Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.192.735
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Pa ne znam, ak imaju neke metode za provjere nestalih mobitela, pa te još optuže da si ga ukrao...

Premda sumnjam, to obično mogu samo operateri.

A i to možeš možda u nekom malom servisu, ovi veliki sumnjam da ti budu htjeli tak nekaj raditi bez da daš dokaz o vlasništvu tog mobitela, jer obično moraju ispunjavati detaljne radne naloge.

Ali slobodno probaj na nekom malom kvartovskom servisu ako ti se ne da sam igrati s tim.

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Da se nadovežem na FRP kojeg je okinuo - okreni se Googleu, postoji rješenje za skidanje FRP bez potrebe za rootom ili flash novog firmware na LG K8 2016 (ili 2017 možda) koji je na slici.

 

Primjera radi - pronašao sam prije nešto više od godinu dana unazad na cesti bez SIM kartice i već resetiran CAT S60 ali s okinutim FRP.

Nakon skoro 2 tjedna laganog testiranja raznih opcija i slanja u manji lokalni servis da oni probaju flashati novi firmware ili nešto uraditi uspješno sam skinuo FRP preko jednog video tutoriala od Indijca nekog (ako nađem video u history-u stavim link) te prodao mobitel dalje osobi koja ga je htjela uzeti bez garancije, kablova i ičeg.

Naravno, provjerom IMEI je bacao da nije zaključan te da ga još nitko nije bio prijavio, no kako sam ga prodao nisam više u tijeku da li je vlasnik nađen ili nije.

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Mene zanima neki dobar kalendar,obavezno za pisanje aktivnosti na njemu.Skinula sam google ali mi na ekranu uvjek stoji datum 17-ti i moram uci u njega da viidim datum.Treba mi neki kojji datume mjenja sa danima.Ne svidja mi se ovaj od telefona
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

To ona fora kad uđeš u postavke tipkovnice pa otvoriš browser pa ode login ekran u pozadinu?

Mislim da to ne radi još od marshmallowa.

Ali može probati.

Ima hrpa tutoriala, bypass FRP.

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Recimo da i je, ali sam koristio neki apk iz tog videa baš za probijanje FRP je bio ako me služi dobro pamćenje.

 

Ali da, na 6.0 je bio taj CAT S60 mislim čak April 2016 build te je bypassan FRP.

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Da, bila je i ta fora s apk, ali to isto ne šljaka više, ali moguće da na njegovom radi ako je stariji android.

 

 

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Tincha kaže...
Dosta novih rijeci za nekoga ko je cijeli zivot na iOSu :)
Zasto nije pametno nosit u servis?

 

Možeš odnesti u neki servis i dat nekaj keša da ti ga flešaju i skinu FRP. Ali ako nosiš u službeni trebat će ti račun ili jamstveni list kojeg ti u ovom slućaju nemaš. Ili jednostavno probaj Guglat, sigurno ima par naćina kako maknuti FRP...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Da li neko zna aplikacija pixomatic da li se nakon probnog razdoblja koji je besplatan plati jednom ili se placa svaki mjesec?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Ako molim vas zna neko da mi provjeri za ovu aplikaciju Pixomatic i da mi kaze preporuku za neki kalendar koji na ikonici pokazuje datum da ne moram ulaziti svaki put u nju da vidim datum.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Besana kaže...
Mene zanima neki dobar kalendar,obavezno za pisanje aktivnosti na njemu.Skinula sam google ali mi na ekranu uvjek stoji datum 17-ti i moram uci u njega da viidim datum.Treba mi neki kojji datume mjenja sa danima.Ne svidja mi se ovaj od telefona

Google kalendar zeza sa prikazom dana, ali ako se instalira neki drugi launcher tipa Pixel ili Nova, onda pokazuje OK. Barem je tako kod mene bilo kad sam isprobavao.

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Imam instaliran Nova launcher,sad mi je na datumu 25 pa cemo vidjeti sutra da li ce prebaciti ili ne.Hvala u svakom slucaaju
 
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel ima aplikacija s kojom mogu raditi obostranu sinkronizaciju fotografija s mobitela na PC i obratno preko OneDrivea? Na WPu je sve bilo povezano, no na Androidu mi samo prenese slike s mobitela na OneDrive, no kad tu sliku obrišem na PCu(Photos app) ista ostane na mobitelu.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Zasto bi to zelio? Slucajno se onda moze desiti, da ti klinci obrisu neke fotografije sa mobitela,

i kako se stalno synca, obrisalo bi ti i sa OneDrivea, a tu je zapravo backup.

 

Ni na WP-u se ne brise s mobitela - brisu se u galaeriji "OneDrive", a ostanu u memoriji telefona ili SD kartice.

(mozes i to podesiti da se obrise, makar to nebih preporucio, jer Backup tad gubi smisao)

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Koji klinci? 😂
Onedrive ima svoju kantu.
Kod mene je brisalo i s Onedrivea i mobitela jel su mi slike bile linkane.
Želio bi opet imati takvo nešto.
Čudi me da MS nije napravio photo app još.
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Premda, jel One drive ima opciju recycle bina?

Na Google photos ima, pa u slučaju da fakat želi da mu se tak sinkronizirano brišu ima taj backup u smeću koje onda narikta nakon koliko da se izbriše.

 

 Edit: ovo je bilo sinkronizirano postanje 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 9:24 (fer-de-lance).
7 godina
protjeran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Naravno da ima. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, mama mi ima huawei p20 lite

Kad piše dugačku poruku nakon ne znam koliko znakova se pretvori u MMS

 

Gledao sam malo u postavkama i nisam našao di ima da se to iskljuci. Npr kod mene na mom samsungu toga nema.
Ako netko zna bio bih zahvalan.

 

Pretvara se u MMS cak i kad ne koristi šđžčć i smajlice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Kako skinuti drugi font ikonica,drugi format slova na mobitelu?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Da li se sada Evernote placa nemogu nikako da dodjem do podataka na njemu?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Bok,

 

preporuka za app za skeniranje loyalty kartica?  ženin novčanik je na rubu puknuća

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Stric_Jura kaže...

Bok,

 

preporuka za app za skeniranje loyalty kartica?  ženin novčanik je na rubu puknuća

 https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stocard.stocard ova pomaže

12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Besana kaže...
Da li se sada Evernote placa nemogu nikako da dodjem do podataka na njemu?

 Jesi probao na netu, preko https://evernote.com/ ?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Besana kaže...
Da li se sada Evernote placa nemogu nikako da dodjem do podataka na njemu?

 Besplatnu verziju možeš koristiti samo na 2 uređaja, prijavi se na web verziju i odaberi uređaje na kojima želiš koristiti Evernote.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Hvala ukinula sam 3 ostala na 1.Sad je ok

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 16:55 (Besana).
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

friški sam korisnik androida pa trebam preporuku dobrog mobilnog browsera koji u sebi sadrži reading mode, kao što ga ima safari već implementiran u iPhoneima.. i po mogućnosti da mu je alatna traka i nove kartice na dnu, a ne vrhu ekrana kao na chromeu recimo..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Samo Opera.

 

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser

 

Uključi text wrap i ad blocker i to je to.

Nije isto kao na Safariju, ali dovoljno dobro.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2019 8:28 (fer-de-lance).
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

u chromu se može podesiti da ti je na dnu, postoji chrome flag za to.. ja ga tako koristim..

ako ti to nije opcija, probaj via browser

12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

koristim operu, ona mi paše što se tiče alatne trake, jedino taj reading mode.. čudi me da nema browsera za android sa tako super alatom..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

MS Excel za Android je besplatan?

 

Do sada je bio besplatan, tj, imam ga na mobitelu.

Instalirao excel na tablet, te se prijavio novootvorenom e-mail adresom. Nudi mi jedan mjesec besplatno uz mjesečnu nadoplatu od 45 kn. Inače, je onemogućeno pisanje (read-only).

Jel ja u nečemu griješim ili oni stvarno uveli obveznu preplatu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Kurvinska posla

Preduvjeti:

Da biste stvarali ili uređivali dokumente, prijavite se pomoću besplatnog Microsoftova računa na uređajima sa zaslonom dijagonale 25,6 cm ili manjom.

 

Tablet je dijagonale 10.5 incha (26,67 cm).

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice