Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.782
|
čitano: 1.067.498
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jesam hahah, jučer je stigao, jučer je i prodan 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 11:52 (maks0806).
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Moze detalja? Trebam produziti poslovnu L tarifu pa da znam sto vise podatkaka. Moze i u inbox

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ništa posebno, samo im reci da bi prekinuo i da imaš bolju opciju u Tele 2 pa će ti ponuditi fini popust samo da ostaneš. 

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Marko_244 kaže...

Imam Mi Note 3, kod kojeg mi se pojavio problem: Home tipka ne reagira kad hoću izaći iz aplikacije (svejedno koje) i vratiti se na početni zaslon. Tipka reagira (osjeti se vibro kad se dodirne) i otključavam telefon njome, ali za sve ostalo jednostavno ne reagira.

 

Ima li tko ideju što je u pitanju?

 Ti se dešava na custom ROM-u? 

Ja sam isto primijetio kada sam flashao Pixel Experience 9.0, napravio factory reset i sada opet sve normalno radi

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže..

 Ti se dešava na custom ROM-u? 

Ja sam isto primijetio kada sam flashao Pixel Experience 9.0, napravio factory reset i sada opet sve normalno radi

 

Imam Global Stable ROM, zadnja verzija. Problem je očigledno softverski, jer i kad se prebacim na onaj menu ball, ondje mi također ne rade te dvije tipke. Factory reset mi je zadnja opcija, jer nisam skupljao fotke, podatke i aplikacije da ih sve brišem i krećem ispočetka.

 

Koji crnjak... A uvjeren sam da je Mi Note 3 uvjerljivo najbolja kupnja među mobitelima, ozbiljna zvijer za pristupačne novce.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Marko_244 kaže...
Cromaki kaže..

 Ti se dešava na custom ROM-u? 

Ja sam isto primijetio kada sam flashao Pixel Experience 9.0, napravio factory reset i sada opet sve normalno radi

 

Imam Global Stable ROM, zadnja verzija. Problem je očigledno softverski, jer i kad se prebacim na onaj menu ball, ondje mi također ne rade te dvije tipke. Factory reset mi je zadnja opcija, jer nisam skupljao fotke, podatke i aplikacije da ih sve brišem i krećem ispočetka.

 

Koji crnjak... A uvjeren sam da je Mi Note 3 uvjerljivo najbolja kupnja među mobitelima, ozbiljna zvijer za pristupačne novce.

 A uz malo srece kroz mj dana bi mogo doci miui 10 update pa ti to otkloni probleme

8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Samo da javim da sam uspio "crackati" Xiaomi Aqara gateway tako da sada imam non-chinese radio stanice.

Ximiraga.ru + rootan tablet na kojem sam odabrao hrvatske stanice, stavio ih u favorite i sada na ne-rootanom mobitelu mogu birati naše stanice. :)

 

 
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Napravio factory reset, mobitel opet radi k'o curica.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima tko mozda Xiaomi Mijia Camera Mini 4K akcijsku kameru ?

 

Gledam si sad neke tu po netu i ova mi je zapela za oko. Cini se dobro za ulozeno i dobiveno.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja isto na mi a2 vratio na tvorničke postavke i radi ko sat..glatko i brzo..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Preskup za ono sta nudi, puno bolje je uzeti m365 koji je kvalitetniji, jeftiniji i ima veci kapacitet baterije i imas vec custom firmware za njega, ja sam svojeg testirao sa custom firmwerom i max speed 32 i prosao sam 22.5km sa 280wh baterijom a ovaj ima ispod 200wh i jos slabiji motor, ne znaju niti tocne specifikacije napisati.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...
Preskup za ono sta nudi, puno bolje je uzeti m365 koji je kvalitetniji, jeftiniji i ima veci kapacitet baterije i imas vec custom firmware za njega, ja sam svojeg testirao sa custom firmwerom i max speed 32 i prosao sam 22.5km sa 280wh baterijom a ovaj ima ispod 200wh i jos slabiji motor, ne znaju niti tocne specifikacije napisati.

Prvo to nije Xiaomi. To je ninebot ES1 koji je kupio Segwaya,a ni cijena nije upola... 

Koji je kvalitetniji? Nijedan, oba imaju mane, M365 - gume, kontakt baterije... ES2 (koji je sličniji M365) lupka kao da će se raspasti...

Oba se rade u istoj tvornici, Ninebot. Po meni, oba su jednako (ne)kvalitetna.

Po meni prednost Segwaya je dodatna baterija.

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jel imas m365 ili? Eto ja odvozio nesto sitnih 250km i nemam ama bas nikakvih problema sa gumama, naoumpao ih na pocetku i to je to. Na m365 ugradis dodatnu bateriju za cca 70-80$ s kojom onda prelazis 50-60km. Ne vidim ama bas nikakvu prednost kod tog modela.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Na mi a2 sam ubrzao uređaj kroz aplikaciju za razvojne programere,tvornički je bilo sve na 1 sad sam postavio sve na 0,5 sad je gotovo brz kao poco,tko ne zna ima video na smartphone hrvatska,jednostavno je...

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cesare kaže...

Na mi a2 sam ubrzao uređaj kroz aplikaciju za razvojne programere,tvornički je bilo sve na 1 sad sam postavio sve na 0,5 sad je gotovo brz kao poco,tko ne zna ima video na smartphone hrvatska,jednostavno je...

koje veselje

 

rihtanje brzine animacija postoji valjda jos od 2010. na androidu

 

 

 

 

 

 

 

 

16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Geekmaxi kuponi za popust. DE skladište.  Iskoristivi do 31.10.2018.

 

 
2 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pomoć mi treba. 2 dana nakon instaliranja MIUI10 riknula prednja kamera. Očistio cache, napravio downgrade pa vratio na 10-ku - ništa. Kako da znam je li bug na softveru ili je hardver u pitanju. Imam Redmi 5 plus. Hvalaaaaa

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 15:32 (veseljko).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

 

Tko je sada ovl distributer i veletrgovac u rh, bijelić ili...??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bijelić.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
veseljko kaže...

Pomoć mi treba. 2 dana nakon instaliranja MIUI10 riknula prednja kamera. Očistio cache, napravio downgrade pa vratio na 10-ku - ništa. Kako da znam je li bug na softveru ili je hardver u pitanju. Imam Redmi 5 plus. Hvalaaaaa

 Dešava li se u svim camera aplikacijama?

 

Pokušaj factory reset ili čistu instalaciju zadnje rom-a preko fastboota.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel ima nekih naznaka za global model Mi8 Lite, da li je netko nešto načuo?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
myroman kaže...

Samo da javim da sam uspio "crackati" Xiaomi Aqara gateway tako da sada imam non-chinese radio stanice.

Ximiraga.ru + rootan tablet na kojem sam odabrao hrvatske stanice, stavio ih u favorite i sada na ne-rootanom mobitelu mogu birati naše stanice. :)

 

 Stiže mi ovi tjedan 6-7 proizvoda za smart home od Xiaomi pa cisto da pitam jel imaš koji savjet za gateway i ovo u vezi "crekiranja" jel komplicirano itd :) fala 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Factory reset nije uspio. Kako napraviti čistu instalaciju? Mogu li ikako prepoznati je li do kamere ili MIUI-a. Ne rad ni u whatsup-u.

5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Amazfit pace,kako vam radi barometar u mene je 975 hpa a na internetu 1010hpa,negdje sam pročitao da to ima veze sa zadnjim verzijama softvera...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Također za mi a2 i pocophone u specifikacijama na netu piše da ima barometar,ali kad se instalira aplikacija barometar sa trg.play ne radi,senzor test isto tako ne može pronaći barometar...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kičo kaže...
myroman kaže...

Samo da javim da sam uspio "crackati" Xiaomi Aqara gateway tako da sada imam non-chinese radio stanice.

Ximiraga.ru + rootan tablet na kojem sam odabrao hrvatske stanice, stavio ih u favorite i sada na ne-rootanom mobitelu mogu birati naše stanice. :)

 

 Stiže mi ovi tjedan 6-7 proizvoda za smart home od Xiaomi pa cisto da pitam jel imaš koji savjet za gateway i ovo u vezi "crekiranja" jel komplicirano itd :) fala 

 Sto si tocno uzeo? Ajde kad ti dode ako ce ti se dat napisi dojmove, ja isto razmisljam uzet neke stvari. 

8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ništa komplicirano, piše ti sve na ximiraga.ru.

Treba ti jedan rootan uređaj (mob, tablet...).

Uglavnom, ja imam ne-rootan mobitel i stari rootani tablet.

Na tabletu sam sve napravio prema uputama, nakon što sam dobio popis HR radio stanica, na tom istom tabletu stavio sam ih u Favorites. Nakon toga sam se sa svojim RN5 (nerootanim) upario sa Aqara gatewayom i u Mi Home aplikaciji dobio Favorites koje sam prije toga odabrao na rootanom tabletu. :D

Malo sam zakomplicirao, ali nadam se da si skužio. :)

5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam mislio da radio kao medij više ne postoji...

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Radio kao medij je meni jos jedina stvar koja mi valja i koju koristim. Cujem vijesti, prognozu, stanje na cestama uz dobru glazbu i zajebancije voditelja. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice