HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 349.427
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Kad se očekuje predstavljanje ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC One M10 - rasprava
11.3.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zvonac kaže...
11.3.

mislis 11.4 po svim glasinama.

16 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...

mislis 11.4 po svim glasinama.

 11.3. Predstavljanje..

 

A početak četvrtog mjeseca prodaja

12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

I dalje vode glupu politiku...

 

Kasne s predstavljanjem a time i s prodajom. Glavni igrači su već predstavili modele za ovu godinu...

 

Jednostavno u moru ovih top modela i Kineza ne vidim na koji način oni misle poboljšat prodaju osim ako ne spuste cijenu...jer noviteta nemaju.

 

Čak je i Sony išao predstavit novitete u Barceloni čisto da ne izgubi korak.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 10:18 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava
Kasnit će 3 tjedna s predstavljanjem, s7 i g5 neće u prodaju do tad, tak da ne vidim problem ovdje.
Slažem se da moraju predstaviti nešto ekstra da bi uopće bili konkurentni, pogotovo nakon fijaska sa M9 koji stvarno nije loš mob, ali se stvarno ničim nije istakao pored S6 i G4 prošle godine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zuper kaže...
Kasnit će 3 tjedna s predstavljanjem, s7 i g5 neće u prodaju do tad, tak da ne vidim problem ovdje.
Slažem se da moraju predstaviti nešto ekstra da bi uopće bili konkurentni, pogotovo nakon fijaska sa M9 koji stvarno nije loš mob, ali se stvarno ničim nije istakao pored S6 i G4 prošle godine

 Pa S7 dolazi kod nas 11.3., dok M10 tek onda ima predstavljanje, a u četvrtom mjesecu kreće prodaja..

Za nas možda nije problem, al za njih, to bumo tek vidli, zato se Samsung žuri sa izbacivanjem na tržište..

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zvonac kaže...
Igor666 kaže...

mislis 11.4 po svim glasinama.

 11.3. Predstavljanje..

 

A početak četvrtog mjeseca prodaja

 od kud ti to ? onaj lik Evan je na twitteru napisao 11.4. mislim da si nesto pobrkao :) a u prodaju bi trebao doci u maju.

16 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...

 od kud ti to ? onaj lik Evan je na twitteru napisao 11.4. mislim da si nesto pobrkao :) a u prodaju bi trebao doci u maju.

Kolko sam čital, rekli su da je predstavljanje 11.3. a početak prodaje četvrti mjesec...

 

Kad je uopće M9 došao u prodaju?

 

12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zuper kaže...
Kasnit će 3 tjedna s predstavljanjem, s7 i g5 neće u prodaju do tad, tak da ne vidim problem ovdje.
Slažem se da moraju predstaviti nešto ekstra da bi uopće bili konkurentni, pogotovo nakon fijaska sa M9 koji stvarno nije loš mob, ali se stvarno ničim nije istakao pored S6 i G4 prošle godine

Da LG nije objavio prodaju.,ali mislim da će i oni krenut za mj dana.,a Samsung kreće od 11.03. na večini tržišta što je velika prednost...

 

Računaj da će početkom 3mj i Xiaomi Mi5 - koji također ima odlične specifikacije ali mu je cijena jeftinija...

 

 

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zvonac kaže...
Igor666 kaže...

 od kud ti to ? onaj lik Evan je na twitteru napisao 11.4. mislim da si nesto pobrkao :) a u prodaju bi trebao doci u maju.

Kolko sam čital, rekli su da je predstavljanje 11.3. a početak prodaje četvrti mjesec...

 

Kad je uopće M9 došao u prodaju?

 

 mislim da si krivo nesto procitao :) no pozlatile ti se rijeci hehe

 

htc jos nije ni pozivnice poslao, a to se ne salje tjedan-dva prije..

M9 je dosao krajem 3.mj. ali ovaj su nesto odgodili zbog promjene dizajna u zadnji tren izgleda.

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Polako počinju sa najavama: 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 20:38 (spajder68).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ovo već liči na nešto! Mislim da će u živo biti daleko ljepši. Još ako ga odlično potkuju hardverom kako su i najavili.... HTC-u dolaze bolji dani.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

ma budimo realni, izgleda lijepo i na slikama, ono što mene jako raduje jeste da sam vidio da je htc vratio kapacitivne tipke, dakle, nakon svega, ipak slušaju community

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Evo jos par slika i procurenih slika prototipa, je li to finalno ne znam, ali ovo je odlično i tko će sad dočekat :(
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Neke slike mi nije dodalo, pa evo opet :)
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

HTC 10 govorkaju:

 

-Snapdragon 820 procesor, 4 GB RAM-a, 32/ 64/128 GB interne memorije,podrška za micro sd
-Baterija kapaciteta 3500 mA
-Android 6.0.1 HTC Sense 8.0
-Kućište sa IP68 certifikatom
-BoomSound zvučnici
-Zaslon dijagonale 5,15-inča sa 2,5D zakrivljenim staklom i 2K rezolucije,3D tehnologija dodirnog zaslona.
-Prednja kamera od 5 MP i primarna Sony IMX378 12 ili 22 MP,1.55μm,laserski autofokus,elektronička stabilizacija slike u tri osi


Sve lijepo i krasno,a vidijet čemo šta če biti od toga,navodno predstavljanje 11.travnja.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
To je potvrdjeni whishlist.
Baterija je 3000 mAh vrlo vjerovatno, ekran je 5.2" prema ROMu, AMOLED, vodootporan je, ali ne sa IP68. 3D ekran, nevirujen.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
I da, kamera je 12 mp, prednja 4-5 i obe sa OIS2.0, tako ce tu biti besprijekoran rezultat .
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
sardax kaže...
I da, kamera je 12 mp, prednja 4-5 i obe sa OIS2.0, tako ce tu biti besprijekoran rezultat .

Isti senzor se već ugrađuje u Nexus 5X. Koga zanima kvaliteta može pogledati usporedbu na linku: http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=7556&idPhone2=7536&idPhone3=7263

16 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Tako je, senzor će bit isti onaj koji je i u Nexus 6P, samo kaj će M10 imat OIS, tak da fotić nebu bil niš spektakularniji od recimo G5 ili S7..

 

Da su stavili veći senzor e onda bi napravili već odmak od današnjih flagšipa, al ovak, bit će u rangu gore navedenih, jedino sam skeptičan prema OISu na HTCu..

 

Al ak je to istina, batka mi se dopada na M10, 3500mAh, ovo bi moglo bit dobro..

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 17:20 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Pa fotke sa IMX377 su u rangu Z5 i Lumia-e 950XL, dakle sam vrh ponude. Čak u određenim uslovima IMX377 je i bolji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Ajmo sad iskreno, IMX377 je Exmor R senzor namjenjen fotoaparatima a ne mobitela tako da mislim da je njega nemoguće metnut u mob bez ozbiljnije grbe. Puno primjereniji za novi HTC bi mogao biti novi IMX258. Sumnjam da će na IMX278 ili IMX214. Odite na ukucajte ove senzore u google pa ćete dobit u pdf-u briefove od njih. Što se senzora tiće, niti jedan nije bolji od tekućeg IMX230 odnosno Z5 inačice IMX300 (razlika je u povećanju broja piksela sa 21 nativno na 25 i 23 efektivna). No opće je znano da u fotografiji senzor nije sve, pa tako ima nešto i u optici, softveru itd. Ne vjerujem da HTC bude imao nekog prevelikog problema u softveru, ali očekujem prevladavanje žutog hua, pogotovo u low-lightu, i pošto se radi o Sony senzoru malo većem ISO countu i šumu, bez obzira na OIS. To je jednostavno trademark koji su uočili ljudi puno pametniji od mene.

 

Da zaključim o kameri, očekujem ispravak lanjske pogreške i vraćanje HTCa pri vrhu ali ne i najboljepo pitanju fotografskih performansi, za video i stabilizaciju sam još uvijek skeptičan jer me lani nisu uopće uvjerili. Po mom mišljenju lanjski pobjednici videa su bili iPhone i Sony uz Samsung. 

 

Da bi HTC napravio odličan posao, minimum 12 megapiksela, OIS, PDAF ili hibridni AF, veći ISO broj od 3200 i RAW. Ako se sve ovo ispuni (+ ili - ovo sa ISO) onda govorimo o odličnom pa i skoro perfektnom fotiću. Zbog konkurencije na tržištu se nadam da neće razočarat jer će to naterat i sve ostale da uvedu te stvari i da postane standard.

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bubimir13 kaže...

Ajmo sad iskreno, IMX377 je Exmor R senzor namjenjen fotoaparatima a ne mobitela tako da mislim da je njega nemoguće metnut u mob bez ozbiljnije grbe. Puno primjereniji za novi HTC bi mogao biti novi IMX258. Sumnjam da će na IMX278 ili IMX214. Odite na ukucajte ove senzore u google pa ćete dobit u pdf-u briefove od njih. Što se senzora tiće, niti jedan nije bolji od tekućeg IMX230 odnosno Z5 inačice IMX300 (razlika je u povećanju broja piksela sa 21 nativno na 25 i 23 efektivna). No opće je znano da u fotografiji senzor nije sve, pa tako ima nešto i u optici, softveru itd. Ne vjerujem da HTC bude imao nekog prevelikog problema u softveru, ali očekujem prevladavanje žutog hua, pogotovo u low-lightu, i pošto se radi o Sony senzoru malo većem ISO countu i šumu, bez obzira na OIS. To je jednostavno trademark koji su uočili ljudi puno pametniji od mene.

 ....

Prilično se slažem sa tobom osim ovoga što sam markirao. Ja sam Sony fan ali ipak Lumia 950 ima najbolju kameru. Što se tiče grbe i senzora, senzor je do sada bio ugrađen u uređaje koji imaju ravan stražnji dio tako da je grba očigledno bila nužnost. Uređaju koji imaju zakrivljen stražnji dio kao One ne moraju imati grbu jer će ista biti stopljena sa kućištem. Priznajem ne volim grbe od kamera na telefonima. Posebno mi je bila ružna ona na S6.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2016 10:31 (phoenix2003).
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Naravno da senzor ne mora biti top notch da bi se dobile vrhunske fotke, to sam i pokušao reći, tu je Sony banana jer iz svog vlastitog senzora koji je pun najmodernije tehnologije (da podsjetim, IMX230 ili 300 ima u sebi već ugrađen PDAF dok svi drugi senzori imaju to kao mogućnost ugradnje ili implementacije od strane 3. strane) ne može softverski dobit najbolje fotografije, a LG sa recimo inferiornijim 214 dobije vrhunske, pogotovo u low lightu. Toshibine i OmniVision senzore koji su do sada bili ugrađivani u HTC ne bi baš uspoređivao jer su to tek prosječno napredni senzori.

 

Zato  bi prelazak na Sonyjeve senzore, uz naravno ostale preduvijete koje moraju ispuniti a naveo sam ih gore, bi moglo znatno poboljšati rezultate, ako to sve softverski dobro urade. HTC A9 tu nije mjerilo, već samo nekakav putokaz da se stvari mogu poboljšati kada za to postoji volja, iako A9 nije uz bok najboljima lani.

13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Po ovim slikama mob izgleda fenomenalno.  Ko ce cekati jos 2 mj. :(

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

HTC bi trebao ubrzati malo stvar, ima raje koja ceka na ovaj telefon, a pogotovo sad kad se gotovo pa sve zna.

2 mjeseca ipak puno što se mene tiče

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice