Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.196.972
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Pokusala sam naci pod tim imenom i skinula ih vise ali ocito da ne rade,ili samo preko launchera ili  za poruke i pozive.Nema za viber i ostalo

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Uspjela.Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Zanima me da li postoji aplikacija za praćenje seksualne aktivnosti. Slicno kao aplikacije za zene sto prate one dane u mjesecu?

Ima par aplikacija ali nisu azurirane i ne rade na mom mobu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ja koristim Excel. Slabo je popunjen 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ima netko preporuku dobre i stabilne e-mail aplikacije?

Gmail radi na push principu i često mi zbog toga kasne mailovi, isto je na više mobitela i OS-eva. Dao sam joj dopuštenje autopokretanja, maknuo štednju baterije, lockao u RAM, igrao se s developer opcijama... Ništa ne pomaže.

Nativna aplikacija koja je došla s mobom je loša i ne ažurira se.

Bitno mi je da mogu staviti sinkronizaciju svakih npr. 10 min i da to odradi u par sekundi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

ili protonmail ako ti odgovara

10 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Hvala, zanimljivo izgleda. Client-side enkripcija, razvijeno u CERNU, jedino što novu adresu moram raditi.

Ovaj mail.ru sam isprobao i još je sporiji od gmaila što se sinkronizacije tiče.
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ja koristim TypeApp jer mi kaže saom Unread Inbox. Kod ostalih to nisam mogao složiti dobro. I odma mi dolaze mailovi.

Taj mi nekako bio najbolji. Nisam probao ovaj protomail, kako već.

http://www.typeapp.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kresaux kaže...
Hvala, zanimljivo izgleda. Client-side enkripcija, razvijeno u CERNU, jedino što novu adresu moram raditi.

Ovaj mail.ru sam isprobao i još je sporiji od gmaila što se sinkronizacije tiče.

 samo pripazi protonmail nema financiranje preko reklama pa je free mail malo okrljašteni

 

 

pitanje jedno

 

za andorid kada bi se trebalo uvesti da se aplikacije pa i igre mogu korisiti bez skidanje sa app store? Prošlo je sigurno par mjeseci od aplikacije još nisam ni jednu vidio da mogu isprobati bez korištenja, dok za igre par tjedana isto tako. Makra za igre smatram da treba dev vjerojatno demo dok aplikacije već bi se moralo nazirati ove popularne. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Imam pitanje ako netko zna

Vidim da su bluetooth slušalice pojeftinile u kineskim trgovinama pa me zanima

Može li se slušati glazba preko 2x bluetooth slušalica?

Ako sam ja sa nekim i zajedno gledamo youtube može li obje slušalice istodobno?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ako sam te dobro shvatio možeš, ali samo ako ti mob ima bluetooth v5.0

U prilogu ti je tutorial kako da ih spojiš:
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jučer mi se zblokirao mob i čini mi se da je jedna od aplikacija zaslužna za to Clean master lite, jer sam čistio mob s njom kad je zašteko. Nakon kaj sam ju maknul u safe modu i mob radi normalno. Zanima me jel ima neka dobra aplikacija za čišćenje moba i jel mi treba uopće to. Android 6.0 je u pitanju, a mob je Doogee y6 Piano black.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Mani se tih aplikacija za "čišćenje", samo ti serviraju reklame i zarađuju, a tebi nikakve koristi.

 

Jedino što ja nekad napravim od "čišćenja" je da ručno u postavkama izbrišem cached data kad primijetim da se nakupi par GB..

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Nolim vas ima li neka kamera  u aplikacijama koja slika boke efekat?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Pa Google Camera ima tu opciju, zove se Lens Blur.

 

Ako ti ne paše, evo ti članak, pa pročitaj i probaj nekaj od ovog.

14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

jel vam ima njuskalo push notifikacije meni ako se ne varam od oreo nema ili neka od ažuriranja od njuškala?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel mi moze ko preporučiti dobar free podsjetnik, koristim huawei p10 lite i on nema (barem nisam našao) svoj podsjetnik osim kalendara a to nije to. Hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel ima neka aplikacija da pali ekran na double touch ili gasi ekran? Skinio sam dvije sa trg playa sa najvećom ocjenom i nijedna nije radila pa sam izgubio volju i odusta.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

najbolja stvar nevjerojatno da takve stvari tj. geste ne implementiraju u sve mobitele 

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Tijekom koristenja tableta mi se pojavvljuju reklame. Zasto? Tablete je galaxy tab s. Na svom tabletu koristim uglavnom chrome, yt i mx player te imam instaliran nova launchher.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Uglavnom tijekom koristenja mi se preko cijelog ekrana pojavljuju reklame neovjno sto radio.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

možda imaš malware, probaj s nečime skenirati 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
markot kaže...

Jel mi moze ko preporučiti dobar free podsjetnik, koristim huawei p10 lite i on nema (barem nisam našao) svoj podsjetnik osim kalendara a to nije to. Hvala. 

 Google Keep, meni odličan

6 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Bok!

Zanimaju me neke stvari vezane uz messanger. Budući da je messanger sve popularniji i ja ga želim instalirati; ali imam jedan problem. Ja nemam mobitel na bon; nego PRETPLATU. I sada me zanima da li bi se ta aplikacija messanger dodatno plaćala??????? Jer imam mobitel na pretplatu kužite samim time je i internet preko te pretplate.

 

Hvala na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

messenger, Whatsapp , viber se ne placaju posebno , tj oni poruke i pozive odvijaju preko interneta, pretplata ili bon nema stime veze , jedino sto treba je internet , ili WIFI ili 3G/4G , jedino sto placate je internet promet kojemu cijena ovisi o  tarifi koju  imate,  

6 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

A ako ću željeti poslati nekome poruku preko messagera, a neće biti uključeni wi-fi hoće li mi onda ići novci zbog pretplate na kojoj mi je mobitel???

tj. ako nemama uključeni wi-fi hoće li mi ići novci kao ću salti poruke  jer će se računati kao da sam na internetu?

znači messager mi se neće plaćate, da li je to kao i da na 0. facebook pošaljem poruku??

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

šta sve dobivaš sa pretplatom? koliko giga interneta?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice