iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.216
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Iphone Jailbreak
power_user kaže...
mar123 kaže...

imam pitanje u vezi iphona 3g, na njega sam stavio softver zadnji koji moze a to je mislim 4.2.1 i jailbreak-o i unlocko ali sam trebao stavit ipad basaeband, s tim nisam nista izgubio tj. radi mi i gps i wifi. mene sad zanima sto bi se dogodilo da ja restore-am taj iphone? i jel mogu ja taj baseband vratit kako je i bio?

zanima me ovo jer je iphone prespor zbog jailbreak-a pa ga zelim maknut, a htio bi ga onda otkljucat preko gevey-a.

Nebi se nista dogodilo, normalo bi nastavio s iPad basebandom. Ali nije ti spor zbog JBa, jednostavno ne može pratiti korak s tim FW, imam i ja jednog non-JB.

pa majku mu hebem to je nekoristivo kolko je spor. jel ima bilo koji nacina da se to nekako ubrza, jel se moze spustit FW?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...
power_user kaže...
mar123 kaže...

imam pitanje u vezi iphona 3g, na njega sam stavio softver zadnji koji moze a to je mislim 4.2.1 i jailbreak-o i unlocko ali sam trebao stavit ipad basaeband, s tim nisam nista izgubio tj. radi mi i gps i wifi. mene sad zanima sto bi se dogodilo da ja restore-am taj iphone? i jel mogu ja taj baseband vratit kako je i bio?

zanima me ovo jer je iphone prespor zbog jailbreak-a pa ga zelim maknut, a htio bi ga onda otkljucat preko gevey-a.

Nebi se nista dogodilo, normalo bi nastavio s iPad basebandom. Ali nije ti spor zbog JBa, jednostavno ne može pratiti korak s tim FW, imam i ja jednog non-JB.

pa majku mu hebem to je nekoristivo kolko je spor. jel ima bilo koji nacina da se to nekako ubrza, jel se moze spustit FW?

 

Baci oko na ovo ,mislim da je to najbolje rjesenje.

http://isvijet.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

El zna mozda neko kak da aktiviram iPhone bez original sim kartice ??

Ima iOS 5.0.1 i BB 4.10.01, bio je otkljucan pomocu gevey sima, i sad kad sam iso pobrisat sve postavke prije prodaje ga treba opet aktivirat,a nece pomocu geveya ???

Ajde plz nek mi neko brzo kaze, jer mi se zuri stvarno !

WHY SO SERIOUS ??
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Iphone Jailbreak

nikako

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Edge kaže...
Slash 666 kaže...
Mobitel se slučajno ugasio, i kao i svaki put, išao sam ga upaliti pomoću redsnowa, i sve ide u redu dok mobitel ne dođe do ananasa, i zapne na tome.

 


Ako si svaki put mob iso uplatit preko RedSn0wa, to nije untethered JailBreak. Pretpostavljam da imas na 3Gs-u 4.2.1, zato kaj 4.1.2 ne postoji. 

 

http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-4.2.1-untethered-iphone-ipad-ipod-touch-greenpois0n-rc5-how-to-guide/

 

Probaj napraviti ovaj JB proces. Nemoj raditi restore ni nista.

 

Da, zamjenio sam, mislio sam reći da imam JB kod kojeg mob moram preko kompa palit.
I da, imam 4.2.1, typo je bio.
Probat ću pa javim, hvala. 

Stolnik kaže...
Slash 666 kaže...
Mobitel se slučajno ugasio, i kao i svaki put, išao sam ga upaliti pomoću redsnowa, i sve ide u redu dok mobitel ne dođe do ananasa, i zapne na tome.

 

imas najnoviju verziju redsnow-a? i dal je old bootrom il new bootrom?


Da, i new bootrom je.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
15 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
fakEEE kaže...

El zna mozda neko kak da aktiviram iPhone bez original sim kartice ??

Ima iOS 5.0.1 i BB 4.10.01, bio je otkljucan pomocu gevey sima, i sad kad sam iso pobrisat sve postavke prije prodaje ga treba opet aktivirat,a nece pomocu geveya ???

Ajde plz nek mi neko brzo kaze, jer mi se zuri stvarno !

 

Kolko sam ja upucen gevey bi trebao otkljucati iPhone 4 na 4.10.01

 

"Modem Firmware-i koje otključava Gevey SIM: 2.10.04 , 3.10.01 i 04.10.01."

http://isvijet.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Edge kaže...
fakEEE kaže...

El zna mozda neko kak da aktiviram iPhone bez original sim kartice ??

Ima iOS 5.0.1 i BB 4.10.01, bio je otkljucan pomocu gevey sima, i sad kad sam iso pobrisat sve postavke prije prodaje ga treba opet aktivirat,a nece pomocu geveya ???

Ajde plz nek mi neko brzo kaze, jer mi se zuri stvarno !

 

Kolko sam ja upucen gevey bi trebao otkljucati iPhone 4 na 4.10.01

 

"Modem Firmware-i koje otključava Gevey SIM: 2.10.04 , 3.10.01 i 04.10.01."

Jest on bio otkljucan, no ja ga trebam aktivirat kaj nece uz pomoc geveya ://

A pod aktivirat mislim ono kad kupis iPhone prva stvar koju moras uradit da bi ga mogo koristit ...

WHY SO SERIOUS ??
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 11:22 (fakEEE).
15 godina
online
Iphone Jailbreak

a na koju mrezu je zakljucan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

a na koju mrezu je zakljucan?

Na Tmobile .. Izgleda da cu morat ipak prodaju obavit sutra jer cu tek popodne uspjet nabavit tmobile karticu da ga aktiviram .. nista :)

WHY SO SERIOUS ??
15 godina
online
Iphone Jailbreak

ma to je dobro, ja vec mislio na neku americku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

ma to je dobro, ja vec mislio na neku americku.

Ma nije :D Nije bed, nego sam bio u zurbi no sad mi je vec kasno ..

Samo me zanima, el bi mi mozda u tmobile centru htjeli pruzit neku zamjensku karticu za aktivaciju samo ?

Il mozda da ga nekak restoram? Tocno sam mislio da ce se nkj zeznut tak, pa sam prije tog napravio backup i spremio SHSH .. Pa neznam el se mozda moze nekak vratit samo na to ? 

WHY SO SERIOUS ??
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 11:35 (fakEEE).
15 godina
online
Iphone Jailbreak

mislim da nemozes nista dok ne aktiviras. a u t-mobile mozes otic jedino kupit karticu pa s njom aktivirat, inace ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iphone Jailbreak

il kupit bonbon karticu za 20 kn na kiosku.

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Rjesio uz pomoc frenda i njegove 099 kartice :)

Sve radi ko i prije i iPhone ce sutra na put !

P.S. Otisla cetvorka za 2900kn {#}

P.S.S. Ovo za BonBon karticu cu si upamtit definitivno za ubuduce {#}

WHY SO SERIOUS ??
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 23:47 (fakEEE).
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Iphone Jailbreak

imam problem sa iphone4.

nakon jailbreaka (FW4.3.3) sa snowbreeze v2.9.3 (iFaith metodom) sa sačuvanim SHSH fajlovima, dio touchscreena ne reagira.

gornji dio, odmah ispod drugog reda ikona.

prije JB je radilo al je iphone bio blokiran je je security code bio pogrešno upisan p.. k.. puta, i slijedeći pokušaj je bio moguć za nekih 2 milijuna minuta. (stvarno je tako pisalo na ekranu)

uglavnom nakon jailbrekiranja touch ne radi.

probao JB sa redsn0w al onda zaglavi u emergency call jer nije aktiviran.

jel može kakva pomoć, savjet...

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iphone Jailbreak

Je li izašao 5.1 za 4S jailbreak?

D=mc2, Deinstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Iphone Jailbreak
Edge kaže...
mar123 kaže...
power_user kaže...
mar123 kaže...

imam pitanje u vezi iphona 3g, na njega sam stavio softver zadnji koji moze a to je mislim 4.2.1 i jailbreak-o i unlocko ali sam trebao stavit ipad basaeband, s tim nisam nista izgubio tj. radi mi i gps i wifi. mene sad zanima sto bi se dogodilo da ja restore-am taj iphone? i jel mogu ja taj baseband vratit kako je i bio?

zanima me ovo jer je iphone prespor zbog jailbreak-a pa ga zelim maknut, a htio bi ga onda otkljucat preko gevey-a.

Nebi se nista dogodilo, normalo bi nastavio s iPad basebandom. Ali nije ti spor zbog JBa, jednostavno ne može pratiti korak s tim FW, imam i ja jednog non-JB.

pa majku mu hebem to je nekoristivo kolko je spor. jel ima bilo koji nacina da se to nekako ubrza, jel se moze spustit FW?

 

Baci oko na ovo ,mislim da je to najbolje rjesenje.

 stavio sam to i iphone je stvarno brzi ali kad stisnem na app store uopce ne ode na store nego na neko sranje od stranice. sad posto je iphone na 3.1.3 softveru ja bi to stavio na takav softver ali ne modani nego obican, jel mogu s interneta skinut ipsw file i preko itunesa restorat na taj(ono drzim shift i onda ucitam taj softver)?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...
Edge kaže...

 stavio sam to i iphone je stvarno brzi ali kad stisnem na app store uopce ne ode na store nego na neko sranje od stranice. sad posto je iphone na 3.1.3 softveru ja bi to stavio na takav softver ali ne modani nego obican, jel mogu s interneta skinut ipsw file i preko itunesa restorat na taj(ono drzim shift i onda ucitam taj softver)?

Imaš ovdje postupak, vraćanja originalnog app store-a 

 

Link

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
Axlus kaže...

Je li izašao 5.1 za 4S jailbreak?

Nije, rade na tome.

 

Ja sam updateao na 5.1 jer mi se stalno crashao i nije mi se dalo više to trpiti.

ZOTAC: It's Time to Play.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

 stavio sam to i iphone je stvarno brzi ali kad stisnem na app store uopce ne ode na store nego na neko sranje od stranice. sad posto je iphone na 3.1.3 softveru ja bi to stavio na takav softver ali ne modani nego obican, jel mogu s interneta skinut ipsw file i preko itunesa restorat na taj(ono drzim shift i onda ucitam taj softver)?

 

Slobodno skines IPSW file i stavis 3.1.3, ali izgubit ces funkcije kao home screen wallpaper, multitasking, remindersi i slicno. Probaj fixat taj Appstore.

http://isvijet.com.hr
15 godina
online
Iphone Jailbreak

ok evo imam problem. znaci sad sam ustekao iphone 3g na itunes i iphone je bio na 3.1.3 sofveru te je itunes reko da ima update, moj iphone ima ipad baseband i ja sam stiso na itunesu da update-a, on je sad zapeo u recovery modu, i javlja error 1015. jel zna netko rjesenje za ovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Da li je netko riješio problem greške 1601 ili 1602 prilikom restora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

ok evo imam problem. znaci sad sam ustekao iphone 3g na itunes i iphone je bio na 3.1.3 sofveru te je itunes reko da ima update, moj iphone ima ipad baseband i ja sam stiso na itunesu da update-a, on je sad zapeo u recovery modu, i javlja error 1015. jel zna netko rjesenje za ovo?

 

to ti zapravo nije problem, sjecam se kad sam imao iPhone 3G da kad sam ga restorao nakraju sam dobio error 1015 i rjesenje je skini tiny umbrellu, porkeni program i u gornjem desnom kutu imas opciju exit Recovery Mode. Meni je to uvijek radio nadam se da ce i tebi :) Pozz
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
12 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
dRoID kaže...

Da li je netko riješio problem greške 1601 ili 1602 prilikom restora?

 

Skini iReb s interneta i pokreni program ( tai program rjesava sve 16xx error-e ) odaberes svoj uredaj i toe to. Pozz
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
15 godina
online
Re: Iphone Jailbreak
Stolnik kaže...
mar123 kaže...

ok evo imam problem. znaci sad sam ustekao iphone 3g na itunes i iphone je bio na 3.1.3 sofveru te je itunes reko da ima update, moj iphone ima ipad baseband i ja sam stiso na itunesu da update-a, on je sad zapeo u recovery modu, i javlja error 1015. jel zna netko rjesenje za ovo?

 

to ti zapravo nije problem, sjecam se kad sam imao iPhone 3G da kad sam ga restorao nakraju sam dobio error 1015 i rjesenje je skini tiny umbrellu, porkeni program i u gornjem desnom kutu imas opciju exit Recovery Mode. Meni je to uvijek radio nadam se da ce i tebi :) Pozz

aj probat cu to, vec sam probo ono da skinem redsnow i uđem u dfu mode i onda metnem custom firmware ali opet se javlja error. neznam vise sta da radim.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

aj probat cu to, vec sam probo ono da skinem redsnow i uđem u dfu mode i onda metnem custom firmware ali opet se javlja error. neznam vise sta da radim.

Problem je u tvom BB, od ipada 6.15.00, vrati 5.1 od whited00ra

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
15 godina
online
Iphone Jailbreak

pa znam da je to problem tj. itunes vidi da je bb veci nego sto treba bit i onda javi error. sad sam ga poptuno slucajno uspio upogonit, znaci upalim ja redsnow i stisnem install cydia i nakon minute skuzim da sam krivo stiso ali se on nakon procesa upalio i radi na 4.2.1 ali naravno bez unlocka pa ga sad treba jos otkljucat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

pa znam da je to problem tj. itunes vidi da je bb veci nego sto treba bit i onda javi error. sad sam ga poptuno slucajno uspio upogonit, znaci upalim ja redsnow i stisnem install cydia i nakon minute skuzim da sam krivo stiso ali se on nakon procesa upalio i radi na 4.2.1 ali naravno bez unlocka pa ga sad treba jos otkljucat.

 

stavi ga na 3.1.3 whited00r i nece bit spori, i imat ces opcije od iOS 5 ( imao sam 3G-a na 4.2.1 i uzasno je spor )
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
15 godina
online
Iphone Jailbreak

ma to od whitedoora je sranje, nije pravi app store, te opcije od 5.1 su sve bezveze, ima samo icloud i cini mi se da to nije od apple-a, a one funkcije ostale se mogu stavit i na 4.2.1 preko redsnow-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone Jailbreak
mar123 kaže...

ma to od whitedoora je sranje, nije pravi app store, te opcije od 5.1 su sve bezveze, ima samo icloud i cini mi se da to nije od apple-a, a one funkcije ostale se mogu stavit i na 4.2.1 preko redsnow-a

 

stavi pravi AppStore objasnil ti je jedan forumas, pa imas te funkciie na 4.2.1 al sporo je....
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice