Android reklame na home screenu

poruka: 9
|
čitano: 23.171
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Andorid reklame na home screenu
Pozdrav, danas ujutro su mi odjednom pocele iskakati razne reklame na home screen i u bilo kojoj aplikaciji da se nalazim one iskoce i vrlo ih je nezgodno za izgasiti. Imaju opciju "opt out" ali kad stisnem na to otvori mi stranicu za koju mi kaze ako zelim ugasiti moram skinuti neku aplikaciju "opt out" koja naravno ne ide preko google trgovine. Ukoliko nitko ne zna o cem se radi slikat cu kad se pojave pa objaviti i sliku.. Nadam se iskreno da postoji neko rjesenje da nije traziti aplikaciju koja uzrokuje to i brisati jednu po jednu.
Takoder imam jos jedan slican problem pa da ne otvaram novi topic. Malo malo mi iskace neka stranica, reklama otvorena u web pregledniku tako da svaki dan moram zatvarati po 15,20 takvih slideova sto je poprilicno iritantno.
Nadam se da netko ima rjesenje za ove uzasne rekla. Hvala!
Koristim lg g4, ako je bitno u rjesavanju problema.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Andorid reklame na home screenu
Evo i slika
16 godina
offline
Andorid reklame na home screenu

Sigurno je samo da ti to uzrokuje neka aplikacija, koja - teško je reći. Kreni sistemom eliminacije, nema druge.

Da li ti je mob rootan? Ako jest, instaliraj AdAway i problem riješen.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Andorid reklame na home screenu
Nije rootan, rijesio sam problem s reklamama koje iskacu po ekranu tako sto sam nasao aplikaciju. Ali jos nisam uspio rijesiti iskakanje web preglednika s otvorenim reklamama.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Andorid reklame na home screenu
DzigiBau kaže...
Nije rootan, rijesio sam problem s reklamama koje iskacu po ekranu tako sto sam nasao aplikaciju.

Pa zašto ne napišeš koju aplikaciju, da i drugi znaju ukoliko se nađu u istom problemu?

8 godina
neaktivan
offline
Android reklame na home screenu

pozzz....

pošto imam isti problem na lg g3 bilo bi zgodno znati koja aplikacija je u pitanju......

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android reklame na home screenu
Aplikacija je qhd wallpapers 😊
13 godina
neaktivan
offline
Android reklame na home screenu

Baš sam tražila ima li tko problem ovo se već neko vrijeme desava i meni i mom muzu prvo sam mislila da Fb ali nije, masu toga obrisano i dalje se pojavi posebno ujutro nakon dužeg nekoristenja, u pozivu zna vibrirati otvori web preglednik i izbaci uvijek istu poruku imate 8 ( ni više ni manje) virusa i ponudi ti naravno riješenje kada kliknem baca me na play store i to bude nekakvi ccleaner i slični a danas mi izbacilo nešto za wi-fi...,pošto sam živac fino odem na dno i prijavim aplikaciju na sve što ponudi i pošaljem prigovor u nepristojnom obliku.. drugi dan stiže nova reklama i tako u krug.. nemam pojma što to uzrokuje ali je vrlo iritantno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android reklame na home screenu
whisper2311 kaže...

Baš sam tražila ima li tko problem ovo se već neko vrijeme desava i meni i mom muzu prvo sam mislila da Fb ali nije, masu toga obrisano i dalje se pojavi posebno ujutro nakon dužeg nekoristenja, u pozivu zna vibrirati otvori web preglednik i izbaci uvijek istu poruku imate 8 ( ni više ni manje) virusa i ponudi ti naravno riješenje kada kliknem baca me na play store i to bude nekakvi ccleaner i slični a danas mi izbacilo nešto za wi-fi...,pošto sam živac fino odem na dno i prijavim aplikaciju na sve što ponudi i pošaljem prigovor u nepristojnom obliku.. drugi dan stiže nova reklama i tako u krug.. nemam pojma što to uzrokuje ali je vrlo iritantno

 

Aplikacija je sigurno uzrok, nažalost ne znam drugu metodu nego brisati jednu po jednu da odrediš uzrok, a mislim da druga metoda ni ne postoji.

 

Ja sam radi drugih problema s mobitelom bio prisiljen napraviti hard reset pa sam nakon toga instalirao puno manji broj aplikacija u odnosu na ono što sam prije imao i više nemam problema sa spam reklamama.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice