Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.066
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Htc U11

meni nije jasno kako vi dobivate toliki sot, meni je uvik oko 3-3.5 sati na u12 pljus

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Htc U11

Skuzio sam da je SOT prilicno relativan. Ja sam heavy user i mobitel cijedim do krajnjih granica, ovisi o danu. Prije U11 sam imao S9+ i on nije drzao ama bas nista, jedva sam imao 12h koristenja sa 3h SOT. Sada na U11, skinem sa punjaca ujutro oko 8, traje mi sve do ponoc uz 4 do 6h SOT sve ovisi o danu. Stand by time mu je stvarno vrhunski, dok je koristenje malo zeznuto (trosi puno u koristenju). Imam upaljeno ama bas sve

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Htc U11

Evo napokon stigao update.

Trebao bi biti June 1st security patch

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
MARKOZD15 kaže...

Skuzio sam da je SOT prilicno relativan. Ja sam heavy user i mobitel cijedim do krajnjih granica, ovisi o danu. Prije U11 sam imao S9+ i on nije drzao ama bas nista, jedva sam imao 12h koristenja sa 3h SOT. Sada na U11, skinem sa punjaca ujutro oko 8, traje mi sve do ponoc uz 4 do 6h SOT sve ovisi o danu. Stand by time mu je stvarno vrhunski, dok je koristenje malo zeznuto (trosi puno u koristenju). Imam upaljeno ama bas sve

 S ovim bih se mogao složit, doduše, kod mene baš nije sve upaljeno, po potrebi palim, bt i gps, inače 4g i wifi su non stop upaljeni i sinkronizacija dva mail računa..

 

Primjetio sam, ak ga stavim na punjač sa 30-40%, baterija s vremenom "oslabi", tak da ga stavim tek na punjač sad 10% a ponekad i dok je tek na 2-3%, naravno povremeno ga znam do kraja ispraznit:D

Onda stvarno dugo drži. Mada ne znam, baterija nije konzistentna, neg ima tendenciju variranja u potrošnji iste, vjerojatno stvar OSa, imao sam isti slučaj sa HTC 10..

Inače, 3000mAh za 5.5" uz lcd ekran, jako dobri do odlični rezultat s baterijom, bar u mom slučaju..

 

Tražim neki mob, al jednostavno ne vidim neki, a da je zamjetno bolji od U11, a pogotovo u pogledu kamere, koja je praktički pa (Pixeli 2) ista, ak se nakelji gcam; prošlogodišnji flagšipi i ovogodišnji su nedovoljni da me natjeraju da se prebacim na neki od aktualnih modela, sljedeća godina bi mogla donijeti neki pomak, pošto dolaze 7nm SoC, a i nadajmo se da će razlike u kamerama bit veće(?)

Pošto smo svjedoci da zadnje dvije tri generacije, nema nekih pomaka u kamerama, ono što je valjalo to je povijest (808, 1020) a ovo sad je žešći marketing.

 

clutch kaže...

Evo napokon stigao update.

Trebao bi biti June 1st security patch

 Također! Napokon..

Još nek uskoro puste Pie, i ja sretan

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 10:18 (zvonac).
13 godina
odjavljen
offline
Htc U11

Ako neko hoce U11 sa jos godinom dana garancije, stanjem 10/10 64GB Dual SIM nek se javi u inbox, ide za male novce

 

 

EDIT:PRODANO

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 14:12 (MARKOZD15).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Molim da li netko ima iskustva sa zamjenom stakla ekrana na u 11, gdje i koliko košta.? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Htc U11

Ja sam baš tražio za kolegu, cijene su ti od 1600 do 1800 kn. ;(

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11
Jel ko od vas na Tomato mrezi i surfa prek 4g?

Naime, imam problem da mi tokom surfanja prek 4g jednostavno veza pukne, data promet je upaljen al eto, veza pukne.
Napravio sam network reset al isti vrag se dogadja, pomaze i restartanje moba, na neko vrijeme..

Sad sam se prebacio na 3g (H) pa bum vidio..

Ne nalazim nis konkretno o tom problemu na etu a vezano uz U11..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U11

Imam s vremena na vrijeme tih problema ali na A1, a obzirom da je to isti drek ili je do telefona tj antene ili do ovih lopova kaj ne ulažu u mobilnu infrasrukturu. Nakon par minuta se zbroji ili reset napravim.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
16 godina
offline
Htc U11

Nakon godinu i dva mjeseca koristenja U11, baterija se dobro drzi, Accubattery health kaze da je na 84% potrosenosti odnosno 2522mAh, naravno, uzmite sa dozom rezerve te podatke od aplikacije..

 

Stavio ga na punjac na 2%, morat ce te mi vjerovat na rijec:)

 

Uglavnom, zadovoljan sam, kako kamerom (gcam) tako baterijom odnosno performansama U11..

 

Ne znam kolko u svemu tome igra ulogu punjaca u pogledu ocuvanja baterije, al koristim obican punjac, tak da mu treba od 1-2%-100% oko 2.5-3h.

Njegov punjac sam koristio svega 2-3 puta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 12:18 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Daklem, na u11 je već nekoliko mjeseci razbijen ekran no radio je,  sljedeći problem su zvučnici (oba) moj muž vari, brusi i tako, ušla je špena, naručili smo displej i zvučnike, kupili ljepilo i bacio se u izmjenu, do sad na ovom mobi nije radio ali je znao rastavljati prijašnje pokojnike 😅

I tako po tutorijalu sa YouTube-a rastavi mob i skrši zadnje staklo, nadalje.kada je usphešno sve rastavio i izmjenio, otpadne mu neka malena baterijica nalazi se gore blizu zvučnika, zalemi ju uredno(ne znam čemu ona služi), pokopča sve i stavi ekran, zaljepi al mobitel se ne pali, ni lampica.. Ispitao je bateriju ima struju i kotakti rade, ispitao je spoj koji je lemio ima kontakt.. No o radi pa računam i da je displej ne bi li se bar lampica upalila?? Da nije sa fenom pregrijao matičnu??

Neki pametni savijet  tnx

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 10:08 (whisper2311).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U11
whisper2311 kaže...

Daklem, na u11 je već nekoliko mjeseci razbijen ekran no radio je,  sljedeći problem su zvučnici (oba) moj muž vari, brusi i tako, ušla je špena, naručili smo displej i zvučnike, kupili ljepilo i bacio se u izmjenu, do sad na ovom mobi nije radio ali je znao rastavljati prijašnje pokojnike 😅

I tako po tutorijalu sa YouTube-a rastavi mob i skrši zadnje staklo, nadalje.kada je usphešno sve rastavio i izmjenio, otpadne mu neka malena baterijica nalazi se gore blizu zvučnika, zalemi ju uredno(ne znam čemu ona služi), pokopča sve i stavi ekran, zaljepi al mobitel se ne pali, ni lampica.. Ispitao je bateriju ima struju i kotakti rade, ispitao je spoj koji je lemio ima kontakt.. No o radi pa računam i da je displej ne bi li se bar lampica upalila?? Da nije sa fenom pregrijao matičnu??

Neki pametni savijet  tnx

Da je inženjer biti lako, inženjer bi bio svatko.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11

To baš i nije savijet koji ja već nisam znala i rekla.. Više je pametovanje, no meni treba ipak savijet hvala

12 godina
offline
Re: Htc U11
whisper2311 kaže...

To baš i nije savijet koji ja već nisam znala i rekla.. Više je pametovanje, no meni treba ipak savijet hvala

 Ako imaš amex, diners ili sl... fino mužu pokloni novi mobitel za blagdane. Na 24 rate i mirna si.

13 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Na žalost još nisu osmislili mobitel koji bi kod njega poživio duže od par mjeseci, imam u planu uzeti mu nokiu 3310..ako ne sredi htc.. 😉

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U11

Zasto ne osigurat mobitel onda od ostecenja il tako nesto? Mislim da postoji nesto takvo kod nas?

Di2 & EPS FTW!
13 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Pronašli smo grešku, jedan konektor je dvoslojan i može se sklopčari kako ga god okreneš ali neće pali kako god.. Uglavnom radi.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

Ako netko treba ganc novu neotvorenu full zaštitu od Ultimate Shielda za U11+ neka javi na PM. Imam i neke zaštitne maskice. Na žalost, ukraden mi je mob prije neg sam ga uspio zaštititi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Htc U11

Koliko se isplati sad uzeti htc u11 star do godinu dana, vidim da se cijene kreću od 1500-2000? U odnosu na npr. nove honor 8x, samsung a7...top model, ali ipak 2017.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
za 2000 se vec nadje Pocophone pa ne znam koliko se uopce isplati toliko dati za polovan U11.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U11
za 1500-1600 bez problema ide U11.ja neki dan kupio ženi za 1500kn star 5 mjeseci,kao nov sa hrpom opreme i HR garancija.
Poco ne ide za te novce....
U11 me pozitivno iznenadio.radi glatko,dobit će android Pie,a kamera još uvijek dobra posebno sa gcam.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 11:03 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
Pitao je od 1500-2000, a Poco ide itekako za te novce...neki dan bio na njuskalu jedan za 1900 Kn.
Po meni puno bolja kupnja nego U11.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Ak se trazi opcenito, onda radije Poco, a ak je prioritet kamera, onda nema dileme, U11 bez daljnjega.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Htc U11

U11 ima bolju kameru od Poca i vodootporan je, nema sanse da bi ga mijenjao za Poca, pogotovo kad znam koliko je brz...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U11
nije isto 1500kn i 1900kn...isprobao sam Poco koji je isto bio opcija,ali ne sviđa mi se kamera...
U11 se ipak jeftinije nađe,ima bolju kameru,bolje zvučnike,vodootporan je,a nije loš ni onaj Edge sense.zgodno za brz pristup kameri ili bljeskalici recimo...
uskoro će i android Pie i za te novce kud ćeš bolje....
Poco je ok jer ipak ima noviji chipset i bit će duže podržan,ali 400kn je razlika....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Htc U11
vepar kaže...
nije isto 1500kn i 1900kn...isprobao sam Poco koji je isto bio opcija,ali ne sviđa mi se kamera...
U11 se ipak jeftinije nađe,ima bolju kameru,bolje zvučnike,vodootporan je,a nije loš ni onaj Edge sense.zgodno za brz pristup kameri ili bljeskalici recimo...
uskoro će i android Pie i za te novce kud ćeš bolje....
Poco je ok jer ipak ima noviji chipset i bit će duže podržan,ali 400kn je razlika....

 

 

Ono sto je kljucno,a to je ekran Poco ima bolje.

U11 ima stari omjer i 5.5 inca, a Poco ima znatno veci ekran u slicnim dimenzijama i vec to mi je dovoljno da U11 vise i ne gledam...sto se kamere tice, na Poco se stavi Gcam i kamera je super...kolega Batman je stavljao svoje galerije i iznenadio sam se koliko Poco ima dobru kameru kada se stavi Gcam...treba li spominjati i 4000 mah bateriju na Pocu.

14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...
vepar kaže...
nije isto 1500kn i 1900kn...isprobao sam Poco koji je isto bio opcija,ali ne sviđa mi se kamera...
U11 se ipak jeftinije nađe,ima bolju kameru,bolje zvučnike,vodootporan je,a nije loš ni onaj Edge sense.zgodno za brz pristup kameri ili bljeskalici recimo...
uskoro će i android Pie i za te novce kud ćeš bolje....
Poco je ok jer ipak ima noviji chipset i bit će duže podržan,ali 400kn je razlika....

 

 

Ono sto je kljucno,a to je ekran Poco ima bolje.

U11 ima stari omjer i 5.5 inca, a Poco ima znatno veci ekran u slicnim dimenzijama i vec to mi je dovoljno da U11 vise i ne gledam...sto se kamere tice, na Poco se stavi Gcam i kamera je super...kolega Batman je stavljao svoje galerije i iznenadio sam se koliko Poco ima dobru kameru kada se stavi Gcam...treba li spominjati i 4000 mah bateriju na Pocu.

Lol, to nije veci ekran nego marketinski trik, izduzeni ekrani su goli k... Sirina je bitna a ne visina ekrana...

 

Kamera je u svim pogledima daleko bolja na U11, nema price o tome...

10 godina
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...
ocean77 kaže...
vepar kaže...
nije isto 1500kn i 1900kn...isprobao sam Poco koji je isto bio opcija,ali ne sviđa mi se kamera...
U11 se ipak jeftinije nađe,ima bolju kameru,bolje zvučnike,vodootporan je,a nije loš ni onaj Edge sense.zgodno za brz pristup kameri ili bljeskalici recimo...
uskoro će i android Pie i za te novce kud ćeš bolje....
Poco je ok jer ipak ima noviji chipset i bit će duže podržan,ali 400kn je razlika....

 

 

Ono sto je kljucno,a to je ekran Poco ima bolje.

U11 ima stari omjer i 5.5 inca, a Poco ima znatno veci ekran u slicnim dimenzijama i vec to mi je dovoljno da U11 vise i ne gledam...sto se kamere tice, na Poco se stavi Gcam i kamera je super...kolega Batman je stavljao svoje galerije i iznenadio sam se koliko Poco ima dobru kameru kada se stavi Gcam...treba li spominjati i 4000 mah bateriju na Pocu.

Lol, to nije veci ekran nego marketinski trik, izduzeni ekrani su goli k... Sirina je bitna a ne visina ekrana...

 

Kamera je u svim pogledima daleko bolja na U11, nema price o tome...

 

Pises gluposti, ekran na Pocu je osjetno veci (cca 2 cm u dijagonali) bez obzira na omjer.

Ta dva mobitela imaju slicne gabarite, a Poco ima ekran od ruba do ruba dok U11 ima toliko debele bezele kakvi nisu aktualni vec 2-3 godine.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 19:07 (ocean77).
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...

 

Pises gluposti, ekran na Pocu je osjetno veci (cca 2 cm u dijagonali) bez obzira na omjer.

Ta dva mobitela imaju slicne gabarite, a Poco ima ekran od ruba do ruba dok U11 ima toliko debele bezele kakvi nisu aktualni vec 2-3 godine.

 

Zbog tebe sam morao racunat, U11 ima pola milimetra siri ekran, za koristenje smartphonea sirina je neusporedivo bitnija od visine. A ti i dalje pusi marketinske price i dezinformiraj okolo kako ovaj ima puno veci ekran.

 

I jos nesto, ja i te kako vidim razliku u ostrini 1080p i 1440p smartphone ekrana, pa je to jos jedna prednost U11...

10 godina
offline
Htc U11

Nemoj me krivo shvatit ali uspoređivat u11 s pocom i tjerat vodu na mlin u11 je glupost.

 

Poco je brzi, snazniji, ima 6gb ram u osnovnom modelu, veci display, 3.5mm jack i 4000mah bateriju na štedljiviji cpu.

 

Što se tice kamere, poco je pokupio sve pohvale, a sa gcamom se moze mjeriti i sa s9 (kako smo uspoređivali u drugoj temi). A da ne govorim o 4k 60fps snimanju.

 

I jos jedna velika prednost pocoa je to sto je trenitno najrazvijeni mobitel na xda i vherojatno ce ce jos dugo i ostat takav.

 

U11 je bio dobar telefon, ali 16:9 omjer, nedostatak 3.5mm jacka, loš battery life i jako.osjetljiva izrada ga čine ne tako pozeljnim u 2019.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice