo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!

samo bitno da je ddr3

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
13 godina
offline
Re: Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!

Na sluzbenoj stranici ploce ti sve pise :

 

- Dual Channel DDR3 memory technology
- 4 x DDR3 DIMM slots
- Supports DDR3 2100(OC)/1866*/1800*/1600*/1333/1066/800 non-ECC, un-buffered memory
- Max. capacity of system memory: 32GB**

 

Slobodno uzmes neki DDR3 ,1 x 4GB , 1600Mhz !

Music As A Weapon !!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!
XXX-Man kaže...

samo bitno da je ddr3

 

Haf932 kaže...

Na sluzbenoj stranici ploce ti sve pise :

 

- Dual Channel DDR3 memory technology
- 4 x DDR3 DIMM slots
- Supports DDR3 2100(OC)/1866*/1800*/1600*/1333/1066/800 non-ECC, un-buffered memory
- Max. capacity of system memory: 32GB**

 

Slobodno uzmes neki DDR3 ,1 x 4GB , 1600Mhz !

OK, hvala!

11 godina
neaktivan
offline
Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!

Imam asrock 870 extreme 3 matičnu ploču i corsair XMS3 2x2gb i htio bi si ugradit još 4gb RAM-a. S tim da bi jedan mjesec kupio 2gb pa drugi mjesec 2gb. http://www.links.hr/?naziv=memorija-pc-10600-2-gb-g-skill-ddr3-series-f3-10600cl9s-2gbnt-ddr3-1333mhz&option=artikl&id_kategorija=05121009&id_artikl=051.210.032 . Pa me zanima da li bi se investicija isplatila da bi se značajno vidla brzina kompa?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!

Hej stvarno bi mi tribala pomoc, ja isto moram prominit ram karticu ovo je stvarno lose sto ja imam i nebi znao trenutno sto uzet pa nezelim da se zeznem..

 

Poslat cu vam slike koje stanje imam sa programa pa mi treba savjet ram mi ja mislim ima 2gb sto je poprilicno malo i 32bita zelim ga dignut na 64bita i stavit novi windows a plus za to sve bi mi bilo dobro da uzmem jos jednu karticu rama.

 

 

Vidite jel mi mozete pomoc 

 

Hvala puno :)

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što sve treba znati kada se nadograđuje ram?!
Ajde izvadi plocicu pa uslikaj one brojeve na njoj da vifimo na koliko je tocno ram deklariran
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice