Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 392.460
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ma ni govora toliki sot. Baterija je super i ide do 2 dana uz neko normalno korištenje, a sot od 5 do 9 sati zavisi šta se radi. Evo sad imam 55 posto i oko 4 sata i 30 minuta sota i oko 27 sati od zadnjeg punjenja.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Huawei Mate 10

nisam se prije ovoga mobitela opterecivao sa potrsnjom baterije, tako da ne znam s cime se sve moze mjerite potrosnja,SoT, i slicno

ovaj program sam vidio tu na forumu vise puta, pa njega koristim

 

slobodno napisite kako i s cime da izmjerim pa cu to napravit

 

ovaj program pokazuje ovo sto pokazuje, ispraznim mobitel do 3-4% baterija, napunim ga na 100% i pokrenem program thats it

 

ako nest krivo radim ili nesto u programu treba podesiti recite 

 

kao sto sam prije napisao, mobitel kod mene radi non stop, kako je poslovni i kako sam dosta po terenu, mailovi, office programi, IM programi, WiFi i slicno, u pogonu je non stop, doma kad dodem onda ga uglavnom mali uzme i igra igrice ili gleda youtube sranja

 

ima nas tu hrpa sa mobitelom, pa neka i drugi pokazu svoja mjerenja sa istim appom ili necim trecim

 

bilo kako bilo, meni mobitel sa mojim koristenjem traje komotno 48h 100% do 5% baterije

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 9:08 (X3M).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
danny_2 kaže...
X3M kaže...

opet davim sa baterijom 

 

SOT brutalan

 

ovaj puta u video izdanju, screen recording funkcija

 

https://photos.app.goo.gl/aTjEKrg7pvRBZhnr2

 
Po ovome sto pokazujes ispada da imas 25 sati sota, sto mislim da je nemoguce. Pogotovo da maximalni sot iznosi 3 dana.
Jel nisi ponistavao nesto ili pod to ubraja i always on pod sot??

 ne koristim AOD, jer nema nista korisno na njemu, pa sam ga isti dan ugasio

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
belami63 kaže...
Ma ni govora toliki sot. Baterija je super i ide do 2 dana uz neko normalno korištenje, a sot od 5 do 9 sati zavisi šta se radi. Evo sad imam 55 posto i oko 4 sata i 30 minuta sota i oko 27 sati od zadnjeg punjenja.

 Iskreno posjedujem mata pro 10, i sto se tice baterije l iskustva evo napunio ga prvi put u ponedeljak. Instalirao zahtjevne jake igre, i uz veliko osvjetljenje igrao.ono sto me zadivilo je igranje a da se mobitel i ne zagrijava.a sto se tice baterije uz igranje surfanje, od ponedeljak jucer mi ostalo 35 %, koju sam jučer morao da prisilno potrošim do 15h pa eto dokle mi baterija izdrzi. dok recimo mi not 4 uz stednju baterije se vrlo brzo izlapi do 12h i zagrije da mores roštilj da proces... 😎

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
X3M kaže...
danny_2 kaže...
X3M kaže...

opet davim sa baterijom 

 

SOT brutalan

 

ovaj puta u video izdanju, screen recording funkcija

 

https://photos.app.goo.gl/aTjEKrg7pvRBZhnr2

 
Po ovome sto pokazujes ispada da imas 25 sati sota, sto mislim da je nemoguce. Pogotovo da maximalni sot iznosi 3 dana.
Jel nisi ponistavao nesto ili pod to ubraja i always on pod sot??

 ne koristim AOD, jer nema nista korisno na njemu, pa sam ga isti dan ugasio

 Ček, ne rade treće aplikacije na AOD-u??

7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
R36 kaže...
X3M kaže...
danny_2 kaže...
X3M kaže...

opet davim sa baterijom 

 

SOT brutalan

 

ovaj puta u video izdanju, screen recording funkcija

 

https://photos.app.goo.gl/aTjEKrg7pvRBZhnr2

 
Po ovome sto pokazujes ispada da imas 25 sati sota, sto mislim da je nemoguce. Pogotovo da maximalni sot iznosi 3 dana.
Jel nisi ponistavao nesto ili pod to ubraja i always on pod sot??

 ne koristim AOD, jer nema nista korisno na njemu, pa sam ga isti dan ugasio

 Ček, ne rade treće aplikacije na AOD-u??

tako je, ne radi ti whats up, viber, skype i slicno

 

radi normalno sms, pozivi, huawei mail i sve "default" applikacije

 

nisam siguran za gmail, i outlook jer nisam to testirao, kao sto rekoh ugasio sam AOD odmah

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
X3M kaže...

tako je, ne radi ti whats up, viber, skype i slicno

 

radi normalno sms, pozivi, huawei mail i sve "default" applikacije

 

nisam siguran za gmail, i outlook jer nisam to testirao, kao sto rekoh ugasio sam AOD odmah

E jebi ga onda...onda od AOD nikakve koristi.

 

Na Samsungu i Pixelu rade treće aplikacije.

7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
R36 kaže...
X3M kaže...

tako je, ne radi ti whats up, viber, skype i slicno

 

radi normalno sms, pozivi, huawei mail i sve "default" applikacije

 

nisam siguran za gmail, i outlook jer nisam to testirao, kao sto rekoh ugasio sam AOD odmah

E jebi ga onda...onda od AOD nikakve koristi.

 

Na Samsungu i Pixelu rade treće aplikacije.

 tako je da, na S7 mi je bio koristan

na Mati ne vidim nikakav smisao da ga imam upaljenog samo da svijetli koliko je sati 

 

bezveze, mozda to sredi u buducnosti nekim updateom, mada sumnjam

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
R36 kaže...

E jebi ga onda...onda od AOD nikakve koristi.

 

Na Samsungu i Pixelu rade treće aplikacije.

 

 

Tako je bilo na pocetku i sa Samsungom pa su kroz nadogradnje dodali i "trece" aplikacije.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
ocean77 kaže...
R36 kaže...

E jebi ga onda...onda od AOD nikakve koristi.

 

Na Samsungu i Pixelu rade treće aplikacije.

 

 

Tako je bilo na pocetku i sa Samsungom pa su kroz nadogradnje dodali i "trece" aplikacije.

 Ne pamtim za Samsung, ali mislim da je na G5 doslo kroz nadogradnje. 

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
fight kaže...
belami63 kaže...
Ma ni govora toliki sot. Baterija je super i ide do 2 dana uz neko normalno korištenje, a sot od 5 do 9 sati zavisi šta se radi. Evo sad imam 55 posto i oko 4 sata i 30 minuta sota i oko 27 sati od zadnjeg punjenja.

 Iskreno posjedujem mata pro 10, i sto se tice baterije l iskustva evo napunio ga prvi put u ponedeljak. Instalirao zahtjevne jake igre, i uz veliko osvjetljenje igrao.ono sto me zadivilo je igranje a da se mobitel i ne zagrijava.a sto se tice baterije uz igranje surfanje, od ponedeljak jucer mi ostalo 35 %, koju sam jučer morao da prisilno potrošim do 15h pa eto dokle mi baterija izdrzi. dok recimo mi not 4 uz stednju baterije se vrlo brzo izlapi do 12h i zagrije da mores roštilj da proces... 😎

 Jesi ti neki troll....hoces reci da si igrao 4 dana zahtijevne igre na njemu i ostalo ti jos 35% baterije...sta si imao sot 56h...hahaha....

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 16:44 (galinjo24).
7 godina
offline
Huawei Mate 10

par bencheva odvrtih

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

da li ste deinstalirali one aplikacije koje su došle s njim,npr. booking.com,duo,amazon,zrcalo itd?ja to ništa ne koristim,pa neznam dali da maknem ili ostavim

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
biankoneri kaže...

da li ste deinstalirali one aplikacije koje su došle s njim,npr. booking.com,duo,amazon,zrcalo itd?ja to ništa ne koristim,pa neznam dali da maknem ili ostavim

 da, naravno, slobodno obrisi

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
X3M kaže...
biankoneri kaže...

da li ste deinstalirali one aplikacije koje su došle s njim,npr. booking.com,duo,amazon,zrcalo itd?ja to ništa ne koristim,pa neznam dali da maknem ili ostavim

 da, naravno, slobodno obrisi

 Mislim da to ne mozeš da obrišes jer je to po tvornickim postavkama i znaci ap, slike glazba, teme, znaci to

se ne može brisati....... 😎

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
X3M kaže...

par bencheva odvrtih

 

 

 kakav je kod skrolanja "težih" stranica?ima li trzanja?općenito me zanima fluidnost?Hvala 

7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
fight kaže...
X3M kaže...
biankoneri kaže...

da li ste deinstalirali one aplikacije koje su došle s njim,npr. booking.com,duo,amazon,zrcalo itd?ja to ništa ne koristim,pa neznam dali da maknem ili ostavim

 da, naravno, slobodno obrisi

 Mislim da to ne mozeš da obrišes jer je to po tvornickim postavkama i znaci ap, slike glazba, teme, znaci to

se ne može brisati....... 😎

 ove sve navedene mozes obrisati jer sam ih i ja obrisao.

 

od nepotrebnih aplikacija ne mozes obrisati ove ali ih mozes disable:

 

chrome

duo

email

facebook app manager

play movies

play music

music

notepad

slides

 

mozda sam koju preskocio

 

 

7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
vepar kaže...
X3M kaže...

par bencheva odvrtih

 

 

 kakav je kod skrolanja "težih" stranica?ima li trzanja?općenito me zanima fluidnost?Hvala 

nema "stutera" na nicemu

 

optimiziranost cpu+android je vrhunska, pogotovo multicore izvodenje

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
X3M kaže...
vepar kaže...
X3M kaže...

par bencheva odvrtih

 

 

 kakav je kod skrolanja "težih" stranica?ima li trzanja?općenito me zanima fluidnost?Hvala 

nema "stutera" na nicemu

 

optimiziranost cpu+android je vrhunska, pogotovo multicore izvodenje

 radi ko zmaj nema zamrzavanja niti ikakvih zastoja leti...

7 godina
offline
Huawei Mate 10

preporuka za neko kaljeno staklo ili foliju koja prekriva cijeli ekran ili da je bar minimalno uža.

Ovo što se kod nas prodaje je po 2-3mm uže nego ekran. Neke su čak i po 1mm sa obje strane uže nego orginalna folija.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 8:58 (CrniPero).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
CrniPero kaže...

preporuka za neko kaljeno staklo ili foliju koja prekriva cijeli ekran ili da je bar minimalno uža.

Ovo što se kod nas prodaje je po 2-3mm uže nego ekran. Neke su čak i po 1mm sa obje strane uže nego orginalna folija.

ja sam uzeo ovo i za sada je ok

 

jedino kaj nevalja je sto se dosta vide tragovi prstiju po ekranu kada je ugasen, premaz je losiji, ali za sada je to to

 

probat cu jos neka druga kaljena stakla tokom vremena, imas ih hrpu na aliexpresu

 

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Ja evo otkad ga imam mj i pol.. imam jos uvijek originalnu foliju. nema jos ogrebotina...
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
galinjo24 kaže...
Ja evo otkad ga imam mj i pol.. imam jos uvijek originalnu foliju. nema jos ogrebotina...

 Ja sam skinuo originalnu foliju odmaj i ne koristim ama baš nikakvu zaštitu za display.

Doduše, nikad nisam bio poklonik tih naljepaka, pa nisam ni sad.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ja sam kupio nillkin tempered glass i malo je uzi nego originalna folija na ekranu. Do samih rubova ne moze ni ici jer je staklo ekrana na rubovima zaobljenio i ostajalo zraka ispod kaljenog stakla. Po meni je i bolje sto nije do kraja ekrana jer ako se koristi maska i kaljeno staklo onda zapinje maska za staklo i odljepljuje ga. A jeftina kaljena stakla ne koristim jer vecinom nisu staklo nego plastika
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Pozdrav! Od jučer sam postao vlasnik mobitela Mate 10 pro. Molio bih vas za pomoć ako je moguće. Stvar je banalna ali ne mogu pronaći riješenje. Htio bih na display mobitela staviti prečac za postavke baterije ali nikako to ne mogu pronaći. Ne znam da li je to uopće moguće?

 

Inače što se tiče samog mobitela trenutno me najviše oduševljava baterija. Napunio sam je do 100% kad mi je mobitel došao. Uz svo čačkanje, instaliranje masu aplikacija sa starog mobitela, odrađenog update-a, slikanja i isprobavanja baterija mi trenutno pokazuje SOT od 6h i 30min. a napunjenost batrije je trenutno 35%. Jednostavno nakon Nexus-a preporodio sam se :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
maki11 kaže...

Pozdrav! Od jučer sam postao vlasnik mobitela Mate 10 pro. Molio bih vas za pomoć ako je moguće. Stvar je banalna ali ne mogu pronaći riješenje. Htio bih na display mobitela staviti prečac za postavke baterije ali nikako to ne mogu pronaći. Ne znam da li je to uopće moguće?

 

Inače što se tiče samog mobitela trenutno me najviše oduševljava baterija. Napunio sam je do 100% kad mi je mobitel došao. Uz svo čačkanje, instaliranje masu aplikacija sa starog mobitela, odrađenog update-a, slikanja i isprobavanja baterija mi trenutno pokazuje SOT od 6h i 30min. a napunjenost batrije je trenutno 35%. Jednostavno nakon Nexus-a preporodio sam se :)

ne postoji ta opcija, osim preko nekog 3rd party appa

 

a i ne vidi sta imas podesavati bateriju, kada radi besprijekorno :)

 

48h bez problema sa upaljenim svime i svacime, bez ikakvog "power saving" moda

 

ako bas moras nesto ukljucivati, jedino ti preostaje "ultra batery" precac sa drop down menia

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 8:55 (X3M).
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Da, ja isto punim svako drugu večer, znači cca 48h, što je fenomenalno.

A da ne govorim kako se brzo puni, zaista odlična stvar.

Baterija na ovom uređaju je zaista the best.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 10:03 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Hvala na pomoći. U pravu si nemam šta podešavati bateriju, jedini je problem što me baterija toliko iznenadila pa tamo gdje najviše ulazim u postavke su postavke baterije, pa sam mislio da se može staviti prečac na ekran da lakše dođem do toga. Treća app za baterije me ne zanima, nema potrebe :) Hvala u svakom slučaju!

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Huawei Mate 10

primjetih jedan bug kod UI-a

 

ikona za kalendar app, se pomakne na dno liste aplikacija i izgubi tekstualni naziv, razlog nepoznat

 

build 125 jos uvijek

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2018 10:38 (X3M).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
X3M kaže...

primjetih jedan bug kod UI-a

 

ikona za kalendar app, se pomakne na dno liste aplikacija i izgubi tekstualni naziv, razlog nepoznat

 

build 125 jos uvijek

 

 

 Meni se to nikad nije dogodilo, inace koristim ladicu za stil pocetnog zaslona i genius kao temu, pa ne znam dal bo mozda problem mogao lezat u necem od toga, mada ne vjerujem.

Kazem, nisam primjetio to kod sebe, uvijek je na istom mjestu sve i pise sve uredno. 

 

A ovo za update, zaista mi nije jasno da je vip zapeo.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice