On stalno nešto updatea

poruka: 4
|
čitano: 3.606
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
On stalno nešto updatea

Nekoliko mjeseci nisam ažurirao niti jedan app na mobitelu i reko idem ih sad sve riješit i sad više nemam opciju u trg playu da isključim automatsko ažuriranje. Sam trg play se ažurirao i kaj sad.

 

Doma sam na 4G al se moram malo malo spojit na wifi i onda mob kreće sa faking skidanjem i updateanjem aplikacija i to jebeno ne prestaje. 

 

Dal se to da negdje drugdje isključit?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: On stalno nešto updatea

Prvi put vidim tako nešto, neki bug sigurno.

 

Probaj očistiti cache i data od trg. play u postavkama i odlogiraj se i ponovo ulogiraj na google acc unutar trg. play.

 

Ako to ne upali, onda napravi reset na tvorničke ako nije problem...

 

 

Inače to ovak treba zgledati:

 

Kod tebe fali ta prva opcija "Do not auto-update apps", probaj skrolati po toj obavijesti možda je to zbagano..

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 20:20 (Avensac).
15 godina
offline
Re: On stalno nešto updatea
gocc01 kaže...

Nekoliko mjeseci nisam ažurirao niti jedan app na mobitelu i reko idem ih sad sve riješit i sad više nemam opciju u trg playu da isključim automatsko ažuriranje. Sam trg play se ažurirao i kaj sad.

 

Doma sam na 4G al se moram malo malo spojit na wifi i onda mob kreće sa faking skidanjem i updateanjem aplikacija i to jebeno ne prestaje. 

 

Dal se to da negdje drugdje isključit?

 I kod mene je tak na s7 edge

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
On stalno nešto updatea

Uopće u postavkama nema opcije za obrisat cache, mogao sam izbrisati nadogradnju samog trgplaya i vratit ga na tvorničku verziju ali opet isto. 

 

U samom trg playu nema opcije za izlogirat se. 

 

Izbrisao sam sa mobitela google account, očistio sa CCleanerom i ulogirao se al nema pomaka. Svašta..

 

Moram sad kopirat dosta toga na karticu pa ću probat resetirat .

Ionako sam to već htio prošli tjedan jer se mob (Z3) počeo bolesno zagrijavat i trokirat, do 71° je išla temperatura, baterija više ne traje, sat, sat i pol sot, to je i bio razlog da updateam aplikacije možda je došlo do nekog buga.. 

 

Vrijeme je za novi mobitel, dobro me služila Xperia, dvije i pol godine, nisam mogao naći niti jedan razlog za zamjenu do sada, eto.

 

A ovo ću još poslat SS u google u podršku.

 

Edit: ne ovo, ono prvo

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 21:07 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice