Google play cijene/konverzija

poruka: 5
|
čitano: 1.658
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Google play cijene/konverzija

Ukratko:  in-app purchase, pokazuje mi cijenu 0.99usd, kupim i naplati mi 9kn. Na računu piše 9.00 hrk s uključenim pdv-om 1.80 hrk.

Dakle po njihovom tečaju 99 centi = 7 kuna i 20 lipa?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google play cijene/konverzija

Jucer sam i ja isao pljucnuti nesto solada na igru ali me konverzija-porez odbilo. Na slici vidis paket od 20$ i cijenu koju serviraju nama....

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Google play cijene/konverzija

Na google play-u svaki developer ima mogucnost namjestavati cijenu u svakoj drzavi kako hoce , npr ja stavim cijenu aplikacije 3 eura , google nabije porez po drzavama , za hr je to 25% , i onda cijena ispadne npr 3,75 pa zaokruzim na 3.99 za tu zemlju. isto tako mozes i staviti manju cijenu , ali tko to vec radi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Google play cijene/konverzija
jonas19 kaže...

Na google play-u svaki developer ima mogucnost namjestavati cijenu u svakoj drzavi kako hoce , npr ja stavim cijenu aplikacije 3 eura , google nabije porez po drzavama , za hr je to 25% , i onda cijena ispadne npr 3,75 pa zaokruzim na 3.99 za tu zemlju. isto tako mozes i staviti manju cijenu , ali tko to vec radi.

Kako uopće možeš prodavati na google playu iz Hrvatske? Ili si iz neke druge zemlje?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Google play cijene/konverzija

Mozes otvoriti Google merchant racun preko tekuceg racuna , ja sam zivio u njemackoj  pa vec imam tekuci tamo , ali ti je zezancija jer skoro nijedna banka ne otvrara racun strancima bez prebivalista u zemlji otvaranja.

Google-u je svejedno koje drzavljanstvo imas , njima je samo bitno gdje ti je racun .

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice