Program za skidanje muzike s youtubea na mobitelu

poruka: 6
|
čitano: 40.096
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Program za skidanje muzike s youtubea na mobitelu

dakle sve piše u naslovu ...da li to postoji za android

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za skidanje muzike s youtubea na mobit

itko

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Program za skidanje muzike s youtubea na mobit
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za skidanje muzike s youtubea na mobit

ma vidi ti pametnjakovica,,,ajde onda tako šalji poruku onome koji je osnovao bug forum i napisi mu da za svaku temu ima odgovor na googleu pa da ugasi forum ..daj molinte ako nemas pametan odgovor nemoj se crnit

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Program za skidanje muzike s youtubea na mobit

TubeMate, ako ne pronađeš na marketu play onda ima na gugele {#}, i mora biti uključena opcija allow install of non market apps ako skidaš preko gugele ( a ne play)

 

 

Gugele za TubeMate {#}

el presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 19:36 (hsatUSA).
16 godina
offline
Program za skidanje muzike s youtubea na mobitelu

Nije li razgovor o ovakvim temama zabranjen na forumu?

Ako se ne varam zakonom nije dozvoljeno skidanje i redistribucija originalne glazbe objavljene na Youtube ako sam autor glazbe nije dopustio.

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice