S3 ulazak u recovery

poruka: 13
|
čitano: 1.082
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
S3 ulazak u recovery

Dakle krenuo sam instalirati drugi ROM, sto sam do sada ucinio bezbroj puta, uradim complete wipe u recoveryu, u koji sam prethodno usao preko restart opcije na mobitelu. Međutim tada slucajno restartujem mobitel, te on stoji na Samsung logu, a u recovery ne mogu uci klasicnim drzanjem Vol up+home+power, posto mi Volume up ne radi, dakle ne mogu uci ni u download mode jer mi treba vol up da potvrdim ulazak u download mode.

Postoji li ijedan drugi nacin ulaska u recovery, molim vas pomozite, hvala unaprijed. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
S3 ulazak u recovery

flashaj sa odinom stock room ili neki drugi pa ces mozda rijesit problem soft bricka 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: S3 ulazak u recovery

Ali problem je sto ne mogu uc ni u download mode, sto je neophodno da odin prepozna mobitel

7 godina
neaktivan
offline
S3 ulazak u recovery

mozda zvuci blesavo, izvadi bateriju na kratko i pokusaj opet

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: S3 ulazak u recovery
AdMer12 kaže...

Ali problem je sto ne mogu uc ni u download mode, sto je neophodno da odin prepozna mobitel

 mislim da mora biti neka opcija preko odina da ga on resetira u recovery ili tako nešto ili u download mode ..ili probat druge metode (teze ) USB jig itd iako nznm dal tog ima kod nas..ali proštudiraj malo oko reseta preko odina 

12 godina
neaktivan
offline
Re: S3 ulazak u recovery

Pokusavam vec sat vremena ali bez uspjeha.

 

Gledao sam i za odin, i sam pokusavam, ali nikako da mi prepozna mobitel na komp., cuje se onaj zvuk kao kada prikljucim inace mobitel ili USB, ali ne prepozna ga

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 23:07 (AdMer12).
7 godina
neaktivan
offline
S3 ulazak u recovery

probaj sa Volume down + Home button + Power button

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: S3 ulazak u recovery

Pa tada mi uđe u download mode i da bi nastavio pise da pritisnem vol up tipku, sto ne mogu, jedino mi preostaje power button koji sluzi za restart mobitela i opet se vraca na staro, tj. samo stoji samsung logo

8 godina
offline
S3 ulazak u recovery

se kaj desi sa odinom ako uopce mozes uc u safe mode , ugasi mob upali ga i cim se upali logo stisci home tipku dok i ako se pojavi safe mode ikakav ..ak ne nznm tocno kak da ti pomognem...ili smislit nacin soft..ili slozit nekako fizicki ili reset ili jbg slozit tipku da radi

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
S3 ulazak u recovery

Instaliraj Mini-SDK.

 

http://androidforums.com/threads/adb-guide-updated-2014-11-11.443072/#post5389081

 

instaliraj u slijedeci direktorij  c:\adb

 

restartaj pc, spoji mob na usb i otovri CMD u tom diektoriju

 

 

kucaj adb reboot recovery

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: S3 ulazak u recovery

Izbaci mi Device not found.

 

Nista, hvala vam momci sto ste pomogli, sutra nosim na servis da zamjenim volume button cijeli, pa cemo da vidimo.

Imam ga vec skoro 2 god., uzeo sam ga polovnog, tako da mu je mozda i vrijeme za zamjenu haha

 

12 godina
offline
S3 ulazak u recovery

Neznam dal si ovo probao, kako sam proletio kroz postove, nisam vidio. Dal su ti USB driveri instalirani? Znam da me to mučilo s mojim S3 dugo vremena (i također za vrijeme prvog flashanja custom ROM-a). Nije ni na odmet onaj njihov KIES instalirat (zna sa sobom povuć neke drivere ak fali). Ovo mi onak na prvu pada na pamet

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: S3 ulazak u recovery
Zamijenio sam volume buttons,
sada je sve u redu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice