KingRoot i pokusaj upada na gmail racun

poruka: 9
|
čitano: 4.139
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
KingRoot i pokusaj upada na gmail racun

Zdravo svima,

 

Prije 2 tjedna pojavila mi se obavijest na mobitelu "onemogucavanje stetne aplikacije/ kingroot moze ostetiti vas uredaj"

 

Aplikaciju nisam skidao, na mobitelu je nema, takoder je nemam pod instaliranim aplikacijama na google play. Skinuo sam Malawerbytes koji je detektirao apk i oznacio ju kao stetnu ali ju nije mogao ukloniti.

 

U isto vrijeme kako se to dogodilo poceli su pokusaji provale na moje fb i gmail racune.

 

Prilikom jednog pokusaja na gmail google mi je dao ip adresu uredaja, provjerio sam i ispalo je da moj uredaj ima istu ip adresu i da je isti uredaj koji trenutno koristim, nakon toga sam preko opcije googla isao pokrenuti zvonjavu tog uredaja i poceo je zvoniti moj uredaj.

 

Napadi na racune ugl su se dogadali kod ukljucivanja mobitela ili mobilnih podataka ako su duze bili iskljuceni.

 

Je li to moguce?
Je li moguce da je povezano jedno s drugim?

 

Nisam dirao taj notification posto znam da tu aplikaciju nisam skidao. Mob je dobiven vec koristen te je tada bio veacen na tvornicke postavke.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
KingRoot i pokusaj upada na gmail racun

Kingroot je ok. Koristio ga za rootanje one click. Frend koristi isto i nikad problema a oar godina vec to koristimo. Cisto info da imas.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: KingRoot i pokusaj upada na gmail racun
Fake_Alert kaže...

Kingroot je ok. Koristio ga za rootanje one click. Frend koristi isto i nikad problema a oar godina vec to koristimo. Cisto info da imas.

 Takodjer isto. Koristen vise puta, sve ok proslo.

9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
KingRoot i pokusaj upada na gmail racun

Hvala na linku. E sad ima li opcija da se  kingroot makne u potpunosti s moba. Prema linku vodio sam da se to moze izvesti flashanjem ROMa ili postavljanjem SuperSU-a koji zamjenjuje Kingroot, no brise li to u potpunosti sve pozadinske elemente Kingroota?

 

Ima li netko iskustva s tim stvarima? Znaci li to da ako se postavi SuperSu da je uredaj i dalje ostaje rootan? Ako sam dobro shvatio ostaje. Je li to pouzdano da ne bi ispalo da i oni u pozadini instaliraju hrpu stvari kao sto je za Kingroot navedeno u linku.

 

Ili je potrebno samo potvrditi notification koji sam dobio?

 

Nisam bio siguran je li mi mob rootan ili file koji sam nasao je neki odpadak od nekog rootanja prije, pa sam sa Root Chackerom (preporucenim od strane XDA) provjerio i on mi je potvrdio da je rootan.

 

Posto mi je ovo potpuno novo podrucje ispravite me ako sam nesto krivo naveo ili napisao.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: KingRoot i pokusaj upada na gmail racun

Samo instaliraj super su i prek nekog root uninstalera izbriši kingrootov superuser.

Mob bude i dalje rootan, superuser je samo aplikacija koja drugima dozvoljava root ovlasti.

Kruha i igala...
9 godina
neaktivan
offline
KingRoot i pokusaj upada na gmail racun

Evo ovako postavio sam SuperSu i Root Uninstaller. Root uninstaller nije regirao, te sam na kraju instalirao 6 razlicitih, od toga: 1 ne reagira, 2 ne mogu pronaci kingroot, 3 ga pronalaze ali ga ne mogu obrisati. 

 

Jedan od njih mi navodi da ne moze obrisati te da je razlog nepoznat, ali mi isto navodi da je kingroot zamrznut.

 

Pokusao sam pokrenut SuperSu te mi izbacuje obavijest "US Binary occupied"

 

Sta napraviti?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
KingRoot i pokusaj upada na gmail racun

Ima li netko ideju kako ga ukloniti? :/

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: KingRoot i pokusaj upada na gmail racun

Jebada je to, najbolje je flashati ROM ako je to moguće (zato ja imam nexusa).

To je jedini način da budeš 100% siguran da si se riješio smeća s mobitela.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice