Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.192.891
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
mobitel kaže...

Ovako htio bih postaviti pitanje u mojoj temi nije bio bas neki odaziv.Ovako ima LG GT540 i ovako ja sam "ilegalno" nabavio par igara i ljepo pise da su za Android (kada mi ulazi u meni mobitela pise android pa pretpostavljam da je baziran na njemu).Uglavnom pise da trebam staviti igru na SD(memory card) i uci u mobitel i insalirati je, ja je stavim i udem u mobitel igre nigdje.Sto trebam napraviti?

Skini si iz Marketa ASTRO File Manager i onda sa njim potrazi tu aplikaciju i instaliraj

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
mobitel kaže...

Ovako htio bih postaviti pitanje u mojoj temi nije bio bas neki odaziv.Ovako ima LG GT540 i ovako ja sam "ilegalno" nabavio par igara i ljepo pise da su za Android (kada mi ulazi u meni mobitela pise android pa pretpostavljam da je baziran na njemu).Uglavnom pise da trebam staviti igru na SD(memory card) i uci u mobitel i insalirati je, ja je stavim i udem u mobitel igre nigdje.Sto trebam napraviti?

kako si ih skinuo? preko mobitela ili preko kompjutera? preko kompjutera, prebaci ih sa čitačem kartica ili usb kablom na mobitel, i skini neki file manager za android (astro, preporuka). pokreni astro, on se otvara u rootu sd kartice, i kao na svakom kompjuteru, odi u direktorij gdje si snimio .apk fajl, klik na njega i astro će ti ponuditi instalaciju.

 

Ne svađaj se sa glupljim od sebe; nikada nećeš pobijediti.
14 godina
neaktivan
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

evo skinuo sam astro file manager i stavio ga na mobitel preko usb-a.I sve jedno ga nema unutra..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
ASTRO skini s Marketa, pa onda s ASTRO-om traži druge aplikacije.
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi
a skini si app installer sa marketa i cim aplikaciju neku ili igricu stavis na sd karticu on je odmah vidi i samo trebas kliknuti na nju(naravno na mobitelu).
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

Zašto mi štekaju filmovi (DivX koje konvertiram u MP4) na mobu? Da li je do moba (Samsung Galaxy i7500) ili do formata videa?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Fićo_CoD 5 kaže...

Zašto mi štekaju filmovi (DivX koje konvertiram u MP4) na mobu? Da li je do moba (Samsung Galaxy i7500) ili do formata videa?

Mislim da ce bit do mob-a.

Na kojoj su ti rezoluciji filmovi?

Morali bi bit na sto manjij cca. 480x320 ili tako nesto

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
15 godina
neaktivan
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

A nezz jel se moze konvertiranjem smanjiti reza? 

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Fićo_CoD 5 kaže...

A nezz jel se moze konvertiranjem smanjiti reza? 

Moze se, neznam koji si program koristio za konvertiranje ali ja ti predlazem Format Factory

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Rockplayer ti može i DivX reproducirat
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Šef kaže...
Rockplayer ti može i DivX reproducirat

Trazi sam ga na marketu i nema ga za Smsung Galaxy i750.

???

 

Nasao sam samo Rockplayer Universal (4.58mb, is an unified version for all Android), jel to to ili...?

 

Takodjer sam stavio "know cpu for Rockplayer" (program za provjeru koju verziju Rockplayer-a mozes stavit v6 ili v7), pisalo je v6 ali te verzije nema?

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Ako nema na Marketu, onda ga skini s http://www.getandroidstuff.com
Ikona (da ga lakše prepoznaš) ti je dio filmske trake i gitara :)
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
neaktivan
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

formatirao sam film sa formatfactory u MP4 al nema 320x480 pa sam stavio 360x480, ima zvuka ali nema slike, samo crni ekran, probao sam vec dvaput. Zna li tko u cemu je problem?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi
skini si any dvd converter za komp, on ima profil za android mobove
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Fićo_CoD 5 kaže...

formatirao sam film sa formatfactory u MP4 al nema 320x480 pa sam stavio 360x480, ima zvuka ali nema slike, samo crni ekran, probao sam vec dvaput. Zna li tko u cemu je problem?

Jesi stavio "all to mobile device"?

Probaj neku manju rezu ili 640x480 ili ako ima iphone postavke

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
15 godina
neaktivan
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

Stavio sam All to mobile device, probao sam na Samsung 240 x 320, MP4 360x480 ali uvijek crni ekran :@ sad cu probati iPhone

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Fićo_CoD 5 kaže...

Stavio sam All to mobile device, probao sam na Samsung 240 x 320, MP4 360x480 ali uvijek crni ekran :@ sad cu probati iPhone

Kad ga konvertiras jel ga pogledas na kompu prvo da vidis kako se vidi?

Jel ti se na kompu sve ok vidi?

Ako ti ne uspije stvarno neznam sta bi mogo, ja sam sa tim radio i uvjek je bilo ok.

 

PS: ...mozda da probas stavit u 3gp format ili slicno

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
djigibao kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

Stavio sam All to mobile device, probao sam na Samsung 240 x 320, MP4 360x480 ali uvijek crni ekran :@ sad cu probati iPhone

Kad ga konvertiras jel ga pogledas na kompu prvo da vidis kako se vidi?

Jel ti se na kompu sve ok vidi?

Ako ti ne uspije stvarno neznam sta bi mogo, ja sam sa tim radio i uvjek je bilo ok.

 

PS: ...mozda da probas stavit u 3gp format ili slicno

Da na kompu je sve super

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Šef kaže...
APN On/Off nije taj, ne radi ono što radi taj widget od HTCa...
Ali sam našao neki drugi, radi baš ono što želim, zove se SMODA Widget... ;)

 

Testirao na X10, no joy.

3D Designer
15 godina
neaktivan
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

Evo probao drugi film konvertirati koji mi šteka na mobu i opet isto crni ekran, zvuka ima. Do programa je nešto valjda, zna li tko kakav drugi?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Fićo_CoD 5 kaže...

Evo probao drugi film konvertirati koji mi šteka na mobu i opet isto crni ekran, zvuka ima. Do programa je nešto valjda, zna li tko kakav drugi?

Mozda nesto ovdje nadjes

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
14 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi
Ja se držim Total Video Convertera, odaberem MP4, rezu i deri. Za detalje na PP.
3D Designer
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

Imam mozda malo glupo pitanje, u vezi je prvog punjenja.. Jel potrebno nakon prvog praznjenja (mob se ugasio) drzati ga na punjacu 24 sata, ili ce se baterija s vremenom formirati ?

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

Imam mozda malo glupo pitanje, u vezi je prvog punjenja.. Jel potrebno nakon prvog praznjenja (mob se ugasio) drzati ga na punjacu 24 sata, ili ce se baterija s vremenom formirati ?

 

Niti jedno pitanje nije glupo Cool (tako barem kažu)

 

Koji mob? Meni su za X10 tupili u prodajnom centru da se to mora dok sam kasnije saznao na netu da je to glupost... Najbolje da malo proguglaš za svoj mob.

3D Designer
14 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi
ne, negdje sam procitao da je baterija formirana odmah poslije njene izrade. takoder je netko na forumu to spomenuo.
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Minoza kaže...
steve90 kaže...

Imam mozda malo glupo pitanje, u vezi je prvog punjenja.. Jel potrebno nakon prvog praznjenja (mob se ugasio) drzati ga na punjacu 24 sata, ili ce se baterija s vremenom formirati ?

 

Niti jedno pitanje nije glupo Cool (tako barem kažu)

 

Koji mob? Meni su za X10 tupili u prodajnom centru da se to mora dok sam kasnije saznao na netu da je to glupost... Najbolje da malo proguglaš za svoj mob.

Desire Cool

EDIT: imam jos koje pitanje, posto sam novi s ovim mobom.. Jel treba nesto posebno iskljuciti kako ne bi mob sam radio update za neke aplikacije i tako to.. i kako narediti da mi sve app sprema odma na SD ?

BF:BC2 ingame nick: steve385
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 17:16 (steve90).
14 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi
U vezi sa baterijom, mnogi pricaju svasta, ali bolje ju je ostaviti preko noci da se puni 12 h, a sta imas izgubit, bolje tako napravit nego da ti bude ko mojoj stari, ona ga je iskljucila sa prvog punjenja jer ju je neko zval i sad joj bat. jedva izdrzi dan. A u vezi sa nadogradnjom aplikacija, bit ce ti gore u baru mala ikonica ko vrecica od androida otvoris ju i updejtas app. A u vezi sa spremanjem na mem karticu... jbg nezz jer sam na 1.6 pa nemogu igrice spremat na karticu :'(... nadam se da ce pomoc... PEACE, AND ANDROID RULES Iwath (Iphone) SUCKS XD
My life DRIFT' S around cars !! Bunker su napravili pametni ljudi koji su znali da unutra ide puuno mjuze... ako nije GTI onda nije golf
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Genoxxx kaže...
U vezi sa baterijom, mnogi pricaju svasta, ali bolje ju je ostaviti preko noci da se puni 12 h, a sta imas izgubit, bolje tako napravit nego da ti bude ko mojoj stari, ona ga je iskljucila sa prvog punjenja jer ju je neko zval i sad joj bat. jedva izdrzi dan. A u vezi sa nadogradnjom aplikacija, bit ce ti gore u baru mala ikonica ko vrecica od androida otvoris ju i updejtas app. A u vezi sa spremanjem na mem karticu... jbg nezz jer sam na 1.6 pa nemogu igrice spremat na karticu :'(... nadam se da ce pomoc... PEACE, AND ANDROID RULES Iwath (Iphone) SUCKS XD

 

sljedece praznjenje do kraja i punjenje do vrha je trebalo rijesit to sa baterijom, sudeci po svemu sa naknadnim formiranjima baterije etc.

 

 

u vezi spremanja aplikacija na sd, ako si na 2.2 odredjene aplikacije su "sd ready" nakon instalacije odes u application manager i vidis da li joj je highlightan botun "move to sd", ako nije ne moze jos.

 

ne mozes automatski narediti mobitelu da stavlja appove na sd, za to ti treba root. postoji procedura kako se to moze i bez roota.

 

evo ovaj link sam prvi ugledao kad sam ti uguglao "apps to sd without root": http://www.techiegirlonline.com/2010/09/06/save-apps-on-sd-card-without-root/

 

nemoj se smijati sto je girlie, procedura je tocna.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Da, taj postupak sam i ja obavio, sad oko 97% aplikacija ide na karticu.


Ali, zašto, pobogu, ime teme još uvijek je Andoid,...???
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

ok hvala, ali zasad cu polako samo preko app managera dok se ne uhodam u sve to..

Vidim da ste dosta pisali u temi "android borbeni komplet" o music playerima pa sad ne znam koji da skinem.. Mozete mi preporucit neki ok koji ima equalizer pa da mogu namjestit nekakav bass..

Osmijeh

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice