Alcatel OT-991 Smart Black

poruka: 54
|
čitano: 30.039
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black
V413 kaže...

Mislim si uzeti ovaj mob Alcatel Ot-991 ili Sony Xperia mini white koji je bolji od ova dva i kakva su iskustva s Xperiom?

Xperia je bolja po specifikacijama u svemu, osim što ima manji ekran. Za sad nema neke recenzije ovog alcatela da bi znali više kakav je u radu i to.

De gustibus non est disputandum.
15 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

Ima jedino recenzija OT-991D. Pa pogledaj, mislim da je isti mob, samo što ovaj sa D potržava 2 sim kartice.

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-test/3459/Alcatel/OT-991D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black
Ola, nabavio sam si ovaj ot-991, mob je cist ok (IMHO)
Odmah sam ga dao odblokirat.
Zanima me da li itko zna gdje bi mogao naci dodatnu opremu za njega ( zastitna navlaka iitd) i da li je ikako moguce zamijeniti tj povecati unutarnju memoriju?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black
malji kaže...
Ola, nabavio sam si ovaj ot-991, mob je cist ok (IMHO)
Odmah sam ga dao odblokirat.
Zanima me da li itko zna gdje bi mogao naci dodatnu opremu za njega ( zastitna navlaka iitd) i da li je ikako moguce zamijeniti tj povecati unutarnju memoriju?

imaš na ebayu, ali nije baš jeftino cca 12$. A memoriju možeš proširit tako da kupiš memorijsku karticu. 

http://www.ebay.com/itm/1-x-Cover-skin-Case-protector-Alcatel-One-Touch-991D-OT-991D-991-D-OT-991-smart-/221057224477?pt=US_Rechargeable_Batteries&hash=item3378098f1d

11 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

fala za ebay...
ali za memoriju sam mislio na onu unutarnju...
ako postoji način (da mi nonstop ne javlja kako imam malo memorije), please neka mi netko objasni ili postavi link do objašnjenja ;)  

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

pozdrav po prvi puta, zanima me bi li netko mogao testirati mobitel što se tiče interneta i igrica pa staviti test na youtube, da vidimo kako radi, jer nekima je prespor a neki su zadovoljni, hvala.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black

Odeš pod Settings -> Applications i onda pod sve skinute tamo vidiš one koje si skinuo, klikneš na njih i vidiš da li postoji opcija Move to SD card ili tako nešto. I tako za svaku skinutu aplikaciju, ali one koje su bitne tipa Google Maps (i druge od google) i šta ja znam, njih ostavi radije na unutarnjoj memoriji.

 

Ima na youtube kratak test:

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2012 23:54 (njonji).
11 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

Koliko ima RAM memorije, može li pokretati neke kompliciranije igre?

Koliko mu traje baterija?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black
baranjac987 kaže...

Koliko ima RAM memorije,

Ima 256mb

De gustibus non est disputandum.
12 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

Imam problemcic sa njime.. sve su mi aplikacije na memorijskoj osim ovih bitnih i ponekad zna malo zastekat kad instaliram neku igru.. zasto kako to rjesiti... prijateljov mi je to mob uzeo ga je u tele2 a mom ocu ima isti takav i sve mu uredu..

Iman muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black

Vecer dali mozda netko zna kako na internetu pronaci program za dekodiranje mobitela ? Molim pomoc {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black
Moze linetko pomoci
11 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

pozz, kako rootat ovaj mobitel pitam zbog male memorije, kako ste to rješili? Kad ga rootaš dal gubiš garanciju?

i de malo više informacije jeste li zadovoljni mobitelom. Na gsmareni  svi ga kritiziraju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black
V413 kaže...

Pozdrav evo čitam na gsmareni da je ovaj mob prespor i da ga se ne isplati uzimat?  Mislim si uzeti ovaj mob Alcatel Ot-991 ili Sony Xperia mini white koji je bolji od ova dva i kakva su iskustva s Xperiom?

Ja ga imam, i uopce nije spor, za ove novce mobitel je predobar. Jedina mana je kamera koja po noći i nije nesto iako ima bljeskalicu (autofokus nema).

Po meni bolji izbor je Alcatel (dosta veci zaslon), ali vjerujem da si vec kupi/la mob :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black
baranjac987 kaže...

pozz, kako rootat ovaj mobitel pitam zbog male memorije, kako ste to rješili? Kad ga rootaš dal gubiš garanciju?

i de malo više informacije jeste li zadovoljni mobitelom. Na gsmareni  svi ga kritiziraju.

Rootanjem neces izgubiti garanciju (prvi put ce ti proc sigurno, za drugi neznam bas) , meni je rootan, pa nisam dobila nista vise memorije, ne znam kako si to mislio ??

Btw.ja sam prezadovoljna 

15 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

Di ima screen protectora za taj mob?

 

Hvala

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

na ebayu

Iman muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

čitao sam da s rootanjem može SD karticu koristiti umjesto unutarnje memorije od 150 mb, al neznam kako.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black
sunny5 kaže...
baranjac987 kaže...

pozz, kako rootat ovaj mobitel pitam zbog male memorije, kako ste to rješili? Kad ga rootaš dal gubiš garanciju?

i de malo više informacije jeste li zadovoljni mobitelom. Na gsmareni  svi ga kritiziraju.

Rootanjem neces izgubiti garanciju (prvi put ce ti proc sigurno, za drugi neznam bas) , meni je rootan, pa nisam dobila nista vise memorije, ne znam kako si to mislio ??

Btw.ja sam prezadovoljna 

 

 

Rootanje ne poništava garanciju, ali flešanje kernela (modificiranim ROM-om) poništava.

 

Samo rootanje je dobro jer može lakše kontrolirati mnoge procese mobitela - poput gornjeg i donjeg limita brzine CPU-a i GPU-a, kalibriranje baterije i pokretanje mnogih drugih aplikacija... Čak bih svima preporučio da stanu kod rootanja jer flešanje Androida često syebe uređaj, čak možda i ne odmah, ali kasnije se počnu primjećivati greške... Osim toga, time što ćete podići proc za nekih 10-20% nećete dobiti ništa primjetno (pogotovo kod novijih procesora) osim što ćete ga vjerojatno spaliti, ili u najboljem slučaju će vam baterija trajati puno kraće a grijati se više. 

 

Što se tiče memorije, tu kod Androida pomoći nema - on je dizajniran tako da je STALNO puni, i kad ne radi ništa... To mu je ujedno glavna mana. 

 

Što se mene osobno tiče, boljeg sustava za mobitel od IOS-a NEMA.

 

Android je OS za mase, a IOS ipak za gospodu... :-))

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 4:26 (Danyel).
11 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

Lijepo je što za njega unlock code košta samo 1,49 dolara na ebay. 

Kontaktirao tipa u USA , kaže da i otključava Tele2 HR .  Budem ga danas narucio

franc
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

Ima li ovaj mobitel u T-mobile mreži?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

Da li mi neko može pomoći i reći kako da rootam ovaj mobitel, jer stvarno imam samo najosnovnije aplikacije gore i nemogu ništa novo skinuti.

 

 

Hvala.. ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Alcatel OT-991 Smart Black

pozz, jel netko zna zašto su cjene mobitela tako skočile u Tele2, 991 je skuplji za 150 kn???

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel OT-991 Smart Black

jel znas slucajno kako se gasi bljeskalica(zvucna)?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice