Brzi punjač, usb kabel - koji?

poruka: 6
|
čitano: 4.312
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
brzi punjač, usb kabel - koji?

koji alternativni brzi punjač i adekvatan USB C kabel za punjenje preporučujete i odakle?

čuo za Blitzwolf... valja li to? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: brzi punjač, usb kabel - koji?

Imas ih dosta. JA imam aukey recimo ali moj nexus 6p ne podrzava standard vec ima neki svoj pa ne radi. Pripazi na to....

11 godina
offline
Brzi punjač, usb kabel - koji?

Ako nekom treba Wireless punjac, imam popust od 5 eura ( finalna cijena 11,50 € ) na Cafago sajtu kupon kod je L3622V.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Brzi punjač, usb kabel - koji?
Ljudi, kakva su vaša iskustva sa magnetnim kablovima?

Evo naprimjer ovaj https://m.ebay.com/itm/V-Design-5-Color-Fast-Charging-Magnetic-USB-Cable-For-Sony-LG-G5-G6-V20-V30-Lot-/132417671249?nav=SEARCH

Dali ste možda testirali propusnost evo da može jednako dobro punit kao i klasični kabel.

Ja bi ovo uzeo iz dva razloga

Da sprijećim uništavanje postoječeg microusb utora, jer se zna meni sa vremenom napunit smeča, razgibat itd pa ne želi punit u nekim položajima.

Nadam se da je reverzibilan, da ne moram razmišljat dali je ovako i onako okrenut. Planiram da kupim smartphone koji ima microusb iako je isprva bila želja usb typec.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Brzi punjač, usb kabel - koji?

Ima tko kakav prijedlog kabla za punjenje? Kupio neki dan u trgovini obični za 30 kuna pa ništa ne valja, puno strujom od 300mAh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Brzi punjač, usb kabel - koji?

MOLIM PREPORUKU BRZOG AUTO PUNJAČA I KABLA 

 

PINIO BIH SAMSUNG A20 I XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

 

HVALA

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice