HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 349.600
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Trebao si mobitel ugasit, tj ne dirat uopce i stavit u rizu. Ne kuzim kakvo paljenje i gasenje jer ces elektroniku samo sprzit zbog toga sto je usla voda..

8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Pogledajte katastrofu od kamere htc 10 ,u nekim uvjetima totalno razocara.Ovo je uporedna sa LG G3 S modelom to nije obicni G3 vec ona slaba verzija Lg G3 . Znaci flagship telefon htc 10 sa low cost modelom , katastrofalno stanje.Na otvorenom gdje ima svjetla je super al opet nerealbo je da lg g3 s bolje odradi sliku ,naravno ostrina ne valja na lg g3 s al opet nije crna slika.Znaci iz istog polozaja automatski sam opalio fotke
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Joj komedije od foruma nije do mene s telefona sam slao ,bug.hr treba da optimizuje stranicu pod hitno za smartphone !!!!!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Stisni da ti se fokusira na te tvoje stolice i bam! Odmah bolja slika s htc 10.
Uostalom već prilikom slikanja vidiš da je ekspozicija drugačija zar je toliki problem u 0.5 sekundi stisnuti na drugo mjesto da se promijeni?

Ne vidim potrebu tolikog pljuvanja po mobitelu na temelju jedne slike
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Pa jbiga nejasno mi da jedan LG G3 S moze bolje prepoznati situaciju od htca 10 ,al nije samo ova situaxija telefon ima problem kod nekih scena da nastima parametre ,tako je kako je kad stignem okacicu jos slika
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

<- User error

 

HTC 10 sa google camerom $$$$ keve ostalima

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Mene je ovaj OREO dotuka :) 

Katastrofa što se baterije tiče.

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava
Jel se to meni čini ili HTC pada i sa softverske strane? Dugo njihove telefone hvalimo kao softverski najstabilnije poslije Pixela, a u stvari većinom čitam žaljenje korisnika svakim updateom.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
zuper kaže...
Jel se to meni čini ili HTC pada i sa softverske strane? Dugo njihove telefone hvalimo kao softverski najstabilnije poslije Pixela, a u stvari većinom čitam žaljenje korisnika svakim updateom.

 apsolutno, dugo godina najstabilniji i najbrzi software, sad mi se svaki cas nesto rusi..baterija uzas, hrpa bug-ova itd.

13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

sa htc one m7 i m8 su osvojili tržište i propali...žalosno

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Meni je nesto bas vuklo bayeriju kada sam updatovo na oreo,rijesio sam to tako sto sam napravio factory reset. Kada sam updatovo na oreo znalo mi je preko noci bas pojesti bateriju sad je ok ,ko ima slican problem eto rješenja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ako mislite da HTC šteka i da ima bug-ove, uzmite Huawei i koristite ga 15-20 dana (kao što sam ja morao) pa ćete vidjeti šta je smeće od software-a! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 17:49 (phoenix2003).
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
a jeste li pomislili da vam jednostavno dotrajala baterija
mob sam kupio nov prije 2 mjeseca, preko noći ostane upaljen (jer android ne poznaje opciju power auto on/off kao "kinezi") i potroši 2% batetije
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Meni se nekad desi da preko noći potroši 1% a nekad 4%. Najčešće recovery/wipe cache rješava problem sa potrošnjom. Kako god, uređaj izdrži cijeli dan drkanja. Sot je veći ako gledam film ili youtube a manji (3-3,5 sati) ukoliko zgubidanim i skačem iz aplikacije u aplikaciju. Osim ovoga sa baterijom softvare nema bugova (kao Huawei). Nekad je Google Play Services bio prvi na listi potrošnje a sada je daleko, skoro sasvim na dnu liste. Ja sada, nakon popravka, uživam u punoj snazi 10kinog wifi-ja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

kad smo već kod baterija i njihove zamijene, planiram zamijeniti svoju. Garancija mi vrijedi do 6. mjeseca, je li dovoljno poslati ga početkom četvrtog ili možda ranije, da se ne bih dogodilo da ga dugo tamo ostave i nešta pođe po zlu, a garancija taman istekla.. 

 

Isto tako u zadnje vrijeme mob se sam od sebe restartira, skinem ga s punjača, koristim možda sat vremena i on se restartira sam od sebe. Nakon restarta unesem pin i on opet i tako 3-4 puta; neposredno prije posljednjeg restarta vidim kako baterija jednostavno "skoči" s postotka na kojem je bila na 1 %. Ne znam je li to kalibracija ili šta, ali je vrlo nezgodno te samo još jedan razlog više da ga pošaljem da mi zamijene bateriju dok još imam garanciju

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Garancija na bateriju ti je istekla

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Znam, ali čitao sam da su mnogi od jeli iako je istekla i da su bez problema zamijenili
12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Ne znam preko kojeg servisa, ali meni preko agrama nije prošlo 

Hearthstone: Maks0806#2960
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
nije moguće da je tako slaba baterija da se mora mjenjat u garantnom roku
imam iphone 4 kupljen polovan prije 4 godine, a i tada je imao 4 godine, dakle 8 godina mu je i nikad nije promjenjena baterija, a i danas drži cio dan
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Pogledajte koliko mi baterije potrosi od 1 do 8 ujutru,sa 18% na 3% . Malo je reci katastrofa,ovo je nakon update na oreo. Mislio sam da ce factory reset rijesiti problem ali nista. Telefon je kupljen u decembru tako da je baterija skoro ko nova, htc razocarao skroz
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Nešto ne štima sa ovom aplikacijom accu battery kojom testiram uređaj(e). Kako imam i M7, on mi služi kao referentni uređaj. Apsolutno je nemoguće da pune 4 godine star uređaj prijavljuje skoro pa 100% kapacitet baterije. Baterije koja se (zbog dugog držanja na punjaču sticajem okolnosti) u jednom momentu bila toliku nadula da je umalo izbila display iz kućišta i koju sam umalo poslao u servis da je zamijene jer nije mogla izdržati niti jedan dan. Uređaj nisam koristio i kad sam nakon desetak dana ponovo pregledao uređaj sve se vratilo u normalu. Baterija izdrži nekoliko (do čak 4-5) dana u "halo-molim" režimu i kako sam već rekao ima skoro 100% tvorničkog kapaciteta.

Bilo kako bilo, provjeriću u Agramservisu što to podrazumijevaju pod oštećenom baterijom u garantnom roku. Moja mjerenja pokazuju kapacitet od 2300 do 2600 mAh. Do sada su bili profesionalni, ljubazni i nagodni......

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
nema to veze sa Oreom, i kod mene je Oreo pa je stanje baterije isto kao i na Nugatu preko noći 1-2% potroši
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
savjet za jačanje kapiciteta baterije
pustit da se isprazni ispod 15% a onda puniti u jednom zahvatu do 100%
dakle puni ciklus punjenja
i tako bar jednom sedmično
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Upravo sam uradio test baterije i ona je tehnički više nego dobra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Jest do orea 100% zato sto na nougaru nisam imao problema, kod mene je sprint verzija telefona i ne znaci ako ti nemas problem sa baterijom nakon update da i ja nemam ga ,kao i iphone npr nekome nakon uplate prestane kamera raditi. Samo kazem da sam razocaran htc zbog ovakvog propusta , katastrofa znaci. Nije normalno koliko mi cucla bateriju preko noci jbm ih smotane
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice