Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.196.240
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Verifikacija (2 way) nije loša,jer većina ima i chrome plugin pa ako zapne na mobu samo u pluginu generiras kod.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

koji račun koristite za kupnju aplikacija na app store za android. Pitam zbog toga što da li ide uplata na strane račune ili hrvatske zbog fee. Da li je bolje staviti karticu deviznog računa u eurima ili može tekući žiro račun u kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jim Carrey kaže...

koji račun koristite za kupnju aplikacija na app store za android. Pitam zbog toga što da li ide uplata na strane račune ili hrvatske zbog fee. Da li je bolje staviti karticu deviznog računa u eurima ili može tekući žiro račun u kn?

Koja si mreža?

 

Vip i Tele2 imaju opciju kupovinu aplikacija preko Vip/Tele2 računa.

 

Više informacija:

http://www.vipnet.hr/gplay

https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/igre-bez-kartica/p222/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

bonbon na bonove. Uglavnom me zanima da li cijene koje su app store krajnje ili ide još gore fee da li je jeftinije sa deviznim ili ide preko tekućeg/žiro računa u kn

9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Tomato nema opciju kupnje? Sad se sjetio da imam dosta njihovih kartica pa ak ide da spizdim pare na koju app :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Vipov video kaže da se kupovat može i preko Tomato računa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 20:21 (Marko :D).
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam HTC M8 e sad zanima me da li je normalno da mi sustav zauzima 16 GB?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

To mi je malo čudno. Odi u postavke, pa vidi pod memorija što ti točno zauzima 16 GB.

12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Evo sad meni ovo za sustav jako vidno skoro 10 GB

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 11:30 (tomislavivic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Evo sad meni ovo za sustav jako vidno skoro 10 GB

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Probaj si ovu HTCovu aplikaciju, možda ti napravi mjesta
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htc.pitroad

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pisalo se kako je Microsoft Edge izašao iz Bete (https://is.gd/mSpBE8) te kako je dostupan na Play Store i App Store, no ja ga ne mogu pronaći za Android? Dal ga netko koristi/odnosno dal ga je pronašao ili je tek dostupan po regijama?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pisalo je da je trenutno dostupan za nekoliko zemalja među kojima nije Hrvatska tako da treba još pričekati

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Skineš ga sa apkmirror.com pouzdane stranice bez virusa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

 

 For Android app? you can go to Android  app store to download some apps that you like, like Android  data manager or Android assistant: 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 4:01 (Mamskcer).
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam Samsunga J3 sa Androidom 5.1.1. i problem koji mi ide na zivce.

 

Na njemu imam instalirane aplikacije tipa Facebook,Mail,Wish... i te aplikacije naravno,salju mi upozorenja o novim porukama,statusima itd...

Ono sto me zivcira,to je da te notifikacije i dalje stoje iako sam ih ja procitao na recimo kompu(Recimo;dobijem poruku od prijatelja na Messengeru,procitam ju na kompu,ono upozorenje o toj istoj poruci i dalje stoji na mobitelu)Moram ju mobitelom otvoriti da bi nestalo sa shortcuta.

Kada je mob bio novi,sa starijom inacicom Androida,poruke SVE automatski su nestajale na mobu,ako sam ih ja procitao na nekome drugome uređaju.

 

-Ako poruku procitam prvo na mobu,ona automatski nestaje na kompu!

-WIFI mi je stalno ukljucen,mobitel redovno vrsi azuriranja.

-Probao sam 2-3 puta ga vratiti na tvornicke postavke

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Mislim da je to do aplikacija. Meni se isto događa s nekim aplikacijama.

12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
tomislavivic kaže...

Evo sad meni ovo za sustav jako vidno skoro 10 GB

 

 

Ja isto imam HTC One M8 i sustav mi zauzima 7,27 GB (što je još uvijek puno).

Jesi uspio riješiti problem možda?

 

Inače, imam pitanje: na istom mobitelu mi se događa nešto jako čudno. Preuzeo sam Google Docs i kad želim urediti dokument u aplikaciji (npr stisnem neki znak) aplikacija se sruši (neznam da li radi u pozadini još uvijek i otvori se CCleaner). Porbao sam brisati cache memoriju i restart mobitela ali ništa se po tom pitanju nije promijenilo.

 

Češće se događa da se samo sruši bez otvaranja CCleanera. Probao sam i s drugim tipkovnicama osim Swift-a.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 8:55 (Pc44).
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pc44 kaže...
tomislavivic kaže...

Evo sad meni ovo za sustav jako vidno skoro 10 GB

 

 

Ja isto imam HTC One M8 i sustav mi zauzima 7,27 GB (što je još uvijek puno).

Jesi uspio riješiti problem možda?

 

Inače, imam pitanje: na istom mobitelu mi se događa nešto jako čudno. Preuzeo sam Google Docs i kad želim urediti dokument u aplikaciji (npr stisnem neki znak) aplikacija se sruši (neznam da li radi u pozadini još uvijek i otvori se CCleaner). Porbao sam brisati cache memoriju i restart mobitela ali ništa se po tom pitanju nije promijenilo.

 

Češće se događa da se samo sruši bez otvaranja CCleanera. Probao sam i s drugim tipkovnicama osim Swift-a.

 Nisam uspio i dalje me to zahebava i stalno moram cistiti podatke i sl a imam na uredjaju samo osnovne aplikacije koje koristim..

7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Nemoj se mučiti s tim, instaliraj neki custom firmware baziran na marshmallowu, nougatu ili oreu pa spoji sd karticu s internom memorijom.

Zapravo, marshmallow imaš ionak na mobitelu?

 

 

https://www.androidpit.com/how-to-format-microsd-cards-as-internal-storage

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 13:58 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Zna li neko neku aplikaciju za mobitel koji bih koristio kao dashcam za auto, ali da ne bude uključena 24 sata nego samo kada ima nekog pomjeranja (vožnja i sl)-recimo na parkingu, ako auto stoji a ništa se ne događa, da se aplikacija gasi i da se pali pri kretnji...

 

Malo sam možda konfuzno objasnio, ali valjda ste razumili :-)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Zaželio se stare zmije (igre) koja jebila na nokijima :D  a nikako mi ne sjeda touchscreen da bi to igrao. Pitanje dali je moguče igrati zmiju i koja aplikacija to omogučava da se koriste tipke za glasnoču. Samo mi treba lijevo desno, ništa drugo  a tipka za glasnoču je idealna za to ako se uspije programirat :D 

 

7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Uništio bi tipke u roku keks.

Bolje nabavi neki gamepad ili mišem ili tipkovnicom igraj.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 15:53 (fer-de-lance).
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
kemal_r kaže...

 

Ima hrpetina dashcam aplikacija, ali mislim da nema nijedna s tim kaj ti tražiš, svaku ćeš morati ručno upaliti. Pa valjda to nije tolki problem..

 

A između ostalog mobitel nije predviđen za to, ima par problema tipa pregrijavanje ili gašenje ako radi dosta dugo (ili od jakog sunca), nema noćnog snimanja(?), mali FOV tj vidno polje, memorija - nije baš predviđeno da se na nju konstantno spremaju i brišu podaci (video zapis)...

 

Nisam do sada koristio niti jednu pa ti ne mogu dati preporuku, ali proguglaj si pa nađi neku koja ima dobre ocjene i koja ti paše (recimo neke imaju opciju spremati video zapise u cloud, a to je često paid fičr itd..)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Trebam savjet oko tipkovnice po pitanju autocorrect-a.

 

Prvi puta koristim Android fon. Ovo mi drugi smartfon. Prvi mi bio šitfon (ovaj, mislim windows fon, 3 godine...).

 

E sad, imam Mi A1. I živcira me ovaj autocorrect. Pa tražim neki savjet pošto pola poruka pišem Hr, a drugo pola Eng. Može se to nekako toggle EN/Hr. Ali samo za autocorrect. Neki app, nešto.

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
tigerija kaže...

Trebam savjet oko tipkovnice po pitanju autocorrect-a.

 

  Već godinama koristim SwiftKey Keyboard. Imam instaliran hrvatski, engleski i japanski. Na sva tri jezika radi fenomenalno.

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pendula kaže...
tigerija kaže...

Trebam savjet oko tipkovnice po pitanju autocorrect-a.

 

  Već godinama koristim SwiftKey Keyboard. Imam instaliran hrvatski, engleski i japanski. Na sva tri jezika radi fenomenalno.

 Čitao sam nešto reviewse i ljudi se bune u zadnje vrijeme. Da su je zapostavili. Itko?

 

Ali budem ja probao. Tnx :) .

11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Treba mi preporuka za password manager, video player i free VPN za spotify i netflix

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ja koristim Google keyboard i meni je odličan bez autocorrecta, a pogotovo sa autocorrectom mi je još bolji jer se privikava tvojem tipkanju i tvojim riječima (naravno da u par slučajeva izbaci krivo al lako ispravis), ovo sad u tekstu č,ć,š je on automatski stavio
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice