Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.192.926
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

ok hvala, ali zasad cu polako samo preko app managera dok se ne uhodam u sve to..

Vidim da ste dosta pisali u temi "android borbeni komplet" o music playerima pa sad ne znam koji da skinem.. Mozete mi preporucit neki ok koji ima equalizer pa da mogu namjestit nekakav bass..

Osmijeh

Ako hoćeš bass, daj prvo probaj mort player. Nema equalizer ali ima vlastite postavke sa kojima sa zadovoljan. A ja ti uglavnom derem hardstyle koji bez dobrih baseva na niš ne liči, a sa ovime zvuči sasvim solidno. 

Stoja
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

probam pa javim.. par postova ranije sam pitao nesto u vezi spajanja na net, pa i nisam bas dobio odgovor koji sam trazio, nisam bas postavio pitanje kako treba.. evo ga ponovo: moram li podesiti nesto da se mob ne spaja sam na net, ne samo prilikom updatea aplikacija, nego npr. da mi ni weather widget ne radi refresh, posto nemam mobilni internet pa da mi ne skida s racuna, znaci da ne radi bas nista sto ce raditi promet..

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

probam pa javim.. par postova ranije sam pitao nesto u vezi spajanja na net, pa i nisam bas dobio odgovor koji sam trazio, nisam bas postavio pitanje kako treba.. evo ga ponovo: moram li podesiti nesto da se mob ne spaja sam na net, ne samo prilikom updatea aplikacija, nego npr. da mi ni weather widget ne radi refresh, posto nemam mobilni internet pa da mi ne skida s racuna, znaci da ne radi bas nista sto ce raditi promet..

Imaš apn widgete kojima reguliraš konekciju, kad ne želiš internet samo ugasiš i neće ti se ništa spajati na mobilni internet. Kada želiš, samo pritisneš opet i net se pali. Simple as thatNamigiva

Stoja
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

opet ja sa problemom. ne mogu skinuti niti jednu aplikaciju sa marketa.. napravio sam acc tj. prijavio sam se na postojeci i kada stisnem install, odem u downloads i tamo mi pise your download is starting, i tako stoji dosta dugo

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Jesi mozda disableao vezu na net pa si zaboravio enablat?
Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

mislim da nisam.. kako da provjerim ?

 

 

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

opet ja sa problemom. ne mogu skinuti niti jednu aplikaciju sa marketa.. napravio sam acc tj. prijavio sam se na postojeci i kada stisnem install, odem u downloads i tamo mi pise your download is starting, i tako stoji dosta dugo

Mora da nemaš mjesta na mobitelu/kartici. Oslobodi malo mjesta

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

mob je novi... nema nist na njemu.. Smijeh

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
Jel ti to samo na jednom programu kad skidas ili si probao jos neki program?
Probaj ugasit i upalit mob, mozda se nesto sj*****
Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

bas sam to napravio i proradilo je.. sad trazenje po marketu.. Smijeh

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

Također ako ti neće skidati, moraš se ulogirati na googletalk, i onda proradi...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

evo mene sa jos jednim pitanjem.. Moze mi netko reci kako da naredim u browseru ( da li je uopce moguce ) da mi ne otvara stranic kao stranicu za mobitel ? Ne događa se kod svih stranica, samo ponekad, pa me to zivcira.. Treba li mi neki drugi browser ? koristim onaj defaultni.. Moze odma i preporuka browsera..

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

evo mene sa jos jednim pitanjem.. Moze mi netko reci kako da naredim u browseru ( da li je uopce moguce ) da mi ne otvara stranic kao stranicu za mobitel ? Ne događa se kod svih stranica, samo ponekad, pa me to zivcira.. Treba li mi neki drugi browser ? koristim onaj defaultni.. Moze odma i preporuka browsera..

  Imaš u settings to.

 

Ostali browseri:

Opera Mini

Skyfire

Steel

Dolphin HD

xScope

 

 

Tako nekako ih i koristim, najviše Operu Mini, najmanje xScope...

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// See the invisible, do the impossible, Row Row Fight the Power!
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

Koliko je opera mini bolja od defaultnog browsera ? Jel svi ti browseri podrzavaju flash ?

Imam jos pitanje u vezi multitaskinga.. Kada drzim home tipku pokaze mi se 6 zadnjih otvorenih apalikacija.. Na nokiji mi je bilo isto tako, samo pritiskom na njih mogao sam ih zatvorit.. Sad me zanima dali su tih 6 aplikacija i dalje pokrenute ? Znam da u application manageru mogu vidjeti "running" aplikacije, samo sto ne znam koje od njih smijem gasit.. Utjece li vise pokrenutih aplikacija na potrosnju baterije ?

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

Opera mini usprkos tome otvara Jutarnji list mobilnu verziju.

 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

Koliko je opera mini bolja od defaultnog browsera ? Jel svi ti browseri podrzavaju flash ?

Imam jos pitanje u vezi multitaskinga.. Kada drzim home tipku pokaze mi se 6 zadnjih otvorenih apalikacija.. Na nokiji mi je bilo isto tako, samo pritiskom na njih mogao sam ih zatvorit.. Sad me zanima dali su tih 6 aplikacija i dalje pokrenute ? Znam da u application manageru mogu vidjeti "running" aplikacije, samo sto ne znam koje od njih smijem gasit.. Utjece li vise pokrenutih aplikacija na potrosnju baterije ?

Opera mini je super za mobilne stranice, najbrza je, ali nema flash i jos nekih mogucnosti.

Poslije Opere bih odabrao Skyfire ili Steel...

 

Kad ti pokaze tih 6 otvorenih aplikacija, dugo stisni neku od njih i pojavit ce se opcija da je ugasis...

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// See the invisible, do the impossible, Row Row Fight the Power!
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

Pokusavao sam to vec sa drzanjem, posto je tako bilo i na nokiji, ali nece. kad pritisnem na neku od tih aplikacija, pojavi se ono zeleno oko nje kao da sam ju pritisnuo, ali drzim prst nekih 15-ak sec i nista se ne događa. Mislim glupo mi je ako mi treba 5 min da pogasim aplikacije.

 

EDIT: jos da pitam u vezi LauncherPro-a. Jeli to u biti aplikacija koja zamjenjuje HTC Sense ili sto ? Citam malo po netu, i gledao sam video na youtube-u pa vidim da ide dosta glatko. Koliko vas to koristi ? Kako se inst, kao obicna aplikacija ili ima neka posebna procedura ?

BF:BC2 ingame nick: steve385
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 16:14 (steve90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

Pokusavao sam to vec sa drzanjem, posto je tako bilo i na nokiji, ali nece. kad pritisnem na neku od tih aplikacija, pojavi se ono zeleno oko nje kao da sam ju pritisnuo, ali drzim prst nekih 15-ak sec i nista se ne događa. Mislim glupo mi je ako mi treba 5 min da pogasim aplikacije.

 

EDIT: jos da pitam u vezi LauncherPro-a. Jeli to u biti aplikacija koja zamjenjuje HTC Sense ili sto ? Citam malo po netu, i gledao sam video na youtube-u pa vidim da ide dosta glatko. Koliko vas to koristi ? Kako se inst, kao obicna aplikacija ili ima neka posebna procedura ?

  Da, kasnije sam i sam vidio da to s držanjem ne pali, to je od Visual Task Switcher aplikacije....

Imaš Advanced Task Killer za gašenje nepotrebnih procesa, na Marketu

 

 

Da, Launcher Pro mijenja Sense... Meni je puno ljepši i bolji od Sensea. Instalira se kao obična aplikacija.

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// See the invisible, do the impossible, Row Row Fight the Power!
15 godina
offline
Andoid aplikacije, igre i problemi

ok. probat cu sad pa javim dojmove..

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

Koliko je opera mini bolja od defaultnog browsera ? Jel svi ti browseri podrzavaju flash ?

Imam jos pitanje u vezi multitaskinga.. Kada drzim home tipku pokaze mi se 6 zadnjih otvorenih apalikacija.. Na nokiji mi je bilo isto tako, samo pritiskom na njih mogao sam ih zatvorit.. Sad me zanima dali su tih 6 aplikacija i dalje pokrenute ? Znam da u application manageru mogu vidjeti "running" aplikacije, samo sto ne znam koje od njih smijem gasit.. Utjece li vise pokrenutih aplikacija na potrosnju baterije ?

Opera je super kad si na GPRSu jer komprimira sadržaj pa smanjuje promet što se očituje u manjim troškovima i većoj brzini. Surfam svaki dan bar sat vremena i prođem ispod 150 MB mjesečno. Kad sam na Wifiju koristim Android browser jer je ipak bolji. Opera nema flash ni pinch zumiranje.

 

Oko pokrenutih aplikacija se nemoj previše brinuti na Androidu jer on miče aplikacije iz memorije kad mu zatreba prostora, mada sam primjetio da neke aplikacije znaju žderati CPU (a time i bateriju) iako sam izašao iz njih. Takve je dobro potražiti i ubiti. Program SystemPanel ti može prikazati koje aplikacije troše CPU (i tamo ih odmah ubiješ).

13 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi

ja mijenjam malo brzinu za ljepotu pa koristim dolphin browser hd, masa kustomizacija za njega, fantasticni tabovi, al eto, malo laga. malo. s tim mogu zivjeti.

15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Moze neka preporuka navigacije za desire ? Kakav je onaj Navigon, nisam ga jos niti jedom koristio pa ne znam.

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Andoid aplikacije, igre i problemi
LIX kaže...

ja mijenjam malo brzinu za ljepotu pa koristim dolphin browser hd, masa kustomizacija za njega, fantasticni tabovi, al eto, malo laga. malo. s tim mogu zivjeti.

  Mene stalno zayebava... Npr. stisnem na teme u kojima sudjelujem, on "označi" link, kao kad stisneš na njega, ali ne otvara ništa... tako sa svima linkovima. Steel se svako malo sruši, xScope ne prikazuje forum kako treba, Skyfire je najbolji od tih, ali i on svako malo zayebava... I skuplja ogromne količine cachea, ali ne na kartici nego na mobitelu, pa moram svako malo brisat.

Defaultni neće da pošalje novi post kad stisnem na pošalji...

Opera je superbrza, jednostavna, ali nema pinch-to-zoom, niti ikako možeš podesiti razinu zooma, a ni ne podržava stvari koje drugi podržavaju...  Plač

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

kako ne radi ? evo ovo je poslano sa moba, i koristim defaultni browser.

BF:BC2 ingame nick: steve385
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi

Radilo je i meni... samo odjedanput nece

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Ma to onda tebe nesto custom rom zeza kad nama radi...
Stoja
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
Stoja kaže...
Ma to onda tebe nesto custom rom zeza kad nama radi...

  Vjerojatno...

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android aplikacije, igre i problemi
steve90 kaže...

Moze neka preporuka navigacije za desire ? Kakav je onaj Navigon, nisam ga jos niti jedom koristio pa ne znam.

 Ovdje ih imaš, a sad izaberi koja ti odgovara http://www.red-gsm.net/t45338/

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
13 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

jedno pitanje..kupio sam neki dan htc desire..i danas sam primjetio kad sam iso na put da mi stalno dolaze poruke za broja 50 o lokaciji gdje sam i uzasno smeta sto svakih 5 min dodje poruka..kako da to ugasim trazio sam al ne nadjem nigdje...ako je neko imao isto takav problem pa zna.. :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Stavio sam Motonav na karticu i sad Nataša svaku riječ izgovori napola. Zvuči još retardiranije nego inače.

Problem je što sam oslobođenu memoriju već ispunio (nemam pojma čime jer sve stavljam na karticu), pa ne mogu nazad. Radi li ikome Motonav s kartice?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice