Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

poruka: 49
|
čitano: 14.084
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Pošto ispod članka nema mogućnosti komentiranja, a sigurno mnogi žele prokomentirati ovaj "potez očajnika" koji je povukao TELE2, odlučio sam otvoriti prigodnu temu.

 

 

Oni kažu...

 

 

Bliži se Valentinovo, a Tele2 je pripremio prigodnu ponudu. Nećete se stići ni okrenuti, a već ćete se zateći u trgovinama i shopping groznici, kupujući poklon za voljenu osobu. Nekima to predstavlja neizmjerno zadovoljstvo, a drugima pak zadaje glavobolju. U sklopu kampanje Jackpot, svi pretplatnici koji produže, potpišu novi ugovor ili prenesu broj u Tele2 mrežu te odaberu jedan od mobitela iz Tele2 ponude dobit će još jedan mobilni telefon. Akcija traje do Valentinova, a novi mobitel je idealan poklon za vašu voljenu osobu.

Sistem osvajanja dodatnog besplatnog mobilnog telefona je isključivo slučajni odabir u kojem korisnik može osvojiti jedan od velikog broja različitih modela mobilnih uređaja koji su u ponudi. Ovoga Valentinova učinite nešto zaista posebno i razveselite voljenu Vam osobu novim mobilnim uređajem. Bit će to događaj za pamćenje, budite sigurni.

 

 

Ja kažem...

 

 

LOL, koja notorna glupost. Nije li TELE2 (pre)jadan?

 

 

Šta Vi kažete?

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Frende, preosobno ti to shvaćaš. Koga briga da li je prejadan il ne, jeftini su, a i ovo je solidna ponuda.

Baš sam danas gledao, u nekoj tarifi s mjesečnom naknadom od 300kn HTC DesireHd dođe 1995 kn, i uz to još dobiješ jedan uređaj. Sasvim solidna ponuda.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
17 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Slučajan odabir su mobovi za 100-200 kuna,hehe,šta reć,sigurno ima naivaca koji se upecaju inače ne bi imali takve ponude.

Jesi te informacije izvuka iz PES-a ili ?
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Poznanik je u Vipu uzeo za 1 kunu HTC Desire HD u tarifi od 300 kuna (Sve za mene 600: 1500 minuta, 400 poruka i 5 GB prometa) koja je otprilike 10 puta bolja od navedene TELE2 tarife, a za 1994 kune koje tako možeš uštedjeti, lako si sam kupiš drugi mobitel po vlastitom ukusu. Ova ponuda je sranje i totalno bezveze kao i TELE2 mreža. Čak i T-Mobile koji je inače loš što se ponuda i akcija tiče šije ove TELE2 šarlatane uzduž i poprijeko.

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...

Poznanik je u Vipu uzeo za 1 kunu HTC Desire HD u tarifi od 300 kuna (Sve za mene 600: 1500 minuta, 400 poruka i 5 GB prometa) koja je otprilike 10 puta bolja od navedene TELE2 tarife, a za 1994 kune koje tako možeš uštedjeti, lako si sam kupiš drugi mobitel po vlastitom ukusu. Ova ponuda je sranje i totalno bezveze kao i TELE2 mreža. Čak i T-Mobile koji je inače loš što se ponuda i akcija tiče šije ove TELE2 šarlatane uzduž i poprijeko.

 Sad si ga počeo sraćkati,ti pak stalno uzdižeš taj VIP.

Jesi te informacije izvuka iz PES-a ili ?
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Pa normalno. Ne mogu (i ne trudim se) sakriti zadovoljstvo pri korištenju Vip i T-Mobile mreže, baš kao i svi ljudi koje poznajem.

 

TELE2 pravi akciju koja je na granici s idiotizmom prve klase i to zaslužuje svaku osudu.

 

Also... 1. Vip > 2. T-Mobile > 3. BonBon > 4. Tomato > 5. čip kartica za telefonsku govornicu > 6. TELE2 (užas od mreže)

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
3 25 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

a kad ti je t scam ili vip dao neki mob pa makar i kad si predplatu uzeo??? a jebes ga makar i za 100kn??? nikad e onda kad napises neke argumente da ti je tele2 sranje ona pisi tak sta...inace zajeb... tvoje misljenje...ali nemos osudivat odmah

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

vec vidim da ce ova ponuda izazvati svakojake rekacije... ajmo redom...

kao prvo pohvalno je od tele2 sto nude jedan mob sasvim besplatno, to jos nitko nije ponudio i svaka im cast na ideji, i sasvim ce sigurno imati dobar odjek u javnosti jer u ova krizna vremena ovakva ponuda je kao melem na ranu...

no kako i u tele2 kazu mobiteli se dobivaju slucajnim odabirom, znaci mozes dobit neki srot od lg-a koji ne vrjedi 100 kn, ili neku jeftinu nokiu ili tako nesto slicno.... no vecina o tome ne razmislja jer hebi ga brate džabe je džabe,  i ako ubodes neki besplatni mobitel  neke ce koristi valjda biti od njega... e sad a tu je i puno jaaako dobrih mobitela, naravno njih se dijeli na kapaljku, ali kad bi se dobilo recimo desire hd bismo li i dalje rekli da je njihova ponuda bezveze....

da se naci za male pare dobrih mobitela kao recimo samsung galaxy 3 koji uz mjesecnu potrosnju od 150 kn kosta 795 kn na 2 god....

ja kazem da treba vise ovakvih akcija jer ce se i drugi operateri morati boriti s tim, a onda nama moze biti samo bolje....

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...

Poznanik je u Vipu uzeo za 1 kunu HTC Desire HD u tarifi od 300 kuna (Sve za mene 600: 1500 minuta, 400 poruka i 5 GB prometa) koja je otprilike 10 puta bolja od navedene TELE2 tarife, a za 1994 kune koje tako možeš uštedjeti, lako si sam kupiš drugi mobitel po vlastitom ukusu. Ova ponuda je sranje i totalno bezveze kao i TELE2 mreža. Čak i T-Mobile koji je inače loš  što se ponuda i akcija tiče šije ove TELE2 šarlatane uzduž i poprijeko.

  Sve za mene 600 je sve samo ne 300kn tarifa, pusti na stranu sad promo akcije.

A i to branjenje operatera, kao da netko tebe osobno napada, me podsjeća na one opsjednute jabučare.

Ja osobno radim u T-Mobilu, pa priznam da smo najskuplji...

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
15 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Bijah na VIPu od kad su došli u RH pa do prije godinu dana kad sam prešao na Tele2.

Zašto? Jer su prokleto bezobrazni i još skupi (račun pao za cca 25%).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

evo, sad sam cuo da je jedan na nekom forumu (cafemobil) dobio htc touch pro 2 besplatno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Dodge_167 kaže...

evo, sad sam cuo da je jedan na nekom forumu (cafemobil) dobio htc touch pro 2 besplatno

 Odi brzo i ti kupi dok nisu sve prodali,hahaha

Jesi te informacije izvuka iz PES-a ili ?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Dodge_167 kaže...

evo, sad sam cuo da je jedan na nekom forumu (cafemobil) dobio htc touch pro 2 besplatno

To je sto posto neki TELE2 zaposlenik koji pravi hype.

If creativity is a field, copyright is the fence.
14 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...
Dodge_167 kaže...

evo, sad sam cuo da je jedan na nekom forumu (cafemobil) dobio htc touch pro 2 besplatno

To je sto posto neki TELE2 zaposlenik koji pravi hype.

 A ti si neki teški protivnik tele2?

 

Braco ponuda je takava kakva je, ako ti paše uzmi, ako ne poljubi i ostavi! Netko će se nać u tome.

16 godina
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Mene više živcira reklama na Bugovoj stranici koja je strašno nametljiva i iritantna. Znam da si mogu pomoći npr. gašenjem flasha ili raznoraznim dodacima u browseru, no ipak ostaje pitanje je li to Bugu potrebno, tj. da li mu to više šteti ili koristi u konačnici. S jedne strane imamo zaradu od oglašavanja, a s druge strane (neke) nezadovoljne korisnike i posjetitelje Bugovih stranica. Vrijeme će pokazati (ili neće, možda s vremenom postane potpuno nebitno) koja će strana prevladati.

 

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Petar kaže...

Mene više živcira reklama na Bugovoj stranici koja je strašno nametljiva i iritantna. Znam da si mogu pomoći npr. gašenjem flasha ili raznoraznim dodacima u browseru, no ipak ostaje pitanje je li to Bugu potrebno, tj. da li mu to više šteti ili koristi u konačnici. S jedne strane imamo zaradu od oglašavanja, a s druge strane (neke) nezadovoljne korisnike i posjetitelje Bugovih stranica. Vrijeme će pokazati (ili neće, možda s vremenom postane potpuno nebitno) koja će strana prevladati.

 

 novac je svakom potreban, kome nije taj laže

 

-koristi

16 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Memphis kaže...
Petar kaže...

Mene više živcira reklama na Bugovoj stranici koja je strašno nametljiva i iritantna. Znam da si mogu pomoći npr. gašenjem flasha ili raznoraznim dodacima u browseru, no ipak ostaje pitanje je li to Bugu potrebno, tj. da li mu to više šteti ili koristi u konačnici. S jedne strane imamo zaradu od oglašavanja, a s druge strane (neke) nezadovoljne korisnike i posjetitelje Bugovih stranica. Vrijeme će pokazati (ili neće, možda s vremenom postane potpuno nebitno) koja će strana prevladati.

 

 novac je svakom potreban, kome nije taj laže

 

-koristi

Slažem se s prvom rečenicom. No, mislio sam malo drugačije. I u prvom i u drugom slučaju se radi o novcu, samo što je prvi direktan prihod u kratkom vremenskom razdoblju, a drugi indirektan tj. uzročno-posljedični i gleda se kroz duži period.

15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Uopce mi nije jasna ova akcija, osim da je potez ocajnika i da je losa. U vrijeme dok tmobile i vipnet nude sve  po 50% povoljnijoj cijeni:

http://www.tele2.hr/mobilna_telefonija/jackpot.html

Ponuda je važeća za sve pretplatnike (novi, produženje ugovora, prijenos broja) uz kupnju mobilnog telefona po cijeni od:

a) minimalno 300 kn, ugovornu obavezu 24 mjeseca i trajni nalog
b) minimalno 500 kn i ugovornu obavezu 24 mjeseca.

 

Trajni nalog nitko pametan im ne bi dao, zbog problema koje imaju, znači ostaje pretplata od 500kn mjesečno. A neznam koliko ljudi privatno troši 500kn mjesečno na mobitel.

 

Dosta dugo, Tele2 je bio najpovoljnija mreža, barem na prepaidu. Prvo sa Vrućom tarifom i pozivima po 0.99 prema svim mrežama, dok je konkurencija to naplačivala i po 3kn min. Zatim je došla Knockout tarifa i pozivi za samo 0,49kn/min prema svim mrežama i tu su stali.

Vipnet ima već mjesecima Hocu sve+ tarifu, tj. pozive po 0,39kn/min. A Telci ne snizuju svoje cijene.

Trenutno sam Tele2 korisnik, jer mi odgovara tarifa na kojoj sam, al sve su mi više primamljive druge mreže. Znam nekoliko ljudi koji su prešli s Tele2 zbog boljih uvjeta. Moguce da tele2 krene putem trece slovenske mreze, tj. da zatvori vrata.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2011 7:17 (mado).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
mado kaže...

 

 

Trajni nalog nitko pametan im ne bi dao, zbog problema koje imaju, znači ostaje pretplata od 500kn mjesečno. A neznam koliko ljudi privatno troši 500kn mjesečno na mobitel.

 

 

 

Tele2 nema pretplate od 500 kn. Znaci radi se o tome da kupis aparat kojemu je vrijednost minimalno 300 ili 500 kn. U bilo kojoj tarifi.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2011 7:39 (Eld).
13 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

To je nvlakusa za kad gledas ponudu vidis par mobova i onda sastrane imas popis svih, a tamo ima svega.Da je samo onih par to bi bilo predobro.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Kako se meni čini, rješavaju se jeftilena!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Ma isplati se uzeti bilo koji mobitel u Tele2 ako je povoljna cijena, onda samo kupite tomato broj a ovaj od tele2 bacite.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
cro_hamza kaže...

To je nvlakusa za kad gledas ponudu vidis par mobova i onda sastrane imas popis svih, a tamo ima svega.Da je samo onih par to bi bilo predobro.

 a daj mi molim te reci jednu ponudu mobilnog operatera koja nije "navlakuša"

14 godina
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

To je kod mene jedan član obitelji prešao na tele2 pretplatu i kupio nokiu x2 za 700Kn i drugi dan je stigla poruka da je osvojen još jedan mobitel-Motorola em30 koja se na oglasnicima prodaje po 400/500Kn,isprobao sam je malo,dosta dobro izgleda,ali za moj ukus,tipkovnica je prekruta...{#}

 

Ovo je popis,pa se vidi da baš i nisu svi mobiteli po 100/200Kn

Emporia V20 General Mobile DST13 HTC HD2 HTC Hero HTC Legend HTC Tatoo HTC Touch HD HTC Touch PRO2 HTC Touch2 LG GD510 LG GT350 LG GW300 LG KC910 LG KE850 LG KF300 LG KF310 LG KF510 LG KF700 LG KF900 PRADA  II LG KM900 ARENA LG KU990 LG KU990I Motorola EM30 Motorola U9 Motorola V8 Motorola ZN5 Nokia 3600S Nokia 5220 Nokia 5300 Nokia 5530 Nokia 5800 Nokia 6120 Nokia 6210 Nokia 6288 Nokia 6303 Nokia 6500C Nokia 6600S Nokia 6700 Nokia E55 Nokia E63 Nokia E65 Nokia E66 Nokia E72 Nokia E75 Nokia N81 Nokia N85 Nokia N86 Nokia N95 Nokia N96 Nokia N97 Nokia X6-00 16GB Nokia X6-00 8GB Samsung B2100 Samsung B5702 Samsung F480 Samsung G600 Samsung I7500 GALAXY Samsung I-780 Samsung I8510 Samsung I8910 Samsung M8800 Samsung P520 GA Samsung S5050 Samsung S5350 Samsung S5550 Samsung S7350 Samsung S8000 Samsung S8300 Samsung S8500 Sony Ericsson C510 Sony Ericsson C702 Sony Ericsson C902 Sony Ericsson C905 Sony Ericsson G502 Sony Ericsson G700 Sony Ericsson G705 Sony Ericsson J105I Sony Ericsson J10I Sony Ericsson K770I Sony Ericsson S500I Sony Ericsson T650I Sony Ericsson T700 Sony Ericsson U10I Sony Ericsson U1I SATIO Sony Ericsson U5I Sony Ericsson U8I Sony Ericsson W705 Sony Ericsson W890I Sony Ericsson W910I Sony Ericsson W980 Sony Ericsson W995 Sony Ericsson X1

Sony Ericsson X2

Količine telefona su različite ovisno o modelu. Ponuda vrijedi do isteka zaliha pojedinog modela.(to znaći da jeftinijih ima na tone,a skupljih možda pet komada(ako i toliko)
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.2.2011 21:35 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
The Man kaže...

Pa normalno. Ne mogu (i ne trudim se) sakriti zadovoljstvo pri korištenju Vip i T-Mobile mreže, baš kao i svi ljudi koje poznajem.

 

 

 

Also... 1. Vip > 2. T-Mobile > 3. BonBon > 4. Tomato > 5. čip kartica za telefonsku govornicu > 6. TELE2 (užas od mreže)

  Ti očito poznaješ jako malo ljudi...

 

Po kojem je kriteriju sastavljena ova ljestvica? VIp na prvom a Tomato na četvrtom mjestu?

 

Budući da sam relativno zadovoljan Tele2 korisnik/pretplatnik (naravno da je Tele2 daleko od savrešenog operatera) pristao bi na ovu ponudu kad bi imao potrebu trošit 300kn mjesečno na mobiteliranje, i ovih 100kn mi je sasvim dovoljno, prepolovio se trošak mobiteliranja otkad sam prešao s Vipnet-a na Tele2.

13 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

primjer da vidimo ko je dobio sta,evo ja uzeo lg optimus (595kn) i dobio za zenu lg ku990i pink(ona zadovoljna)

 

e da zaboravio sam reci da u tele2 idu neke nove tarife 15.02. (tako mi rekao prodavac-neznam jel istina)

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2011 15:30 (brzi1).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Eyekool kaže...

 

Budući da sam relativno zadovoljan Tele2 korisnik/pretplatnik (naravno da je Tele2 daleko od savrešenog operatera) pristao bi na ovu ponudu kad bi imao potrebu trošit 300kn mjesečno na mobiteliranje, i ovih 100kn mi je sasvim dovoljno, prepolovio se trošak mobiteliranja otkad sam prešao s Vipnet-a na Tele2.

Ista stvar je i kod mene,gotovo cijela moja obitelj je prešla sa Vip-a na Tele2 i kako sam napisao gore,jedan član je uzeo pretplatu,bio sam preko 8 godina(znači stari sam korisnik) na Vip-u i apsolutno nikakve ponude/popuste/akcije nisam dobio,jedino šta su u zadnje vrijeme poćeli davati ˝poklon˝ kada se obnovi bon i to pišljivih besplatnih 20min/20poruka unutar mreže(i to si sretan ako dobiješ i toliko,jer sam znao dobiti i čak 2Kn na račun prilikom obnove bona od 100Kn) ,postali su mi debelo neisplativi (Vip),jer sada na tele 2 razgovaram jeftinije(čak mi je i internet nešto jeftiniji 0.10lipa na 100Kb,tj 1Kn po 1Mb) a nisam ni znao da kad obnovim račun bonom: 50Kn,dobim još 50Kn na račun,100Kn dobim još 100Kn na račun...što mi se baš sviđa{#},a baš sam lijep smiješak nabacio kada sam tražio puk za broj u Vip-u zbog prijenosa broja,onda su mi iz vip-a ponudili sve i svašta tek toliko da ne prijeđem na drugu mrežu,stvarno žalosno da se tako odnose prema starim korisnicima...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2011 22:02 (1BIT).
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati

Korisnici na bonove nisu i nikada neće biti tretirani kao pretplatnici. Što prije to shvatiš to bolje za tebe.

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
1BIT kaže...
Eyekool kaže...

 

Budući da sam relativno zadovoljan Tele2 korisnik/pretplatnik (naravno da je Tele2 daleko od savrešenog operatera) pristao bi na ovu ponudu kad bi imao potrebu trošit 300kn mjesečno na mobiteliranje, i ovih 100kn mi je sasvim dovoljno, prepolovio se trošak mobiteliranja otkad sam prešao s Vipnet-a na Tele2.

Ista stvar je i kod mene,gotovo cijela moja obitelj je prešla sa Vip-a na Tele2 i kako sam napisao gore,jedan član je uzeo pretplatu,bio sam preko 8 godina(znači stari sam korisnik) na Vip-u i apsolutno nikakve ponude/popuste/akcije nisam dobio,jedino šta su u zadnje vrijeme poćeli davati ˝poklon˝ kada se obnovi bon i to pišljivih besplatnih 20min/20poruka unutar mreže(i to si sretan ako dobiješ i toliko,jer sam znao dobiti i čak 2Kn na račun prilikom obnove bona od 100Kn) ,postali su mi debelo neisplativi (Vip),jer sada na tele 2 razgovaram jeftinije(čak mi je i internet nešto jeftiniji 0.10lipa na 100Kb,tj 1Kn po 1Mb) a nisam ni znao da kad obnovim račun bonom: 50Kn,dobim još 50Kn na račun,100Kn dobim još 100Kn na račun...što mi se baš sviđa{#},a baš sam lijep smiješak nabacio kada sam tražio puk za broj u Vip-u zbog prijenosa broja,onda su mi iz vip-a ponudili sve i svašta tek toliko da ne prijeđem na drugu mrežu,stvarno žalosno da se tako odnose prema starim korisnicima...

tocno to ja i brat smo presli na tele2 prije nekih 2god ili vise i nikad nisam zazalio sto sam preso s vipa ne tele2 samo sto sam osjetno manje morao kupovat bonova

 

EDIT: ak vam se ne svidja njihova ponuda odj*** jer kome se svidja ce ju uzet a ko nece ne mora i gotovo

Signature
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 0:53 (_rApida_).
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni dodatni mobitel u Tele2 pretplati
Eyekool kaže...
The Man kaže...

Pa normalno. Ne mogu (i ne trudim se) sakriti zadovoljstvo pri korištenju Vip i T-Mobile mreže, baš kao i svi ljudi koje poznajem.

 

 

 

Also... 1. Vip > 2. T-Mobile > 3. BonBon > 4. Tomato > 5. čip kartica za telefonsku govornicu > 6. TELE2 (užas od mreže)

  Ti očito poznaješ jako malo ljudi...

 

Po kojem je kriteriju sastavljena ova ljestvica? VIp na prvom a Tomato na četvrtom mjestu?

 

Budući da sam relativno zadovoljan Tele2 korisnik/pretplatnik (naravno da je Tele2 daleko od savrešenog operatera) pristao bi na ovu ponudu kad bi imao potrebu trošit 300kn mjesečno na mobiteliranje, i ovih 100kn mi je sasvim dovoljno, prepolovio se trošak mobiteliranja otkad sam prešao s Vipnet-a na Tele2.

Bio sam kratko na TELE2 i nikad više. Toliko su ekstra da se usude stavljati limit na mjesečnu potrošnju? Fakat ingenijozno za jednu firmu koja živi od potrošnje. Ma za medalju!

 

Vip i T-Mobile su tu za ozbiljne ljude i za sve one koji znaju što žele i spremni su to platiti. Tomato je za djecu, umirovljenike i za one koji su cijepljeni protiv (mobilne) tehnologije, pa mobitel koriste isključivo za zvanje i primanje privatnih poziva. TELE2 je (uglavnom) za naivce i šupljoglave persone.

 

U kući mi je baka i mala sestra koriste Tomato, koji (by the way) ima duplo bolji signal nego TELE2.

If creativity is a field, copyright is the fence.
Moj PC  
0 9 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice