Spašavanje slika sa mobitela s razbijenim ekranom

poruka: 32
|
čitano: 64.366
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Spašavanje slika sa mobitela s razbijenim ekranom

Pozdrav svima, imam isti problem sa iphone 6 ticom razbijen mi je displey a zelio bi slike skinuti sa njeg pa me zanima prilkjucim ga na racunarom i prepozna ga na racunaru ali ne mogu potvrditi na telefonu tj ne mogu dopustiti da drugi uredjaj moze koristiti te moje slike pa me zanima kako bi mogao rijesiti , 

hvala unaprijed 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Spašavanje slika sa mobitela s razbijenim ekranom

Kome treba da se ukloni pasword, patern, pin, skener lica ili neka druga vrsta zastite, da mu je slupan ekran ili ne radi touch zbog spasavanja slika, snimaka itd.. jer ako ima sifra, ne mozete spojiti tel na PC, nece ucitati podatke sa telefona dok ga ne otkljucate ili uklonite screen lock.. Taj neka mi se javi u inbox kome treba. Imam program koji uklanja bilo koji lock screen da li to bilo sa ukljucenim USB debuggingom(brze) ili iskljucenim(10-ak do 15 minuta posla), ukloni ga bez gubitka podataka ili bilo cega drugoga. Nije legalno da ovde pisem, a ni program nije zato kome treba neka se javi. Upravo sam probao sa iskljucenim USB debuggingom i uspjelo je posle 10-15 minuta na Galaxy S5. A pre sam testirao i sa ukljucenim i tad je zavrsio poso za 3-4 minuta. Ima dosta drugih alata koji nisu ni za sta skoro, uklanjaju sifru na nacin da ti pobrisu sve sa telefona cak i oni neki sto se placaju tako da je to shit.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice