Sony xperia L problemi

poruka: 4
|
čitano: 2.161
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sony xperia L problemi

Mobitel kupljen u 3 mjesecu ove godine i posljednje vrijeme cesto koci, (android 4.2.2)
1.Tuch mu sam zablokira odjedanput ne moze se nista, osim tipke za paljenje/gasenje ona ok radi... 
2. Kad prebacim na prednju kameru opet zablokira i ne mogu ga nikako vratiti na standarnu kameru
3. U posljednje vrijeme kamera slika nekako mutne slike nemaju onu cistinu....

Do sada sam:
vratio ga na tvornicke postavke, zatim radio sam kako popravak/update sistema...

ima tko kakvu ideju u cemu je problem rijesenje

unaprijed hvala puno..

http://smokingifs.com/uploads/Sexy-redheads-grab-each-others-ass.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony xperia L problemi
zadnja-kocnica kaže...

Mobitel kupljen u 3 mjesecu ove godine i posljednje vrijeme cesto koci, (android 4.2.2)
1.Tuch mu sam zablokira odjedanput ne moze se nista, osim tipke za paljenje/gasenje ona ok radi... 
2. Kad prebacim na prednju kameru opet zablokira i ne mogu ga nikako vratiti na standarnu kameru
3. U posljednje vrijeme kamera slika nekako mutne slike nemaju onu cistinu....

Do sada sam:
vratio ga na tvornicke postavke, zatim radio sam kako popravak/update sistema...

ima tko kakvu ideju u cemu je problem rijesenje

unaprijed hvala puno..

Ako imas garanciju, znas sta trebas radit, a ako nemas downgrejdaj verziju androida.

7 godina
neaktivan
offline
Sony xperia L problemi

imam sony xperiu L  i od neki dan mi se pojavio problem da se non stop pali i gasi sam. Ne mogu nista uciniti, upali se , kao ucita i odmah ugasi . Probala sam sa vracanjem tvornickih postavka i oslobadjanjem memorije i nije se gasio nekolika dana, ali sad je ponovno poceoo ... ????

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony xperia L problemi

To je za vječna lovišta,pokoj mu vječni

L.P
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice