Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.495.774
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kran kaže...

Jel zna netko dobru web stranicu sa koje se mogu skidati aplikacije, sve koje su i na google playu ? (za APK Miror znam, jel ima još nešto)

apkmania.co

15 godina
offline
Android borbeni komplet

Koju aplikaciju/widget za prognozu vremena instalirati i tko ima dobre prognoze za hr?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2015 18:10 (tintin).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
tintin kaže...

Koju aplikaciju/widget za prognozu vremena instalirati i tko ima dobre prognoze za hr?

Probaj Yahoo! Weather. Meni je to najbolja aplikacija za prognozu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
Marko :D kaže...
tintin kaže...

Koju aplikaciju/widget za prognozu vremena instalirati i tko ima dobre prognoze za hr?

Probaj Yahoo! Weather. Meni je to najbolja aplikacija za prognozu.

 Dobar je još yr.no i AccuWeather ako se app može modat.

15 godina
offline
Android borbeni komplet
Trebam nešto i za lokalne (hr) vijesti.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android borbeni komplet

da li netko zna igru, cilj je bio da imas kuglicu koju moras dovest do cilja ali crtas "cestu" kojom kuglica ide... davno sam to igro

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
tintin kaže...
Trebam nešto i za lokalne (hr) vijesti.

 Najbolja aplikacija za vijesti:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.enovine.hr&hl=hr

12 godina
offline
Android borbeni komplet

Postoji li neka aplikacija za alarm koja bi u određenim vrem. razmacima pustila alarm (npr. stavim da mi svakih 20min bude alarm, umjesto da u stock appu radim posebni alarm svakih 20min)?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
speedy56 kaže...

Postoji li neka aplikacija za alarm koja bi u određenim vrem. razmacima pustila alarm (npr. stavim da mi svakih 20min bude alarm, umjesto da u stock appu radim posebni alarm svakih 20min)?

 Probaj Timely. Tamo u postavkama možeš staviti da ti se ponavlja alarm svakih x minuta nakon snooze (moja omiljena igra ujutro) ;)

11 godina
offline
Android borbeni komplet

ima li neka app da možeš na brzinu prstom pisati po displeju i da to pretvara u standardna slova (kao da su pisana tipkovnicom)

radi se o 5 " androidu 4.4.

hvala

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
pukycro kaže...

ima li neka app da možeš na brzinu prstom pisati po displeju i da to pretvara u standardna slova (kao da su pisana tipkovnicom)

radi se o 5 " androidu 4.4.

hvala

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.handwriting.ime

12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Preporuka aplikacije za vrijeme!

16 godina
offline
Android borbeni komplet

Može li mi netko udijeliti savjet, nikad nisam transferirao sa smartfona toliko različitih generacija, a pokazala mi se potreba:
poruke/kontakti sa sony erricsson "mini" st15i na Galaxy S6. 
sa sonyjevim PC companionom isključili su mogućnost prebacivanja sa sonyja na drugi android (kurvinjski) Samo jasno obratno.
sa Samsungovim Smart switch veza ne uspijeva. Vjerojatno prevelika razlika u android verzijama (4.04 vs 5.1.1)
Pc instalacija ne prepoznaje usb spajanje za stari SonyErricsson.

sa wondershare mobile trans šljaka backup, ali neda prebacivati u demo verziji.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2015 20:18 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
overhaul kaže...

Može li mi netko udijeliti savjet, nikad nisam transferirao sa smartfona toliko različitih generacija, a pokazala mi se potreba:
poruke/kontakti sa sony erricsson "mini" st15i na Galaxy S6. 
sa sonyjevim PC companionom isključili su mogućnost prebacivanja sa sonyja na drugi android (kurvinjski) Samo jasno obratno.
sa Samsungovim Smart switch veza ne uspijeva. Vjerojatno prevelika razlika u android verzijama (4.04 vs 5.1.1)
Pc instalacija ne prepoznaje usb spajanje za stari SonyErricsson.

sa wondershare mobile trans šljaka backup, ali neda prebacivati u demo verziji.

 Kontakte pošalji bluetooth-om (selektiraj ih sve i pošalji, S6 bi ih trebao automatski ubacivati u imenik).

 

Poruke nisam nikad prebacivao jer nikad nisam imao ništa bitno u njima.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Onjegin kaže...
overhaul kaže...

Može li mi netko udijeliti savjet, nikad nisam transferirao sa smartfona toliko različitih generacija, a pokazala mi se potreba:
poruke/kontakti sa sony erricsson "mini" st15i na Galaxy S6. 
sa sonyjevim PC companionom isključili su mogućnost prebacivanja sa sonyja na drugi android (kurvinjski) Samo jasno obratno.
sa Samsungovim Smart switch veza ne uspijeva. Vjerojatno prevelika razlika u android verzijama (4.04 vs 5.1.1)
Pc instalacija ne prepoznaje usb spajanje za stari SonyErricsson.

sa wondershare mobile trans šljaka backup, ali neda prebacivati u demo verziji.

 Kontakte pošalji bluetooth-om (selektiraj ih sve i pošalji, S6 bi ih trebao automatski ubacivati u imenik).

 

Poruke nisam nikad prebacivao jer nikad nisam imao ništa bitno u njima.

 Hah, probao, neda ih ni bluetooth upariti. Vide se, ali to je sve.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
overhaul kaže...

Može li mi netko udijeliti savjet, nikad nisam transferirao sa smartfona toliko različitih generacija, a pokazala mi se potreba:
poruke/kontakti sa sony erricsson "mini" st15i na Galaxy S6. 
sa sonyjevim PC companionom isključili su mogućnost prebacivanja sa sonyja na drugi android (kurvinjski) Samo jasno obratno.
sa Samsungovim Smart switch veza ne uspijeva. Vjerojatno prevelika razlika u android verzijama (4.04 vs 5.1.1)
Pc instalacija ne prepoznaje usb spajanje za stari SonyErricsson.

sa wondershare mobile trans šljaka backup, ali neda prebacivati u demo verziji.

 Na komp MyPhoneExplorer:

http://www.fjsoft.at/en/downloads.php

 

Na svaki mob MyPhoneExplorer klijent:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fjsoft.myphoneexplorer.client

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
offline
Android borbeni komplet

Preporuka aplikacije za strimanje muzike i videa sa PC-a preko WiFi-a? A da nije ES File explorer..

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2015 12:55 (Avensac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Avensac kaže...

Preporuka aplikacije za strimanje muzike i videa sa PC-a preko WiFi-a? A da nije ES File explorer..

 Ja sam koristio Twonky. Čak podržava i Appleove formate (npr. za Panasonicovu mini liniju).

Radi i na TVu, i prema drugim PC-ima.

 

Mislim da se zvao Twonky beam.

 

Vise ga nema na Google Play :( Probaj Googlati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Ima ga na Google Play-u ali očito ima regionalno ograničenje tako da ništa.. Twonky Beam

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2015 13:59 (Avensac).
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Avensac kaže...

Ima ga na Google Play-u ali očito ima regionalno ograničenje tako da ništa.. Twonky Beam

 Pronađi neki stari .apk koji je na engleskom

Ili pričekaj druge prijedloge.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet
Google je u lollipop-u napravio zaokret glede API-ja koji omogućava screen-recording (video).
Shodno tome , uprilagodio sam app (SCREEN RECORDER) navedenom.
Dakle , od lollipop-a na dalje nije više neophodan ROOT kako bi user snimio video screen.
Za sada je koliko sam uočio svega par desetaka app. koje koriste ovu pogodnost pa ovim putem pozivam one kojima screen-recording treba u produkcijske svrhe ili one koji jednostavo iz zabave žele snimiti zbivanja na ekranu da probaju:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.nik02.ScreenRecorder

Lollipop korisnici , Root ne treba.
KitKat [ROOT NEOPHODAN I DALJE]
Ostali API leveli [APP NE RADI]

Na žalost , google je imao takvu politiku tako da nije do developera , tek je s lollipop verzijom otvorio vrata svima.
moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android borbeni komplet

Imam Sony Xperia Z3 te na njemu Android 5.1.1 do prije nadogradnju uredno sam koristio aplikaciju AppLock i sve je radilo kako je i trebalo (ista je obavljala svoju zadaću sasvim uredno), no dolaskom i izvršavanjem nadogradnje, pripadajuća aplikacija u opće ne "zaključa" zadane elemente pametnog telefona (poput imenika, poruka...itd) premda u postavkama aplikacije stoji da su te značajke zaključane.

Mene sada zanima dok ne izađe upade iste, dal postoji neka aplikacije slične (iste)  namjene koja radi s Androidom 5.1.1 odnosno koja je kompatibilna...

Hvala na pomoći

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Marko :D kaže...
kran kaže...

Jel zna netko dobru web stranicu sa koje se mogu skidati aplikacije, sve koje su i na google playu ? (za APK Miror znam, jel ima još nešto)

apkmania.co

 dal su na toj stranici sve .apk datoteke "skienirane", odnosno dal datoteke ne posjeduju koji malware ili virus, ne bi volio da nešto preuzmem pa da istom pokupim na uređaj...

14 godina
offline
Android borbeni komplet

Ekipa, trebam savijet za torrent client, koji za android 5.0 LG G3, vjerovatno je bilo pitano vec ali sam na mobu, pa nisam trazio na svim stranicama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
ERROR1911 kaže...

Ekipa, trebam savijet za torrent client, koji za android 5.0 LG G3, vjerovatno je bilo pitano vec ali sam na mobu, pa nisam trazio na svim stranicama.

 µTorrent ili Flud. Nikad problema nisam imao sa njima.

14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Avensac kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa, trebam savijet za torrent client, koji za android 5.0 LG G3, vjerovatno je bilo pitano vec ali sam na mobu, pa nisam trazio na svim stranicama.

 µTorrent ili Flud. Nikad problema nisam imao sa njima.

 Instalirao sam Flud radi s nekim torrentima super a s privatnih trackera ne radi, dali treba postavke dirati sta?

13 godina
offline
Android borbeni komplet

Iptorrents blokira veliku većinu mobilnih klijenata, možda je ista stvar i sa ostalim trackerima. 

Još jedna preporuka za Flud, puno je bolji od utorrenta

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Android borbeni komplet

Hvala na savijetim, jos preporuka free navigacije ali da nije online da moze offline radit

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
ERROR1911 kaže...

Hvala na savijetim, jos preporuka free navigacije ali da nije online da moze offline radit

HERE mnogo ljudi preporučuje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2015 13:51 (Avensac).
13 godina
offline
Android borbeni komplet

Osobno koristim Maps.me (ili Maps with me, stari naziv). Ima offline mape za cijeli svijet i navođenje do odredišta. Nokijine Here mape su jako popularne, pa isprobaj i njih.

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice