Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 391.880
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
12mp cisto zbog mogucnosti zoom-a
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
klinik kaže...
Da li koristite straznju kameru na 12mpx ili na 20mpx? Da li se vidi neka razlika u kvaliteti slike?

na 12, jer kad ti je na 20, nemas OIS niti zoom, a i meni automatika kad je na 20 radi preveliku saturaciju boja

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
I meni je na 12 zbog ois i zuma. Primijetio sam da mi mob sam pali WiFi cim dođem doma. Odem ujutro na posao i ugasim WiFi i uključim mobilne podatke jer na poslu nemam WiFi i kad se vratim doma sam mi mob upali WiFi.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
X3M kaže...
klinik kaže...
Da li koristite straznju kameru na 12mpx ili na 20mpx? Da li se vidi neka razlika u kvaliteti slike?

na 12, jer kad ti je na 20, nemas OIS niti zoom, a i meni automatika kad je na 20 radi preveliku saturaciju boja

 

OIS na 20 nemas samo na snimanju videa, na slikama imas sto ja znam.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
ukljucen ti je WiFi+ u postavkama za WiFi pa kad po lokaciji zakljuci da si na mkestu gdje imas spremljen WiFi onda ga i ukljucuje
jesus_tm1
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Pozdrav ekipa. Da li Mate 10 pro ima Always on display te da li ima neku foru kao Samsung, da ima secure folder. Di bi se mogle cuvat neke slike ili nesto alicno?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ima i ima
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
klinik kaže...
X3M kaže...
klinik kaže...
Da li koristite straznju kameru na 12mpx ili na 20mpx? Da li se vidi neka razlika u kvaliteti slike?

na 12, jer kad ti je na 20, nemas OIS niti zoom, a i meni automatika kad je na 20 radi preveliku saturaciju boja

 

OIS na 20 nemas samo na snimanju videa, na slikama imas sto ja znam.

 OIS ti ne radi na 20M kod fotki, samo na 12M

 

kod videa ti ne radi na 4K i na 1080 60FPS

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

nisam znao, onda nemamo sta pricati, nema smisla koristiti 20mpx, boje su malo losije, nema zoom, nema OIS...

13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

kako da isključim otključavanje putem šifre,želim samo da imam preko otiska prsta?ili mora biti oboje?

i kako maknuti da kad povlačim notifikaciju da mi se ne spušta brzo traženje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Može informacija tko ti je poslao točno kameru trgovina gdje si naručio ili netko od huawei hrvatska, jer i ja cekam već 3 mjeseca kameru, hvla

vtc
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
meni je kameru poslala trgovina u kojoj sam kupio mobitel (Santa Domenica). cekao sam ju 2 mj.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Meni je T com... Kod njih sam uzeo
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

koji operateri imaju u ponudi dual sim verziju uređaja. ističe mi ugovor a uzeo bi mate 10 pro.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
vivId kaže...

koji operateri imaju u ponudi dual sim verziju uređaja. ističe mi ugovor a uzeo bi mate 10 pro.

 Tele 2 ima, vip nema, a t-com nisam siguran, ali ako me pamčenje služi, mislim da je i kod njih dual sim.

 

14 godina
offline
Huawei Mate 10

Nema niti jedan od teleopretera dual sim samo slobodna prodaja ako govirimo o mate 10 pro

 

vtc
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Odakle ti ta informacija? Jer je kriva.

Za Tele2 znam 100% da je dual SIM uređaj u prodaji, kolega kupio nema 3 dana.
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Ima netko ovdje da je prešao sa Galaxy S8/S8+ na Mate 10 Pro, i ako možete neke real day usage razlike reći ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Da li to trebam zvati trgovinu u kojoj sam kupio ili huawei ? Da li svi dobe tu kameru?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Kameru ne dobiju svi. to zavisi od trgovine. ja sam dobio kameru, 2 godine jamstva na lom ekrana i huawei power bank 10000 mah.
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Huawei Mate 10 lite..ima li tko Oreo na njemu? Dali je službeno stigao u RH?
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
M3d0 kaže...
Kameru ne dobiju svi. to zavisi od trgovine. ja sam dobio kameru, 2 godine jamstva na lom ekrana i huawei power bank 10000 mah.

 kako znam da li se dobiva ili ne?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
ja sam ga uzeo u prednarudžbi i dobio na to sve na poklon. pisalo je na web stranici da je na poklon do određenog datuma. i u tele2 je bila na poklon.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Kamera i ostali gadeti su bili u prednaruđbi ili u pocetku prodaje...

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
robert993 kaže...

Ima netko ovdje da je prešao sa Galaxy S8/S8+ na Mate 10 Pro, i ako možete neke real day usage razlike reći ?

 Ja ti mogu ukratko rec prednosti i mane, s obzirom da sam imao prilike poblize usporedit/koristit oba.

 

Prednosti Mate 10 ubodnosu na S8 regular.

Bolja autonomija, nesto brze punjenje (super charge vs fast charge), ic blaster (meni osobno zlata vrijedi) koji funkcionira odlicno, jedan od bolji senzora otiska prsta (odlican polozaj i ekstra brz i precizan), ako ih stavis jednog pored drugog, onda je Mate 10 fluidniji, iako su oba fluidna, bolji vanski zvucnik (stereo zvuk kod Mate 10), hisilicon kirin 970 (umjetna inteligencija, obecavajuce), 6gb ram vs 4gb ram (ako ti sta znaci)...

 

Prednosti S8 regular

Bolji display, iako je na Mate 10 isto dobar (samsung tu nema konkurenciju), ulaz za slusalice (ako ti je bitno)jer ga na Mate10 nemas, ali dobijes adapter i slusalice, micro sd (ako ti je bitno) jer meni je 128gb sasvim dovoljno, ostale tw djidje (akobsu ti bitne), ip68 vs ip67 (ako ti je bitno), always on display sa vise mogucnosti nego na Mate 10 (moguca ispravka softverom, ali nikad se ne zna)...

 

Ukratko bi to bilo to, ako te sta zanima, pitaj ?

S8+ ti ima veci display i jacu bateriju nego s8 regular, ostalo ti je sve isto.

 

I zaboravio sam napomenut, kameru nisam usporedjivao, pa ti tu ne mogu pricat.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 17:17 (zabranjeniples).
12 godina
offline
Huawei Mate 10

da li jos netko ima problema sa FB aplikacijom?

 

kada je pokrecem iz recent tab mangera ilitiga multitasking izbornika zna mi se dosta cesto srusit app bez da se porkene (samo nestane) 7 od 10 slucajeva uglavnom ako sam otvorio 3/4 aplikacije nakon sto sam otvorio fejs.

nisam primjetio neki nacin kako da smanjim ucestalost rusenja. a i zadnje vrijeme mi cesto nece ucitavati feed ii bilo sto otvorim unutar aplikacije (neciji profil, neku sliku itd) iako Chromom najnormalnije mogu surfati i otvarati stranice.

ciscenje memorije aplikacije nije pomoglo kao ni brisanje cache od fejsa

 

ima li tko kakvih ideja/rjesenja?

jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
@zabranjeniples
Super hvala ti. Inače trenutno imam Galaxy S8, pa sam možda mislio možda promijeniti, imao sam P10 tako da vjerujem da je fluidan mob sigurno još više.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
robert993 kaže...
@zabranjeniples
Super hvala ti. Inače trenutno imam Galaxy S8, pa sam možda mislio možda promijeniti, imao sam P10 tako da vjerujem da je fluidan mob sigurno još više.

 Meni vise pasu prednosti Mate 10 PRO, iako su oba odlicna.

Vidi sta ti je potrebnije, pa sam odluci.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Pitanje za vas koji imate Matu

 

Pojavljuju li vam se oglasi ??? Mislim na notificationu  ili kada je zaključan ??? 

Takoder me zanima, dali je tko od vas stavljao custom rom ? Ako da, zašto ? 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
d666sermek kaže...

da li jos netko ima problema sa FB aplikacijom?

 

kada je pokrecem iz recent tab mangera ilitiga multitasking izbornika zna mi se dosta cesto srusit app bez da se porkene (samo nestane) 7 od 10 slucajeva uglavnom ako sam otvorio 3/4 aplikacije nakon sto sam otvorio fejs.

nisam primjetio neki nacin kako da smanjim ucestalost rusenja. a i zadnje vrijeme mi cesto nece ucitavati feed ii bilo sto otvorim unutar aplikacije (neciji profil, neku sliku itd) iako Chromom najnormalnije mogu surfati i otvarati stranice.

ciscenje memorije aplikacije nije pomoglo kao ni brisanje cache od fejsa

 

ima li tko kakvih ideja/rjesenja?

 To se meni dogadalo i na s7 a sad i nekad na Mati 10 pro. Tako da mislim da je to mozda do aplikacije...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice