Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 210.589
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!
Ima li neko da bi po nekoj normalnoj cijeni prodao iPhone 8 Plus? U obzir dolazi samo Silver boja, novo zapakirano
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Hehe... Fali baterija. :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Sil kaže...
Hehe... Fali baterija. :)

Fali fali, poprilicno :D Ali ipak ostaje S9+, ovaj iP8+ uzimam za nekog drugog :)

12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Gale92 tema već postoji.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Ekipa jel ostajete jos ovu godinu ko i ja na 8+ ili ste se prebacili na nove xS-ove
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Nvidia GTX 680 kaže...
Ekipa jel ostajete jos ovu godinu ko i ja na 8+ ili ste se prebacili na nove xS-ove

 Ovu godinu sigurno na 8+, možda i potraje 8+, ovisno o cijeni i performansama u odnosu na nove uređaje.

13 godina
protjeran
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Postao sam vlasnik novog 8 plus prije nekih 10 dana pa reko da napisem dojmove. Zadnjih skoro 5 godina sam bil na Galaxy Note 3 i isprobal mali miljon romova i svega i zasitil se toga konacno.

Ono kaj me najvise zabrinjavalo je bila baterija i ekran. Posto je baterija dosta manjeg kapaciteta od danasnjih android flagshipa nisam ocekival vise od 4h SOT-a, ali bateriju na ovom uredaju mojim nacinom koristenja jednostavno nije moguce isprazniti u jednom danu. Najvise koristim Safari koji jedva da opce trosi bateriju kolko sam primjetio, pa YouTube koji malo vise trosi te Messenger i WhatsApp. Jedina stvar koja je iskljucena na mobu je bluetooth koji opce ne koristim, te je ukljucena automatska svjetlina ekrana koja je taman po mojem ukusu, neznam dal sam u ovih 9-10 dana moral opce mjenjati rucno, lokacijske usluge su postavljene na “dok radi”.

S ekranom sam takoder super zadovoljan makar sam se prebacio s amoleda na ips. Jedino gdje ja primjetim razliku je bas u mrklom mraku kad je neka tamna slika na ekranu, al ne smeta me nimalo. Ono kaj sam primjetil je da mi ovaj ips puno manje zamara oci od starog samsunga, razlog neznam.

Jedina zamjerka koju imam su slusalice koje su prevelike za moje usi i zvuk mi je tak tak, zvucnici su odlicni, barem meni.

Mogu reci da mi android ne fali ni najmanje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 18:21 (ibosilj).
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Nije loš uređaj. Imao sam ga kratko vrijeme. S nekim stvarima nisam bio zadovoljan pa sam se brzo vratio na Android. Autonomija je bila odlična koliko se sjećam. Ne toliko u smislu izvlačenja nekog vrhunskog SOT, već mu je standby bio odličan.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Ekipa imam 8Plus zanima me šta nije moguće uslikati Portretni način rada prednjom kamerom, već samo sa stražnjom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Gale92 kaže...

Ekipa imam 8Plus zanima me šta nije moguće uslikati Portretni način rada prednjom kamerom, već samo sa stražnjom?

 Pitaj Apple

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Gale92 kaže...

Ekipa imam 8Plus zanima me šta nije moguće uslikati Portretni način rada prednjom kamerom, već samo sa stražnjom?

 Nazad imaš dvije kamere, naprijed samo jednu.
Za portretni način rada koriste se dvije kamere.

Imao sam prije iPhone 3G, pa nakon njega 4, pa sam prešao na Windows Phone (HTC 8S, 8X, Lumija 930), pa nakon toga na Androidu na Xiaomiju MI5 (dvije godine), izdovoljio se mijenjanja ROM-ova i čačkanja po sustavu, ovo ljeto sam zaradio nešto novaca na poslu, pa sam si priuštio 8 Plus.
Imam samo riječi hvale, sve radi kako treba, baterija je vrhunska, ekran odličan, kamera, također, vrhunska, sve radi fluidno i lako za prilagođavanje.
Ne žalim ni kune koje sam potrošio, vjerojatno ostajem do daljnjeg na iOS-u.
XS preskačem, jer ne vidim razlog zašto bi prelazio na nešto bolje u ovom trenutku.

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
13 godina
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

mob je zaista preodličan ali eto to sam primejetio što je "nelogično" no nećemo se žaliti...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Mislim da iPhone X ima portrait način za selfie. Vjerojatno bi to softverski mogli odraditi i za 8. Osim ako ne koriste onaj depth senzor.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Xs moze praviti i prednjom kamerom zamucenu pozadinu,mislim da x ne moze.

Nađa
 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Moze i x
Samo sto sada xs moze kasnije u editu oslabit ili pojacat to zamucenje
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Znam da xs moze konrolisati jacinu zamucenosti nakon slikanja.X sam imala jedno vrijeme i mislila sam da nije imao opciju da radi portret mode prednjom kamerom

Nađa
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Kako vam se čine ove slike, automatske postave ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

kako se može namjestiti kada se povežem na wifi da mi automatski pokaže dostupne nadogradnje na app store?

Za sada moram ući u app store te ići pod nadogradnje te onda kad mi se otvore aplikacije, dobijem brojku nadogradnji...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...

Kako vam se čine ove slike, automatske postave ?!?! 

 Daj stavi na flickr.. Tu dok uploadaš, dost sliku uništi..

13 godina
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
zvonac kaže...
ATJLučko kaže...

Kako vam se čine ove slike, automatske postave ?!?! 

 Daj stavi na flickr.. Tu dok uploadaš, dost sliku uništi..

Već sam stavio u temi “iP Xs/Xs Plus” kolega 

Baci pogled tamo! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Pozdrav, jučer sam krenuo raditi update preko iTunesa na 12.1 pretpostavljam, i izbacilo mi je 4013 grešku,zatim 4005. Da li je itko naletio na tako nešto, i da li je uspio to riješiti? Ne mogu jebeno vjerovati da tokom službenog update dolazi do brikanja mobitela... ima li riješenja tome? zadnja verzija je itunesa, kabel je upotpunosti uredu,usb port također. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Meni je na 12.1 potpuno glatko preslo.Bas cudno pa jesi rijesio to?

 

I da se nadovezem na 12.1.Mislim da mi sada baterija malo duze traje 

Nađa
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 8:57 (NadjaC).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
NadjaC, koji mob imaš?
5 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

xs,drugarica ima 8 i kod nje je normalno proslo na 12.1

Nađa
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Okej, ajd samo molim vas da ne zatrpavate ovu temu postovima o najnovijoj generaciji iPhone-a jer je ova predviđena pretposljednjoj, konkretno osmici i osmici plus, imate predviđenu temu...

Jel netko ažurirao iPhone 8+ na najnoviji update? Jel ima kakvih problema/poboljšanja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Ja sam na 8+ i obavil azuriranje odma kad je doslo OTA, naspram 12, na 12.1 ne vidim niti bugove neke niti poboljsanja, sve radi super, jedina novost kaj sam primjetil su novi emojiji
I grupni facetime, al to ne koristim opce pa neznam kak radi
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 9:22 (ibosilj).
5 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Pa i rekla sam ti da je moja drugarica 8 nadogradila bez problema na 12.1

Nađa
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

Je li vam se cini da su (kako se pise) sa 12.1. usporili mobitel? Ja nemam iPhone 8 ali ga namjeravam kupiti pa me zanima. Hvala vam unaprijed na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!
Ma nikakvo usporavanje, doslovce gluposti se pisu, cisto da se napise nekakav clanak.
Ono kaj je dodano s 12.1 je battery/performance manager ili kak se vec zove, znaci ako je baterija na manje od 80% kapaciteta ili ako se mobitel restarta zbog slabe baterije ukljuceno bude to “usporavanje”, ali i to se moze iskljuciti u postavkama baterije.
13 godina
offline
Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava!

ja sam izuzetno zadovoljan sa 12.1

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice