Praćenje osobnih financija

poruka: 6
|
čitano: 1.266
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Praćenje osobnih financija

Pozdrav ekipa,

 

znali netko postoji li aplikacija s kojom mogu pratiti osobnu potrošnju i da ju je moguće sihronizirati s računom u banci? Većinu toga plaćam karticom

 

Na koji način vi pratite osobnu potrošnju?

Može!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Praćenje osobnih financija
cuspajz kaže...

Pozdrav ekipa,

 

znali netko postoji li aplikacija s kojom mogu pratiti osobnu potrošnju i da ju je moguće sihronizirati s računom u banci? Većinu toga plaćam karticom

 

Na koji način vi pratite osobnu potrošnju?

Meni ti plaća traje kao ženama menstruacija.Traje 7 dana a poslje se mogu jebat.

Tako da mi ne treba aplikacija.

12 godina
offline
Praćenje osobnih financija

Koristim Toshl vec nekoliko godina i navikao sam se na njega, pa cu naravno preporuciti njega. Nedavno su uveli integraciju s bankama, no, nisu im dostupne jos nase banke. Takodjer imaju i otvoren API.

 

Super mi je i što možeš napraviti više računa (tekuci / kartica / cash) te si pojednostavniti jos potrosnju s tagovima.  Nude free i paid verziju (paid ima dodavanje više income-a, exporte, integraciju s bankama). Škicni njihov blog za tips & trickse.

 

Od aplikacije za koje jos znam, postoje Spendee i Wally. Probao sam ih, no poslije Toshla nikako se nisam na iste mogao naviknuti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 19:50 (skoosha).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Praćenje osobnih financija

ne treba ti to, ja osobno stavljam određenu svotu sastrane, a ostatak trošim pazeći da ne pretjeram jer onda sam u minusu

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Praćenje osobnih financija

Ja pratim pomoću Google Sheets, naravno moram sam upisivati troškove ali imam pristup tablici preko PC-a i mobitela tako da čim potrošim novac odmah upišem podatke. Tako radim već skoro 2 godine.

Probao sam dosta različitih aplikacija na mobitelu ali niti jedna mi nije dala nikakvu prednost ispred google tablica.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 19:59 (It'sMe932).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Praćenje osobnih financija

Aplikacija za pracenje potrosnje ce ti tesko pomoci da ustedis neke vece novce. Pogotovo na početku, dok nemaš naviku unošenja svakog troška.

 

Ona ti je više korisnija da nakon nekog vremena optimiziraš potrošnju, pogledaš koliko si novaca potrošio na neke nebitne stvari, te da te novce možda preusmjeriš na nešto drugo. Također, da u bilo kojem trenutku možeš vidjeti kakvo ti je stanje / plan za trenutni / iduci mjesec.

 

Najvažnija stavka u svemu ovome je disciplina, tj., natjerati sebe da ti uđe u naviku unositi svaki trošak. Isto tako, da se od početka dobro organiziraš. Osobno sam prije 2 godine napravio arhivu svih troškova i napravio kompletan reset, jer mi je postalo sve teže organizirati stvari unutar appa.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice