GPS navigacija - Android

poruka: 77
|
čitano: 105.216
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
Pozdrav svima! Od jučer sam ponosni vlasnik Xperia-e U i zanima me koja je dobra offline navigacija za ovaj mob? Treba mi najviše dobra karta Hrvatske koja mi neće trošiti internet.
dr. Watson
15 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
diskDEfragmenter kaže...
Pozdrav svima! Od jučer sam ponosni vlasnik Xperia-e U i zanima me koja je dobra offline navigacija za ovaj mob? Treba mi najviše dobra karta Hrvatske koja mi neće trošiti internet.

igo definitivno!

FC Barcelona
11 godina
neaktivan
offline
igo for 1024x600

Trebam offline navigaciju za Huawei MediaPad 7 Lite rez 1024*600 And 4.0.3.... Pokušavam s iGO al me nešto j... Zadnje kaj sam uspel videt bilo je Global_cfg missing :S

HVALA!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Koja je najbolja navigacija za Xperiu mini st15i, rezolucija 480X320 ? 

 

Potrebno mi je sljedece:

1. Da se uopce ne spaja na internet 

2. Da mogu samo instalirati hr. mapu

3. Da ima govornu navigaciju sa hr. jezikom

 

 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 14:23 (Karlovac_047).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Od jučer sam vlasnik Sony experie e4. Zna li mi netko pomoći zašto aplikacija Navigon (od Garmina, dio kupljenog softvera s mobom) ne prepoznaje GPS od moba i stalno mi javlja da je u demo modu dok ne pronađe GPS uređaj...Možda nisam nešto dobro podesio?

Usluge lokacije su mi omogućene...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2015 22:54 (Ratkec).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: GPS navigacija - Android

Dal ti je omogućena u modusu Visoke preciznosti? i jesi probao sa GPS Test aplikacijom?

11 godina
neaktivan
offline
Re: GPS navigacija - Android

Ovako ekipa imam HITNU situaciju. Stari mi ide 11.01. za Njemacku. I potreban mu neki dobar GPS za auto koji ce raditi i u offline modu posto gore nece imati interneta dok se ne spoji na Wi-Fi. Pozeljno je ako ima na HR da mu govori posto mu Eng bas i ne ide... Nezz kakav je Google Maps i jeli radi bez interneta on dobro uopce?

8 godina
neaktivan
offline
Re: GPS navigacija - Android
HERE maps.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
GPS navigacija - Android
Skini navigon i gg
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Koja je najbolja, najpreciznijia offline navigacija za Hrvatsku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GPS navigacija - Android

Može preporuka free aplikacije koja ima lokacije novo postavljenih policijskih kamera dužem D1 (stara cesta za Dalmaciju)?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
Jel si probao waze? Mozda tamo ima, tamo znaju ljudi i policijske patrole oznaciti.
15 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
blackeagle29 kaže...
Jel si probao waze? Mozda tamo ima, tamo znaju ljudi i policijske patrole oznaciti.

Waze imam, ali nisam već dugo koristio.

Ima netko tko koristi Waze da potvrdi da prikazuje lokaciju kamera (i ovih novo postavljenih)?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
GPS navigacija - Android

Mislio sam prošetati nekom velikom šumom, koji bi mi GPS bio najbolji za to i da li trebam stalnu internetsku vezu (mobilni internet)?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
Matozan kaže...
blackeagle29 kaže...
Jel si probao waze? Mozda tamo ima, tamo znaju ljudi i policijske patrole oznaciti.

Waze imam, ali nisam već dugo koristio.

Ima netko tko koristi Waze da potvrdi da prikazuje lokaciju kamera (i ovih novo postavljenih)?

 Pa probaj ako je vec  imas ;)

Hamburger of death kaže...

Mislio sam prošetati nekom velikom šumom, koji bi mi GPS bio najbolji za to i da li trebam stalnu internetsku vezu (mobilni internet)?

 Da te navodi ili da snima rutu?Sto se tice interneta opet zavisi od tebe i sta koristis. Imas li offline mape ili ne.

15 godina
neaktivan
offline
GPS navigacija - Android

Moze link navigona, ako netko koristi jer moj koji sam oduvijek koristio ne mogu instalirati na note 9.. 

 

Ili prekoruka neke navi., nebitno free ili pay, i platim samo neka je dobra kao navigon. (navigon kralj)

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GPS navigacija - Android
Moja topla preporuka za navigaciju su Here maps. Detaljne karte, brzo izracunavanje rute, tocna i sto je vazno, besplatna.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice