Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.494.547
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
 SHELBY_09 kaže...
fer-de-lance kaže...

 Može.

 

P.S. jel imaš kad bug na P9 lite da neće spremati slike koje uslikaš dok ga ne restartaš?

 Koja je tebi verzija softwarea? Meni je B121.Vidim da je već davno izasao B161, međutim meni ne dolazi obavijest. Pretpostavljam jer je brendiran na T-mobile.

Ontopic: Nisam primjetio da mi se to događa. Meni je jedini problem što varira SOT. JEdan dan je 4 sata , drugi dan 7. Skoro pa isti uvjeti...

 Kod mene je B160 (EMUI 4.1.1) kupljen kod HT-a otvoren na sve mreže.

A što mu je to SOT gdje se se to gleda ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2017 15:46 (kran).
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kran kaže...

 Kod mene je B160 (EMUI 4.1.1) kupljen kod HT-a otvoren na sve mreže.

A što mu je to SOT gdje se se to gleda ?

 Screen On TIme - ili ti ga koliko je ekran bio upaljen. Moze se vidit kod razina potrošnje baterije i nađeš zaslon.

 

Muci me malo taj update da mi ne dolazi, bas sranje... Je li ti se prilikom paljenja prikazuje reklama od Tmobilea'?

 

7 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kran kaže...

Gdje misliš da neće spremiti, na sd karticu ili telefon .Nisam još to primjetio, ali nisam puno ni slikao još.

 To je kod frendice na P9 lite, par dana nakon kupnje nije htio spremati slike, ni u unutarnju memoriju, ni na SD.

Brisao sam cahe i data od galerije i kamere, i opet ništa.

Stalno je pokazivao onu oznaku da je slika oštećena.

I kad smo restartali mobitel, proradilo je normalno.

I tak je jednom frendu bilo i na Xperiji M4 Aqua.

Ne kužim u čemu je stvar, očito neki problemi s kernelom/driverima/OS-om...

Zato me i zanima jel itko drugi imao isti problem, a ako se bude ponavljao problem, budem joj probao updateati software i factory reset.

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
SHELBY_09 kaže...
kran kaže...

 Kod mene je B160 (EMUI 4.1.1) kupljen kod HT-a otvoren na sve mreže.

A što mu je to SOT gdje se se to gleda ?

 Screen On TIme - ili ti ga koliko je ekran bio upaljen. Moze se vidit kod razina potrošnje baterije i nađeš zaslon.

 

Muci me malo taj update da mi ne dolazi, bas sranje... Je li ti se prilikom paljenja prikazuje reklama od Tmobilea'?

 

 Ne, nema reklame od t-mobile, nego crveni logo Huawei i nešto android...

SOT (Zaslon) pokazuje 20.56% kod potrošnje baterije, vrijeme uključenosti 5h

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2017 16:17 (kran).
7 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kran kaže...

 Ne, nema reklame od t-mobile, nego crveni logo Huawei i nešto android...

SOT (Zaslon) pokazuje 20.56% kod potrošnje baterije, vrijeme uključenosti 5h

To je ok cifra.

Inače npr. p) ima jako dobar omjer baterije i potrošnje, ponajbolji među flagship mobitelima.

I lite je očito isto ok.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2017 16:22 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Jel postoji ir remote app koja moze uciti kodove? Na letv 1s mobitelu ima tvornicki app koji dolazi s romom i mozes si slozit svoj daljinski sa rasporedom kako tebi pase i uciti kodove tako da sam imao kontrolu ledica i tv-a sve na jednom virtualnom daljinskom.. Kod xiaomi-a sluzbena Mi remote aplikacija to ne podrzava pa me zanima jel ima neka custom aplikacija koju mogu skinut a da podrzava to?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android borbeni komplet

To ti ovisi jel ti mob ima IR Receiver...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Xiaomi Mi5, ir blaster i receiver nisu ista stvar?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android borbeni komplet

Ne. Idu ti drugačije diode za transmitter a drugačije za receiver (+ softverska podrška u ROMu, naravno).

 

Probaj sa ovime. Ako kaže da ne može učiti komande, onda nema receiver.

 

P.S. A da nekako skineš popis kodova u nekoj app koja podržava? Dakle bez "učenja", samo download liste prema uređaju...

 

[edit] - sad si mi dao ideju, wemos d1 miniIR transmitterIR receiver + malo programiranja (nešto arduino koda i nešto malo mobilna app) == univerzana platforma za IR upravljanje...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2017 15:58 (Sum_of_all_fears).
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Ovo je dobar program, probat cu kad stigne Mi5, ali na 1s mi odma kaze da uredaj ne moze uciti kodove, ali to je problem uredaja jer njegov ir moze raditi samo sa originalnom letv app.. nije meni problem za kodove od tv-a vec za kodove od daljinskog za led traku koja mi je ispod tv-a i daljinskog od max tv-a u birtiji..
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
domac5 kaže...
Ovo je dobar program, probat cu kad stigne Mi5, ali na 1s mi odma kaze da uredaj ne moze uciti kodove, ali to je problem uredaja jer njegov ir moze raditi samo sa originalnom letv app.. nije meni problem za kodove od tv-a vec za kodove od daljinskog za led traku koja mi je ispod tv-a i daljinskog od max tv-a u birtiji..

 Probaj Zaza remote.

Najbolja aplikacija za IR, čak možeš custom modove riktati (modulacija, frekvencija, PWM duty cycle, itd.).

Čak radi i s 3,5 mm IR blasterima na mobitelima koji nemaju IR blaster.

A daljinski od LED trake ti radi na 38 kHz i koristi takozvani NEC standard (vjerovatno Zaza remote već ima dodan profil za taj protokol).

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Pozdrav,

 

evo jedno pitanje vezano za aplikaciju.

 

Trebam preporuku za app na kojoj bih mogao imati objedinjene sve vijesti- jutarnji, vecernji, sportnet, net, ...

Prije sam imao mvijesti pa vise ne radi. Zatim na zadnjem mobu novinehr, ali sad kad sam kupio novi mob i ocu ih skinut ni njih sad vise nema. Od ovog ostalog sta je ponudeno u play storu nista me bas nije odusevilo

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

web stranica 1klik.hr

12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
novine.hr
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
ZdravkoZ kaže...
novine.hr

 

napisao sam. tu sam imao na proslo mobu. sad je vise nema u playstoru. ova koja je sad pod tim imenom nije ta koja je bila

 

evo nasao sam novine.hr na netu pa skinuo i instalirao kao apk. sad sam zadovoljan :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2017 12:38 (dubko).
12 godina
offline
Android borbeni komplet

 

el isproba ovo ko??

Dobra vila mi je ispunila dvi zelje, treci put nisan moga
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Android borbeni komplet

Instalirao sam Adguard, i čini mi se da se sada sporije otvaraju stranice preko Chroma, kakva su vaša iskustva.

Jel postoji još neki način da se blokiraju reklame u pregledniku osim ove app.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Adaway
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Gogo222 kaže...
Adaway

 Ali treba biti rootan mobitel.

13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Instaliraj Firefox i neki add-on.
Why so serious?
11 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

imaš podosta preglednika sa ugrađenim ad blokerom

14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Blackstorm kaže...

Evo jedan trik za jeftinu premium AdGuard licencu.

 

https://www.grunch.com/tip-get-adguard-premium-lifetime-license-for-only-8-51/

 

Meni je sve prošlo iz prve i za minutu sam dobio key na mail koji je uredno aktiviran.

 Evo i ja sam maloprije kupio za 42 kn premium lifetime licencu na ovaj način. Ja sam uzeo samo za mobitel, i sada su mi sve aplikacije zaštićene od reklama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2017 17:34 (kran).
9 godina
offline
Android borbeni komplet

Do sada sam korisio launchere koje je proizvođač mobitela zamislio i odgovarali su mi, a s obzirom da ću uskoro kupiti Oneplus 3T, najveća njegova mana mi je vertikalni launcher u ladici s aplikacijama (app drawer). Koji je najbolji launcher sa horizotalnom navigacijom?

Preferiram besplatne, no ako treba uzet ću i plaćenu aplikaciju ukoliko se zaista isplati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Android borbeni komplet

Nova Launcher, ZenUI Launcher(meni osobno najljepši), Evie Laucher...

13 godina
offline
Android borbeni komplet

Jel postoji program s kojim mogu ograničit brzinu veze drugim programima, recimo mega uploadam nesto veliko i on koristi upload brzinu do te mjere da ni moj mobitel ni ostali uredaji povezani na taj wifi ne mogu normalno funkcionirat jer je veza preopterećena, pa bi ja ogranicio max upload megi i ostavio lufta 100-150 kb kolko mu treba da veza normalno funkcionira

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Jel ovdje sgurno skinuti novine HR, imao sam na prijašnjem mobitelu sada vidim da nema na store 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Jim Carrey kaže...

Jel ovdje sgurno skinuti novine HR, imao sam na prijašnjem mobitelu sada vidim da nema na store 

 

 

 Ako nema preko searcha, što je malo čudno jer meni na kompu kao i na mobu pronalazi "unreleased" verziju app-a

 

link - https://play.google.com/store/apps/details?id=org.enovine.cro

 

P.S.: Ako iskopam na jednom od mobitela posljednji apk ne ovaj Unreleased već običan uploadam ga na Android File Host

 

P.P.S: 'Zgleda da se mijenja apk name, zato nema više stare verzije uklonjena je iz Developer konzole

My website: https://idzan.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

znači onda čekati tu betu dok dođe makar ne kužim što su stavljali na store ako je ograničena na broj korisnika. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
jel itko ovih dana ima problema sa m pbz pogreska 1008?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
domac5 kaže...
jel itko ovih dana ima problema sa m pbz pogreska 1008?

 Ne, već par puta tokom tjedna otvarao.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice