Android Noa-Mane

poruka: 4
|
čitano: 2.721
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Android Noa-Mane

Pozdrav,Upravo veceras sam se uclanio,Kao prvo zahvaljujem vasem forumu,na pomoci oko mog mobitela Android Noa-1603,naime,kad sam ga htio napunit veceras,punjac nije radio,a nisam znao,dali je do punjaca ili mobitela,i prvo sam isao na vas forum ,koji sam samo pratio,i procitao,probaj sa iglicom,provrtit,utor  u mobitelu,jer tamo se zna nakupit prasina,i gle cuda to napravio,i sad puni samo tako,I odlucio se odmah registrirat,kao korisnik,jer receno mi je da bas taj model Huawei ima tu slabost,Puno sam pratio vas forum,jer stvarno se tu mogu naci korisni savjeti,jer bez kompjutera,mobitela,jednostavno ne mozes u ovom digitalnom dobu nista posebno napravit,jedino ako se sad ne iskljucis kompletno od tog svijeta,ali to je opet stvar pojedinca,ja samo zelim znat,jer ipak kad nesto znas,bolje se osjecas,u neznanju je slabost

zzzzzzz
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Android Noa-Mane

Pozdrav,Htio bi pitat posto sam sinoc imao problem sa punjenjem androida noa,navodno usla mi je prasina u utor,i to sam rijesio procitavsi ns vasem forumu sa iglicom sam procakao i proradilo,i mobitel se poceo punit,i sad koliko je pametno da na utor zalijepim komadic izolir trake,da mi vise prasina ne ulazi,dali se tu moze sta desit,jeli mi zna tko odgovorit molim vas,pozdrav,ivica

zzzzzzz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Android Noa-Mane

Ak ti ne smeta imati izolir-traku na mobitelu - imaj. Neće mu ništa biti. Najgore što se može dogoditi je da ti u utor uđe ljepilo iz izolir trake pa ćeš onda iz utora čačkati ljepilo umjesto prašine. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Android Noa-Mane

Daj bježi od izolir trake, ak baš hoćeš pokriti port onda nabavi ovo :
Siancs 5PC Silica Gel Type-C Charger Port Dust Plug Type C Cable
http://s.aliexpress.com/F7zmqQN3

Ravno 3 kune.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 8:20 (NorthBlue).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice