Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.193.737
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Zna li iko šta znači ova zvijezda gore ? Android 5.0.2 mislim da je u pitanju, neki Alcatel Idol, to mi se u prijatelja, znam da nije ništa opasno, nego da ne vuče više bateriju zbog toga. Kada se povuče prstom s vrha ekrana nema uopšte ove zvijezde među shortcutovima, samo je ovako ima.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Haker_x kaže...

Zna li iko šta znači ova zvijezda gore ? Android 5.0.2 mislim da je u pitanju, neki Alcatel Idol, to mi se u prijatelja, znam da nije ništa opasno, nego da ne vuče više bateriju zbog toga. Kada se povuče prstom s vrha ekrana nema uopšte ove zvijezde među shortcutovima, samo je ovako ima.

Zvjezdica kod ikone za Wi-Fi znači da je mobitel u Priority modu. Uglavnom, to je novo u Androidu 5.0 i omogućuje da se zvono poziva, poruka, notifikacija, alarma... ne čuje u određeno vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 9:39 (Marko :D).
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Tako je :)

Promjeniš na način da pristineš Volume Up ili Down i onda tamo možeš birati između Ništa | Prioriteti | Sve

You have to be odd to be number one
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

pozz novi sam ovdje i imam problema s clash of clans igrom 

igrao sam na komp. preko bluestacksa i sve je radilo do prije par dana kad bih pokusao uci u clash of clans samo mi se pojavi crni ekran sad sam kupia novi mob samsung galaxy s5 mini i instalirao clash of clans prijavia se preko racuna na kojem sam igrao na komp ali nece da ucita staro selo na kojem sam vec igrao nego mi ostavi kao da moram poceti od 1. lvl. da li neko zna kako mogu vratiti svoje staro selo?????

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

može pomoč, kako sa starog mobitela prebaciti aplikacije na novi, jel ima neka opcija preko googl akaunta ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
xDISORDERx kaže...

može pomoč, kako sa starog mobitela prebaciti aplikacije na novi, jel ima neka opcija preko googl akaunta ili?

U postavkama aplikacija premjesti sve aplikacije na SD karticu i onda SD karticu u novi mobitel.

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...
xDISORDERx kaže...

može pomoč, kako sa starog mobitela prebaciti aplikacije na novi, jel ima neka opcija preko googl akaunta ili?

U postavkama aplikacija premjesti sve aplikacije na SD karticu i onda SD karticu u novi mobitel.

 znači samo označit one kvačice, kao čekirat i prebacit karticu u drugi mob?

 

 

edit: nemogu sve aplikacije staviti na sd, samo određene

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2015 15:12 (xDISORDERx).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
xDISORDERx kaže...
Marko :D kaže...
xDISORDERx kaže...

može pomoč, kako sa starog mobitela prebaciti aplikacije na novi, jel ima neka opcija preko googl akaunta ili?

U postavkama aplikacija premjesti sve aplikacije na SD karticu i onda SD karticu u novi mobitel.

 znači samo označit one kvačice, kao čekirat i prebacit karticu u drugi mob?

 

 

edit: nemogu sve aplikacije staviti na sd, samo određene

U tom je caka, neke aplikacije ne mogu ići na SD, ali većina ih se da prebaciti.

11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

probat ćz preko titanium backup-a

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel zna ko kakvu tipkovnicu a da nije qwerty nego ona ko na starim mobovima.. Koji god ROM da instaliram na SE x10 mini, ima qwerty tipkovnicu ko da je moguce po njoj tipkat na tako malom ekranu...

★★★★★☆
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
nani_cropes kaže...

Jel zna ko kakvu tipkovnicu a da nije qwerty nego ona ko na starim mobovima.. Koji god ROM da instaliram na SE x10 mini, ima qwerty tipkovnicu ko da je moguce po njoj tipkat na tako malom ekranu...

Misliš na onu gdje jedna tipka sadrži više slova tipa tipka 2 ima slova a, b, c, č, ć...?

14 godina
moderator
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
nani_cropes kaže...

Jel zna ko kakvu tipkovnicu a da nije qwerty nego ona ko na starim mobovima.. Koji god ROM da instaliram na SE x10 mini, ima qwerty tipkovnicu ko da je moguce po njoj tipkat na tako malom ekranu...

 https://play.google.com/store/search?q=t9%20keyboard

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Da, upravo to..

 

Hah, tražio sam na brzinu pod T9 ali nisam primijetio da među qwerty ima baš i tih koje tražim... Probat ću, thx XXX-man

★★★★★☆
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

jedan mi je prijatelj pricao o jednoj aplikaciji. naime skenira kontakte u tvom imeniku i ti posaljes nesto kao srce osobi koja ti se svida no ona to ne vidi osim ako i on za tebe ne klikne tj. posalje srce.. mislim, na takvu foru radi aplikacija. jel znate za nesto takvo? moze npr i facebook kontakte

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ima netko program za kompletno brisanje slika (prije sam koristio Google Photos,ali sada ne brise sa SD kartice),ono da na jednom mjestu izbrisem sve verzije te slike.Osim gallery jer tamo to pojedinacno mi ide i sporo relativno 

Di2 & EPS FTW!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ivanoile kaže...

Ima netko program za kompletno brisanje slika (prije sam koristio Google Photos,ali sada ne brise sa SD kartice),ono da na jednom mjestu izbrisem sve verzije te slike.Osim gallery jer tamo to pojedinacno mi ide i sporo relativno 

Duplicate finder?

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Nesto da ne moram svaku sliku pojedinacno,nego da u jednoj aplikaciji obiljezim npr 100 slika i izbrisem zauvijek / ili to ta aplikacija moze?

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

samsung galaxy s2, neat rom, music player mi samo ucitava pjesme sa SD kartice dok sa telefona ne, imam oko 1400 pjesama na telefonu i 380 na kartici, ovih 1400 je samo od sebe nestalo, mogu ih samo direktno iz foldera otvarati, ne mogu iz music playera...valjda me razumijete 
da li nekom pada na pamet sta bi moglo biti i to se desilo samo od sebe 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
win4crazzy kaže...

samsung galaxy s2, neat rom, music player mi samo ucitava pjesme sa SD kartice dok sa telefona ne, imam oko 1400 pjesama na telefonu i 380 na kartici, ovih 1400 je samo od sebe nestalo, mogu ih samo direktno iz foldera otvarati, ne mogu iz music playera...valjda me razumijete 
da li nekom pada na pamet sta bi moglo biti i to se desilo samo od sebe 

 Vidi u tom folderu na telefonu da li postoji datoteka .nomedia, ako ima pobrisi ju.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

hvala ti, sad je sve opet po starom :D 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam problemcic sa airdroidom. kada hocu nesto stavti sa pc na mob na sd karticu pise bezuspjesno uploadanje, nema pristupa sd kartici. Normalno mogu listati kroz cijelu sd karticu na airdroidu, mogu skidat s sd karticu. mogu i kopirati na sd karticu kada prikopčam mob na usb ali ovo neide. Dal netko mozda zna zasto?

isto tako na aplikaciji wifi file transfer me direktno odvede na internu memoriju, ne ucista sd karticu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 22:36 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam problem, rootao sam mobitel, ROM je ostao originalan, kada pokusavam izbrisat system aplikacije koje mi ne trebaju sa nekom od aplikacija na marketu, ili mi se mobitel sam restarta ili nakon sto ga ja restartam se te izbrisane aplikacije opet vrate. Mobitel je HTC One Mini.... Kako da se rjesim tog bloatwarea?

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

je si li probao aplikaciju link2sd, jedna od njenih opcija je da zamrzneš aplikacije koje su tu nepotrebne.. znaći potpuno disebla aplikacije, a ako ti opet zatreba neka, možeš ih odmrzniti.

svaku aplikaciju moraš posebno u opcijama smrznit

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Htio bih ih potpuno izbrisat jer nemam puno prostora na mobitelu, takoder sam skinuo adblock plus ali ne radi jer se i dalje vide reklame, jel moguće da mi mob nije rootan kako treba?

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

ne vjerujem, jer onda bi odmah te aplikacije tražile root, tj ispisale bi poruku da nemaju root prava i da nemogu raditi. uostalom možeš provjeriti root checkerom da li je sve u redu, imaš ga na marketu..

 

kako adblock točno radi neznam, ja koristim AdFree i isto mi ponekad se pojave reklame dok surfam preko browsera, zavisi je ako host nije updejtan..

 

a neznam koje ti koristi od brisanja tih aplikacija, vjerojatno sve skupa nemaju 100 MB, tako da je smrzavanje preko link2sd sasvim ok

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

napunio mobitel oko 1h u noci do 100% i maloprije se probudim i 73% ?? jel mogu kako saznat sta mi jede bateriju? nemam root

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
U postavkama imas,bateeija,koristebje baterije il tako nesto pa pogledaj, ugl moze bez roota
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
maxy0 kaže...

napunio mobitel oko 1h u noci do 100% i maloprije se probudim i 73% ?? jel mogu kako saznat sta mi jede bateriju? nemam root

 Instaliraj Better Battery Stats i u njemu vidi pod partial wakelocks sto ti jede bateriju. Isto tako mozes instalirat Gsam battery monitor sa play storea i u njemu vidjet pod app usage.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Skini es file manager ili neki root explorer i nadi te appove i jednostavno ih izbrisi, ubiti najbolje ti ih je premjestit negdi i vidi oce li sve radit ok ako radi brisi.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice