iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 879.186
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Iphone Jailbreak

u opcijama iphone-a imas stavku icloud.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

u opcijama iphone-a imas stavku icloud.

ok, ali šta od toga uključim? document & data? šta on sa time točno spremi?

tomo007.net63.net BUG tečaj
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
tomo007 kaže...
mar123 kaže...

u opcijama iphone-a imas stavku icloud.

ok, ali šta od toga uključim? document & data? šta on sa time točno spremi?

 

Sve mozes ukljucit/iskljucit, igraj se sa opcijama, nemoj se bojat klikat ^^

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
16 godina
protjeran
offline
Re: Iphone Jailbreak
McNEKONTROLIK kaže...

pozz,

evo da se pohvalim naručio sam OVO i evo danas mi je stigla nakon samo 10 dana i sad ide ono ALIIIII naravno da NERADI, prvi put kad sam je umetnuo očitao je karticu i odmah je izbacio invalid sim, nakon toga ju više neće ni očitati kad je taj adapter umetnut, kad je izvadim i stavim u original iphonov adapter za sim i ubacim je očita karticu i kaže da je nepodržana, jer je to iphone 4s 5.0.1  firm 1.0.14 i zaključanje u Vip-u a ja želim da mi radi na t-com...pa eto ako neka ima neku ideju kako to riješiti... samo dajte!

puno si i očekivao od nečeg što se zove:'' Ultra S turbo''

''how yes no''
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 15:08 (mierda-del-torro).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
bistri kaže...
tomo007 kaže...
mar123 kaže...

u opcijama iphone-a imas stavku icloud.

ok, ali šta od toga uključim? document & data? šta on sa time točno spremi?

 

Sve mozes ukljucit/iskljucit, igraj se sa opcijama, nemoj se bojat klikat ^^

ne uključujem nešto što mi netreba, pa tako neću ni ovdje.

 

molim te nemoj mi odgovarat ako mi ne znaš / ne želiš odgovorit na moje pitanje koje sam sad već prije par postova napisao.

 

hvala.

tomo007.net63.net BUG tečaj
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
tomo007 kaže...
bistri kaže...
tomo007 kaže...
mar123 kaže...

u opcijama iphone-a imas stavku icloud.

ok, ali šta od toga uključim? document & data? šta on sa time točno spremi?

 

Sve mozes ukljucit/iskljucit, igraj se sa opcijama, nemoj se bojat klikat ^^

ne uključujem nešto što mi netreba, pa tako neću ni ovdje.

 

molim te nemoj mi odgovarat ako mi ne znaš / ne želiš odgovorit na moje pitanje koje sam sad već prije par postova napisao.

 

hvala.

 

Dakle iCloud je appleovo rijesenje za backup podataka/kontakata/dokumenata.

Mozes tocno precizirati sto zelis backupati a sto ne zelis, nazalost to iziskuje odredjeni napor tocnije pritisak na opciju iCloud u settingsima.

Prednost iClouda je sto mozes restorati/kupiti novi mobitel te sa backupom na iCloudu imas sve svoje podatke na tom novom uredjaju u par klikova, kao da se nije nista promijenilo.

Izvini sto nisam crtao ali sam vidio da nisi novi na forumu i pretpostavio sam da znas koristit google.

Evo link + slika!

http://www.apple.com/hr/icloud/

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 17:14 (bistri).
16 godina
odjavljen
offline
Iphone Jailbreak

mogo bi nam JB za iOS 5.1 vrlo brzo stic, MuscleNerd je objavio slike Jailbreakanog iPada 3 !

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 20:02 (Edge).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak

puno si i očekivao od nečeg što se zove:'' Ultra S turbo''

zasto??
ja sam se vodio logikom da ako su svi gevey simovi prije ovoga radili zasto nebi i ovaj??

ali eto ja sam baš maler dobio onaj koji neradi ili ta serija uopće neradi..nezz uglavnom sa zadnjim kupovinama online nemam baš sreće počeviš od jeb...enog DX do ebay-a...
a ima likova koji je prodaju na njuškalu po 300kn... nezz

budem dobio povrat love pa ću vidjeti šta dalje...
uglavnom nek moja kupovina ako ništa drugo bar posluži kao upozorenje drugima!

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
13 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Pozdrav !

Mene samo zanima, sta trebam uciniti da bih sacuvao trenutno stanje svog iPhone 4 da bi eventualno ako nekad nkj zahebem mogo samo vratit na staro bez problema ?

Znaci imam BB 4.10.01 i iOS 5.0.1 te je otkljucan za sve mreze pomocu gevey sim ....

WHY SO SERIOUS ??
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
fakEEE kaže...

Pozdrav !

Mene samo zanima, sta trebam uciniti da bih sacuvao trenutno stanje svog iPhone 4 da bi eventualno ako nekad nkj zahebem mogo samo vratit na staro bez problema ?

Znaci imam BB 4.10.01 i iOS 5.0.1 te je otkljucan za sve mreze pomocu gevey sim ....

 

Inače uvijek na vrijeme sačuvaj SHSH blob da mozes spustit software na nizu verziju, pročitaj više o tome da znas za ubuduće.

U slucaju da si imo JailBreakan iPhone na 5.0.1, vjerovatno je Cydia sama spremila SHSH blobove, to provjeri pomocu programa Tiny Umbrell-e, gore u tutorijalu imas sve objasnjeno.

 

A ako nemas spremljen shsh od 5.0.1, sva sreca postoji programcic iFaith koji moze sacuvati SHSH bez obzira sto ga Apple vise ne potpisuje.

http://isvijet.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Edge kaže...
fakEEE kaže...

Pozdrav !

Mene samo zanima, sta trebam uciniti da bih sacuvao trenutno stanje svog iPhone 4 da bi eventualno ako nekad nkj zahebem mogo samo vratit na staro bez problema ?

Znaci imam BB 4.10.01 i iOS 5.0.1 te je otkljucan za sve mreze pomocu gevey sim ....

 

Inače uvijek na vrijeme sačuvaj SHSH blob da mozes spustit software na nizu verziju, pročitaj više o tome da znas za ubuduće.

U slucaju da si imo JailBreakan iPhone na 5.0.1, vjerovatno je Cydia sama spremila SHSH blobove, to provjeri pomocu programa Tiny Umbrell-e, gore u tutorijalu imas sve objasnjeno.

 

A ako nemas spremljen shsh od 5.0.1, sva sreca postoji programcic iFaith koji moze sacuvati SHSH bez obzira sto ga Apple vise ne potpisuje.

Hm .. bojim se da me ne razumijes ..

Znaci s mojim iPhonom je sve u najboljem redu i radi trenutno .. Isto tako nije JB, samo je otkljucan na sve mreze uz BB 4.10.01 i na iOS 5.0.1 je .. A ja bih htio to tako spremit , da u slucaju da eventualno nkj zeznem ( tipa iTunes mi upgrade softver ) da si ja mogu sve vratit na prijasnje stanje i da povratim iPhone kako je bio :) A i okusao bi se u JB svog iPhonea pa bi volio se osigurat prije u slucaju da zeznem, i volio bih kad bi mi neko dao neki tutorijal kako da to napravim svom iPhone s obzirom na stanje u kojem se nalazi :D Hvala :)

WHY SO SERIOUS ??
15 godina
odjavljen
offline
Iphone Jailbreak

Pozdrav ljudi,

 

Zanima me postoji li iPhone 4S jailbreak za 5.1 verziju IOS-a? Tražim na netu i nigdje nemrem nać :/

Ako ne postoji, jel zna tko kada će to izaći?

 

D=mc2, Deinstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Axlus kaže...

Pozdrav ljudi,

 

Zanima me postoji li iPhone 4S jailbreak za 5.1 verziju IOS-a? 

 

Još nema za i4s iOS 5.1, dok za i4 ima ali samo tethered. Tek je u izradi. Može biti gotovo za par dana ali i za par tjedana tako da ćemo morati pričekati...

Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
14 godina
offline
Iphone Jailbreak

Kakvo je trenutno stanje s 3GSom i starim bootromom(MB modeli)? Ima frend jednog i pitao me da ga dignem na 5.x, ali je zaključana na AT&Tpa me strah probavati, a nigdje se ne spominje da neki JB radi na njemu. Naravno, dizanje basebanda ne dolazi u obzir(možda je na onom iPad basebandu, ja sam ga bio i unlockao, ali se ne sjećam)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Za 3gs sa starim bootromom ima untethered jailbreak na ios 5.1
BMW Power
15 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
Scorp21 kaže...
Axlus kaže...

Pozdrav ljudi,

 

Zanima me postoji li iPhone 4S jailbreak za 5.1 verziju IOS-a? 

 

Još nema za i4s iOS 5.1, dok za i4 ima ali samo tethered. Tek je u izradi. Može biti gotovo za par dana ali i za par tjedana tako da ćemo morati pričekati...

Dakle ne postoji nikakav način da skinem aplikacije bez da plaćam (osim free verzija, naravno)? A može li se preko bluetootha ili PC-a?

D=mc2, Deinstein
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Untethered JaiBreak za Old Bootrom iPhone 3GS (i sam sam sretnik pa imam jednog) postoji uvijek i uvijek ce postojat, jednostavno ima bootrom exploit koji se uvijek moze JB Untethered, isto kao sto ce se i iPhone 4, noviji 3GS i iPad1, ali Tethered, dok se ne nade za pojedine verzije firmwarea exploit

 

Dakle, mozes, i uvijek ces moc na novo fw jailbreakat, kojem god, Redsnow uvijek podrzava jailbreak starog 3gsa, untethered

 

Problem je velik ako je stavljen iPad baseband, to je po meni najveca glupost koja se da napraviti, jer uvijek postoji gevey, ovako sam uvijek problemi s updateom na novi fw

 

Sacuvat stari baseband mozes sa redsnowom, ili (vise preporucam) snowbreezom, to je vec u redu, jer najgore kaj se moze desit je da ti se ipak updatea, a to nije problem (opet, gevey sim)

 

 

Justin Bieber - God created me to sing ! Rise Against - No, i don't
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak

BaseBand je najbolje i najjednostavnije sacuvat sa sn0wbreezom,a definitivno ce sve sljakat kak treba.

http://isvijet.com.hr
13 godina
offline
Iphone Jailbreak

Pošto Pod2G ništa ne objavljuje na svojem blogu vezano uz Jailbreak iOS-a 5.1, vi koji imate Twitter i ako pratitenavedenog hacker-a ima li kakvih novosti?

Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...

Pošto Pod2G ništa ne objavljuje na svojem blogu vezano uz Jailbreak iOS-a 5.1, vi koji imate Twitter i ako pratitenavedenog hacker-a ima li kakvih novosti?

 

Nos novog od pod2g, i0nic (Stefan Esser) i iH8sn0w pricaju o cak 3 nova nacina da se untether JBaju svi do sad izasli uredaju, tako da JBa ce sigurno biti...No ETA..
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...
Stolnik kaže...

Pošto Pod2G ništa ne objavljuje na svojem blogu vezano uz Jailbreak iOS-a 5.1, vi koji imate Twitter i ako pratitenavedenog hacker-a ima li kakvih novosti?

 

Nos novog od pod2g, i0nic (Stefan Esser) i iH8sn0w pricaju o cak 3 nova nacina da se untether JBaju svi do sad izasli uredaju, tako da JBa ce sigurno biti...No ETA..

 

Vjerujem da ce JB izaci brze nego kaj je to bilo za iOS 5.0.1, nikad prije nisu objavili tolko untethered JB-a u samo nekoliko dana. Da se udruze, sigurno bi brze zavrsili. :)

Skoknite koji put na iSvijet i ispratite vijesti. :)

http://isvijet.com.hr
15 godina
offline
Iphone Jailbreak

imam pitanje u vezi iphona 3g, na njega sam stavio softver zadnji koji moze a to je mislim 4.2.1 i jailbreak-o i unlocko ali sam trebao stavit ipad basaeband, s tim nisam nista izgubio tj. radi mi i gps i wifi. mene sad zanima sto bi se dogodilo da ja restore-am taj iphone? i jel mogu ja taj baseband vratit kako je i bio?

zanima me ovo jer je iphone prespor zbog jailbreak-a pa ga zelim maknut, a htio bi ga onda otkljucat preko gevey-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

imam pitanje u vezi iphona 3g, na njega sam stavio softver zadnji koji moze a to je mislim 4.2.1 i jailbreak-o i unlocko ali sam trebao stavit ipad basaeband, s tim nisam nista izgubio tj. radi mi i gps i wifi. mene sad zanima sto bi se dogodilo da ja restore-am taj iphone? i jel mogu ja taj baseband vratit kako je i bio?

zanima me ovo jer je iphone prespor zbog jailbreak-a pa ga zelim maknut, a htio bi ga onda otkljucat preko gevey-a.

Nebi se nista dogodilo, normalo bi nastavio s iPad basebandom. Ali nije ti spor zbog JBa, jednostavno ne može pratiti korak s tim FW, imam i ja jednog non-JB.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Da li itko zna šta da napravim kada mi zapne na boot logu kod paljenja,
FW je 4.1.2, 3GS.
Jailbreakan je. Kako da maknem jb bez gubitka podataka?
Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
Slash 666 kaže...
Da li itko zna šta da napravim kada mi zapne na boot logu kod paljenja,
FW je 4.1.2, 3GS.
Jailbreakan je. Kako da maknem jb bez gubitka podataka?

 

Spojis mob na iTunes-e ,  cekas da zavrsi backup, napravis update na software koji oces (samo ako imas shsh, ako ne onda na 5.1) i povuces natrag backup i to je to.

http://isvijet.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Jailbreak je untethered, ne može se mob upaliti.
Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Slash 666 kaže...
Jailbreak je untethered, ne može se mob upaliti.

 

da nisi zapeo u DFU Mode-u?
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Mobitel se slučajno ugasio, i kao i svaki put, išao sam ga upaliti pomoću redsnowa, i sve ide u redu dok mobitel ne dođe do ananasa, i zapne na tome.
Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
16 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
Slash 666 kaže...
Mobitel se slučajno ugasio, i kao i svaki put, išao sam ga upaliti pomoću redsnowa, i sve ide u redu dok mobitel ne dođe do ananasa, i zapne na tome.

 


Ako si svaki put mob iso uplatit preko RedSn0wa, to nije untethered JailBreak. Pretpostavljam da imas na 3Gs-u 4.2.1, zato kaj 4.1.2 ne postoji. 

 

http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-4.2.1-untethered-iphone-ipad-ipod-touch-greenpois0n-rc5-how-to-guide/

 

Probaj napraviti ovaj JB proces. Nemoj raditi restore ni nista.

http://isvijet.com.hr
13 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
Slash 666 kaže...
Mobitel se slučajno ugasio, i kao i svaki put, išao sam ga upaliti pomoću redsnowa, i sve ide u redu dok mobitel ne dođe do ananasa, i zapne na tome.

 

imas najnoviju verziju redsnow-a? i dal je old bootrom il new bootrom?
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice