Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.073.317
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Evo ja bi trebao najvjerojatnije kroz koji tjedan uzimati Mi Mix 2 (ne S model) cijenom mi je sad dosta dobar jako mi se sviđa dizajn, fino root, Google cam i to bi trebalo biti to.

Žena Mi Note 3, također prezadovoljna nakon prelaska sa S7. Stavio također google cam I xiaomi. eu rom i super sad sve.
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mi max 3

 

6.99inch 18:9

sd 636

5500mah

12 mp-senzor kao kod rn5?

 

Dizajn isti kao mix 2s, rn5. Rekao bih da izlazi sljedeci mj/lipanj :)

 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
https://www.honorbuy.com/1254-xiaomi-mi-mix-2-64gb-smartphone-black-official-global-version.html#/option-global_version_664gb_black

Ne znam zašto ali kad odem na Mi MIX 2, izbaci mi poštarina Free za HR, njihova brza dostava? A neki drugi mobitel standardno se plaća dostava? Zna netko o čemu se radi?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Može mi netko pomoći u traženju Nilkin stakla za Xiaomi Redmi Note 3 Pro?

Cijene jednog komada, na Aliexpressu, su preko 60 kn iz Kine, ali mi to zvuči nekako puno...

 

P.S. ili netko slične kvalitete, ali jeftinije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 14:10 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Što mislite o Blacksharku, zanimljivo izgleda, samo čekam prve cijene

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
A kolko bi dao za nilkin? Mislim da nije nis skuplje nego prije, ili u odnosu na stakla za druge modele. Meni prije par dana pao, kaljeno puklo i cekam sad drugo, neko noname s aliexpressa, prije ih platio po 60 centi komad, sad je bio 1.20$. Ovo staklo koje imam na mobu do ovog pada i pucanja nije imalo ijedne ogrebotine, a i padao je par puta i nis mu nije bilo.


Nego, updateal sam redmi note 3 na zadnji global dev rom, dobio split screen, ali u nedavnim aplikacijama sad ne mogu uc u postavke aplikacije na nacin na koji su se zakljucavale aplikacije, i ne mogu vise staviti da mi samo ikone aplikacija prikazuje nego mi prikaze cijele ekrane aplikacija kao na slici, jel se moze to kak vratit samo na ikone ili?
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel netko kupio xiaomi ts anti blue naocale ili rodmi b1 anti blue da može komentirat nesto o njima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
A kolko bi dao za nilkin? Mislim da nije nis skuplje nego prije, ili u odnosu na stakla za druge modele. Meni prije par dana pao, kaljeno puklo i cekam sad drugo, neko noname s aliexpressa, prije ih platio po 60 centi komad, sad je bio 1.20$. Ovo staklo koje imam na mobu do ovog pada i pucanja nije imalo ijedne ogrebotine, a i padao je par puta i nis mu nije bilo.

 Nemam pojma koliko bi dao, budem koliko treba, samo sam mislio da ima jeftinije od 10 dolara :D

Ista stvar kod mene, klinac bacio, puklo kaljeno, mobitel i ekran bez oštećenja pa bi čim prije naručio novo.

Koje si naučio? Može link?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MarioVk kaže...

Jel netko kupio xiaomi ts anti blue naocale ili rodmi b1 anti blue da može komentirat nesto o njima?

 Imam ih ja i zadovoljan jako.  Pisao sam sve o njima na jednom drugom forumu pa da ne pišem ovdje opet pogledaj tamo. Ne znam da li je zabranjeno stavljanje linkova na druge forume pa ću reći samo ime, telekineze, mislim da podforum kineski gadgeti

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
2.5D 0.3mm 9H Premium Tempered Glass for Xiaomi Redmi 4 3 2 Redmi Note 2 Note 3 Mi3 Mi4 Mi5 Phone Screen Protector Film
http://s.aliexpress.com/y67VrmYJ?fromSns=Kopiraj u međuspremnik

Evo, ta sam narucio, vidi se datum na slikama :D oba puta po 2 komada. Jedino kaj se na ovom sad vide otisci prstiju, ne jako ali kad gledas pod kutom se vide, ali s obzirom da je u koristenju preko godinu dana, ne zalim se
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Postoji li mogućnost izbacivanja unaprijed postavljenih linkova iz početne stranice defaultnog MIUI browsera?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
davidovski kaže...
MarioVk kaže...

Jel netko kupio xiaomi ts anti blue naocale ili rodmi b1 anti blue da može komentirat nesto o njima?

 Imam ih ja i zadovoljan jako.  Pisao sam sve o njima na jednom drugom forumu pa da ne pišem ovdje opet pogledaj tamo. Ne znam da li je zabranjeno stavljanje linkova na druge forume pa ću reći samo ime, telekineze, mislim da podforum kineski gadgeti

 I ja isto, B1 model i prezadovoljan sam s njima..

11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ljudi koji xiaomi telefon uzeti za cca 2300-2400kn? Uzimam za zenu, sad ima a5 2016. Narucio bi na honor buy.

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi Note 3.
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Koliko gledam ne mozes ih izbaciti, ali uvijek mozes staviti svoju default početnu stranicu npr www.google.hr i uvijek ce ti nju otvarati pri pokretanju preglednika.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...
Koliko gledam ne mozes ih izbaciti, ali uvijek mozes staviti svoju default početnu stranicu npr www.google.hr i uvijek ce ti nju otvarati pri pokretanju preglednika.

 Ma imam desetak svojih faoritesa, i svi su postavljeni poslije defaultnih linkova i moram skrolati do njih.

A ove defaultne nikad ne otvaram jer su linkovi na web verzije programa koje imam, tipa Facebook, ili neki servisi koje ne koristim :(

 

Ovdje ima nekog tko je vezan uz razvoj MIUI-a, ili je bar aktivan na njihovom forumu, da ovo spomene developerima?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Zast jednostavno ne instaliras chrome na mob i imat ces favorite odmah na prvoj stranici, bas sam gledao taj default miui i nema sanse da se stave favoriti na pocetku starnicu kao sta ima google, ima stavi precac na pocetni ekran ali opet isti klinac. Mozes probati i cm browser koji trosi daleko manje resursa nego chrome i na koji mozes odmah dodavati favorite na pocetnu stranicu, sad nanovo instalirao na mob jer nisam bio siguran jer ima te opcije. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 10:49 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Chrome je super zbog sinkronizacije s kompom, ali mi je miui browser puno bolji, manje jede bateriju... Do nedavno nije bilo tih fiksnih favorita u browseru, ne znam kojeg vraga su ih isli ubacivat uopce
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jesi probao cm browser? mislim da on jos najmanje jede bateriju i jako je jednostavan

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 10:51 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...

Zast jednostavno ne instaliras chrome na mob i imat ces favorite odmah na prvoj stranici, bas sam gledao taj default miui i nema sanse da se stave favoriti na pocetku starnicu kao sta ima google, ima stavi precac na pocetni ekran ali opet isti klinac. Mozes probati i cm browser koji trosi daleko manje resursa nego chrome i na koji mozes odmah dodavati favorite na pocetnu stranicu, sad nanovo instalirao na mob jer nisam bio siguran jer ima te opcije. 

 Da, stave se favoriti na prvu stranicu.

Čak mi se čini da su se prije mogle maknuti stranice koje ne želiš, pa su u nekom od updatea to izbacili (vjerojatno slučajno, jer ne vidim razlog zašto bi to namjerno napravili).

 
 

Ne bi stavljao Chrome. Isprobavao sam dosta dugo 4-5 browsera, i večina ih ima stvari koje mi se ne sviđaju (npr način zumiranja, otvaranje stranica koje imaju dosta animacija, spremanje favorita, ..) i Chrome mi po ničemu , što ja koristim, nije bio bolji od defaultnog browsera.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Probajte Samsung Internet Browser... meni je trenutno najbolji...brz, pregledan, podržava adblock, ima navigacijske tipke, home, bookmarks, tabs tipke na dnu..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

ja trenutno koristim operu, probao sam bas danas miui preglednik i puno sporije mi otvara bug forum i kad zumiram tekst nekad prilagodi test kak treba a nekad moras ic lijevo desno po stranici da bih procitao sto mi na operi i chromu uvijek radi bezprijekorno.. onda kad slucajno zatvorim tab jedino kod opere i chroma ne moram ic posebno u povijest pa nac zadnji zatvoreni link nego imaju opciju ponovnog otvaranja zadnje zatvorene kartice.. operi zamjeram sto sve linkove otvara direkt bez da me pita jel hocu yt link mozda otvoriti preko yt aplikacija ili aliexpress link preko njihove aplikacije.. ne znam zasto svi pljuju po chromu al meni je dobro radio i mozda se vratim na njega

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pa nije baš da netko pljuje po Chromeu, mislim da je trenutno najkorišteniji browser na Androidu.

Ja samo volim imati čim manje programa na mobitelu, pogotovo ako već imam defaultni.

 

Ajde, idem opet probati druge, možda ima velikih promjena u zadnjih nekoliko mjeseci.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Zato jer korisnici ne znaju za bolje. Opera i Samsung browser su puno bolji izbor

15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja chrome koristim cisto zato sto su mi sve zaporke, povijest, auto fill i sugestije vec spremljene i vezane za moj google racun pa mi to dosta olaksava stvari

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Došao mi danas masažer, iz prve mi je bilo jako čudno i vriskao sam ali eto sad se već sat vremena masiram po različitim dijelovima tijela i super je 

Naišao sam na Aliexpressu za cca 130kn i rekao bih da vrijedi tih novaca, barem ja uživam jer puno sjedim pa mi je ovo vrh

 

https://www.aliexpress.com/item/Internationl-version-Xiaomi-Mijia-LF-Full-Body-Relax-Muscle-Therapy-Massager-Magic-Touch-massage-Smart/32823732532.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.QrQzfV

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bas sam si neki dan gledao to. Mislio sam uzet il to il onaj ovratnik sto masira-

Koliko je intenzitet tog masiranja sa tim malim uređajem ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Možeš birati 10 razina jačine i 5 vrsta masiranja

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da al koliko je "jacina" masiranja recimo te najvise razine to me zanima?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Meni osobno je sasvim dovoljno, kada povisim do kraja zna mi biti i neugodno na određenim periodima, doslovno vidiš kako ti mišići rade ne znam kako bi ti opisao

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice