Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.193.430
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Posto su sad dodali u gradski i prigradski, vozni red u Rijeci. Cini mi se da ju moraju redizajnirati (aplikaciju)
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 21:29 (zviznemte).
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Probaj Videoder apk( nema na Trg.Play)
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
S čim blokirati reklame na mobu koji nije rootan. Da li ima kakvo dobro riješenje poput adaway aplikacije primjera.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Neka dobra app za profile tipa Profile Scheduler (koja me počela zezat pa bi promijenio)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Posto sam presao sa ios-a na android, u potrazi sam za zamjenu za Goodreader aplikacijom.

Bitno je da aplikacija zna citat pdf i epub format te podrzava cloud servise za pohranu

Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Dukke kaže...

Posto sam presao sa ios-a na android, u potrazi sam za zamjenu za Goodreader aplikacijom.

Bitno je da aplikacija zna citat pdf i epub format te podrzava cloud servise za pohranu

Unaprijed hvala

 Moon+ reader

12 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Postoji li na android 8.0.0 nešto kao dual apps na miui-u?
Znači ne samo za messaging, nego da mogu klonirati bilo koju aplikaciju i koristiti različiti account?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
darkborg kaže...
Postoji li na android 8.0.0 nešto kao dual apps na miui-u?
Znači ne samo za messaging, nego da mogu klonirati bilo koju aplikaciju i koristiti različiti account?

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.island

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
12 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Znači nema u samom sustavu kao kod miui?

Ova aplikacija mi ne radi, izbaci mi nešto kao "sorry, work profile has been set already by another app. To use island, the existent work profile must be removed first in system settings - accounts.
A tamo nemam nikakav work profile.

Probati ću s nekom drugom aplikacijom
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
darkborg kaže...
Znači nema u samom sustavu kao kod miui?

Ova aplikacija mi ne radi, izbaci mi nešto kao "sorry, work profile has been set already by another app. To use island, the existent work profile must be removed first in system settings - accounts.
A tamo nemam nikakav work profile.

Probati ću s nekom drugom aplikacijom

 Nema, samo aplikacije.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
16 godina
online
Android aplikacije, igre i problemi

Treba mi preporuka galerije/image viewera za Android koji podržava photo sphere, a da nije Google Photos.

 

Takođe, blagi offtopic, ali bi mi dobro došao predlog slične aplikacije za Windows (nešto tipa xnView, ali sa podrškom za photosphere). Postoji li uopšte tako nešto, ili je photosphere osuđen da ne napušta telefone?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ne mogu poslati ni jednu poruku prema ht 13636 uvijek mi izade ovo sa slike. Ako stavim drugi broj isto ht, isto ne zeli poslati poruku
Na drugom mobu mogu slati normalno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Preporuka aplikacije da mogu upravljati kompom? Ne treba mi apsolutno za ništ osim da mogu zvuk smanjit/pojačat po potrebi.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
kbenzema kaže...
Preporuka aplikacije da mogu upravljati kompom? Ne treba mi apsolutno za ništ osim da mogu zvuk smanjit/pojačat po potrebi.

 Imaš Logitech opremu i LGS snimljen na PC?

Ako da, probaj ovo:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.logitech.gaming.arxcontrolapp&hl=en_US

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
@kbenzema probaj Unified Remote.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
CyberDemonVZ kaže...
kbenzema kaže...
Preporuka aplikacije da mogu upravljati kompom? Ne treba mi apsolutno za ništ osim da mogu zvuk smanjit/pojačat po potrebi.

 Imaš Logitech opremu i LGS snimljen na PC?

Ako da, probaj ovo:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.logitech.gaming.arxcontrolapp&hl=en_US

 
Nemam 

 

 

robogo kaže...
@kbenzema probaj Unified Remote.

 

E to mi treba, to sam davno davno kratko koristio, al se nikak nisam mogao sjetit kak se zove.

15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Poz,prije par god. igrao sam jednu igru na tel. a sad ne mogu da je nadjem a i ne znam kako se zove.

Znaci imas dvodimezionalnu tablu raznih oblika sa poljima na kojima su brojevi.Ako ,je ,npr broj 3 na kockici to znaci da moras tri puta da stanes na nju da bi se ponistila.Cilj je da ocistis cijelu tablu i da izadjes u sledeci nivo .

Da li neko zna kako bi se mogla zvati ? :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 11:47 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

trebao bih reinstalirati Viber na mobitelu.. ako ga obrišem hoće li se i Viber folder sa slikama i video datotekama izbrisati?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sendjo kaže...

trebao bih reinstalirati Viber na mobitelu.. ako ga obrišem hoće li se i Viber folder sa slikama i video datotekama izbrisati?

Ne bi trebao. Ali uvijek ga možeš kopirati na sigurno, npr. PC

9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Treba mi aplikacija za snimanje razgovora pa ako može neka preporuka. Instalirao sam dvije i u početku je radilo, ali nakon par poziva čuje se samo šum
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Facebook Messenger svaki put kad se izadje iz njeg se diskonektuje, tj. svaki put kad otvorim ponovo aplikacju, bez obzira sto nije ugasena, ucitava mi sve ponovo i to traje par sekundi, bez obzira na kakvom je se internetu. 

 

Problem se desava nakon novog Updatea. Koristim Xperiu XZ2 mobitel. Da li neko ima slican problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Automatic Call Recorder koristim vec godinama i nikad problema
6 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
dzelo kaže...

Facebook Messenger svaki put kad se izadje iz njeg se diskonektuje, tj. svaki put kad otvorim ponovo aplikacju, bez obzira sto nije ugasena, ucitava mi sve ponovo i to traje par sekundi, bez obzira na kakvom je se internetu. 

 

Problem se desava nakon novog Updatea. Koristim Xperiu XZ2 mobitel. Da li neko ima slican problem

Prijeđeš na Simple Pro i problema nema. 

 

Messenger sam po sebi je rasulo od aplikacije.

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Koja je najbolja aplikacija za zaključavanje aplikacija za galaxy a8 android 8 verzija.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Treba mi video app koji omogućuje pomicanje slike po ekranu. Imam piksele koji ne prikazuju boje kak spada, pa bih pomaknuo sliku u gornji dio ekrana.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Koja je najbolja aplikacija za zaključavanje aplikacija za galaxy a8 android 8 verzija.

 Najbolje je isprobati par komada s play storea, prvo one koje imaju najbolje ocjene.

Ja sam koristio ovaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock i bio je ok.

 

bruno03 kaže...

Treba mi video app koji omogućuje pomicanje slike po ekranu. Imam piksele koji ne prikazuju boje kak spada, pa bih pomaknuo sliku u gornji dio ekrana.

 Upiši u play store floating video ili floating gallery ili slično, ima ih puno, pa isprobaj par komada.

 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ne treba mi popup player. Zelio bih u fullscreenu pomaknut sliku prema gore, da mi nije u sredini.

Life is great
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Slučajno sam promjenio veličinu stock clock widgeta na mobu i više ne mogu vratiti na staro, odnosno widget nema više opcije da bude u jednom redu. Imam nokiu 7 plus i android pie. Također na mobu mi još uvijek stoji da sam na vip mreži, a ne na a1. Ima neko rješenja za ova dva problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
bruno03 kaže...

Treba mi video app koji omogućuje pomicanje slike po ekranu. Imam piksele koji ne prikazuju boje kak spada, pa bih pomaknuo sliku u gornji dio ekrana.

 Nasao sam fx player koji taj posao radi, ali kilavo.

Razocaran sam androidom, googlem i internetom. Na androidu su 99% aplikacija smeće. Kopije kopija kopija sve jedno te isto, ruznjikavo sa reklamama. Nije mi prvi put da nesto trazim. Ako trazite nesto specificno glava ce vas zabolit. Google je isto sranje. Ne mozete nista naci na internetu jer je toliko smeća na internetu a googleovi algoritmi filtriranja su idiotski.

Kaj nikome od ovih idiotskih developera nije palo na pamet da ljudi imaju ostecene ekrane na mobitelima, recimo na rubu, pa da bi bilo zgodno pomaknut sliku videa na neosteceni dio ekrana

Life is great
8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Nije li ti cudno da su bas svi idioti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice