Bluetooth slusalice za mobitel

poruka: 8
|
čitano: 5.921
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Bluetooth slusalice za mobitel

bas sam u nabavci nekih slusalica cijena moze do nekih 700-800kn

 

e sad sto se tice modela sony ericsson-a dakle HBH-DS980,kazu ljudi ok ali posto se nemogu odvajat slusalice od baze,kakav imaju bas kvalitetu prijam te koliko traje baterija

                                                                           MW600 koji ima odvojive slusalice,e sad za njih kazu da je dosta los zvuk te jel postoji mogucnost da se one zamjene i stavi u bazu neke

                                                                           sennheiser koje posjedujem pa da zvuk bude kvalitetniji ili to sve izricito ovisi o prijenosu signala sa mobitela a slusalice daju kako daju zvuk bile one od 1000kn

                                                                           ili 100kn???

 

i jos jedno pitanje gdje bi bilo kupiti ako je netko uocio slucajno philips-ov model SHB9000 evo i link: http://www.i2musics.org/iphone-bluetooth-accessories-bluetooth-wireless-headset-review.html

i kolika bi bila cijena

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bluetooth slusalice za mobitel

Bok, jel bi te možda zanimale ovakve Novero Rockaway bluetooth slušalice, čine se dosta praktičnim za pjesme i za pozive. Vidio sam ih u novom Bugu i mislim si ih i sam uzet kad prišparam nešto novaca jer dosta slušam glazbu i razgovaram, a mobitel mi je često u hlačama i futroli i ne da mi ga se vaditi. :)

Pozdrav!



PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
12 godina
neaktivan
offline
Bluetooth slusalice za mobitel

vidis nisam ih ni vidio izgledaju isto kao i sony ericsson-ove is800 i sta oni vele jel dobar bass

meni je to najbitnije,nebi htio kupiti nesto tako skupo a da na kraju se cuje ko tranzistor,naravno ne pucam

na extra hifi,dj klasu ali da se pristojno cuju,bar kao one stock na iphone-ima,ja presretan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bluetooth slusalice za mobitel

Stvarno ne znam, za točnije specifikacije probaj ukucati naziv slušalica + sufiks "review" za detaljniji prikaz. Ovo sam ti dodao samo kao još jedan mogući izbor, na tebi je da izabereš. :)

Pozdrav!

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
16 godina
neaktivan
offline
Bluetooth slusalice za mobitel

imas na ebayu, dealextremu i takvim stranicama za male novce bluetoothe stereo headsete u koje mozes bilo koje slusalice ustekat 
npr ovako nesto http://www.dealextreme.com/p/bt3030-bluetooth-2-0-edr-stereo-handsfree-music-headset-8-hour-talk-230-hour-standby-36386

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bluetooth slusalice za mobitel

hvala na odgovorima ali jedinstvena me stvar zanima posto se radi o bezicnom prijenosu koji nikad nije kao zicani kvalitetan.

neki kazu da je kod mw600 stock slusalica zvuk ok,neki pak da nije toliko kvalitetan, razumijem da ljudi imaju razlicite poglede i ukus, te na kraju

drugaciju glazbu slusaju pa je to misljenje sve vise nego objektivno...

 

e sad ako netko posjeduje iste molio bi da mi kaze kakav je zvuk te bass i jel probao parirat s drugim slusalicama te usporedit sa zicanima na istom uredaju i jel se osjeti razlika

jel kako je dosta poznato najbitniji je izvor iz kojega dolazi zvuk

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bluetooth slusalice za mobitel

Zanima me jeli ima netko iskustva s ovim ili sličnim slušalicama? Prije svega me zanima baterija..

 -- http://goo.gl/RylEA Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bluetooth slusalice za mobitel

Moze preporuka nekih bluetooth mono slusalice za mobitel? Kakva je Jabra?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice