Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 391.859
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Jel moguće na Mate 10 pro instalirati kameru kakva je na P20? Mislim na low light način rada. Da li Huawei uopće planira nadograditi kameru na njemu da bude u rangu sa P20? To bi bilo super
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
mrki_man kaže...
Jel moguće na Mate 10 pro instalirati kameru kakva je na P20? Mislim na low light način rada. Da li Huawei uopće planira nadograditi kameru na njemu da bude u rangu sa P20? To bi bilo super

 Navodno bi trebale stići AI mogućnosti kao na p20, štagod to značilo, pretpostavljem da će prepoznavati više stvari, ali low light sumljam jel je to više vezano uz hardveraj.

Ispravka... možda bude i to jel vidim da je kamera na p20 ista kao na Mate 10 pro :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 17:40 (Darian).
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Pitanje za vas korisnike Mate 10 Pro, da li vam se jako zagrijava pri igranju igara, jer se dvoumim između Mate 10 Pro i P20, ali sam vidio u raznim recenzijama da se P20 luđački grije kada su igre u pitanju, pa me zanima kakva je situacija kod Mate 10 Pro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Zavisi šta je tebi luđački. Telefon je mlak nakon 45minutne se sesije injusticea 2 ili mortal kombata bez I kakvog pada performansi. Sve te šore rade fluidno bez frame dropova. Nba 2k isto.

Mi6 mi se dosta više zagrijavao I prilikom igranja i 2D(crtanih) igara gdje je Mate 10 ladan ko špricer.

Mi5 se znao zagrijati do razine da ga je bilo izazovno I držati u ruci.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 13:43 (saintmarcus9).
 
0 1 hvala 1
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Eto postao i ja ponosni vlasnik Mate 10 Pro Gray verzija. Mob je prava "mrcina". Prije par godina sam imao Mate 8 i oduševio me je, mislim da će i sa ovim biti samo oduševljenje.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

puno bolje je ovo dolje sto pise u komentarima, update za kamera algoritam AI i Night Mode kao na P20 seriji 

9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Pozdrav svima. Evo da javim da sam upravo provjeravao i dobio nadogradnju na 142. Moja verzija BLA-L09, kupljen kao slobodan uredaj. 

 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Sve je to ok..ali kad misle dati 8.1 android  sa 8.1 ui suceljem...ipak je ovo jos uvijek najnoviji mate....pomalo me razocaravaju kao samsung...samo lova  i lova...

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 14:13 (galinjo24).
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Evo i meni došlo..tele 2
Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Dobivaš update svakih mjesec dana i razočaravaju te? Ok
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Ne bas svaki mjesec..

11 godina
offline
Huawei Mate 10

M10P vs. OP6 galerija

 

uspio sam jucer i danas dosta fotki sa oba uredaja napraviti

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Timo kaže...

M10P vs. OP6 galerija

 

uspio sam jucer i danas dosta fotki sa oba uredaja napraviti

Pogledao sam galeriju i moje subjektivno misljenje je da OP6 ima malo ljepse fotografije. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Galinjo ja ga imam 2 mj i eto čim sam ga uzeo sletio update, mj dana poslije 137 i sada 142. Od zadnja dva razlika je bila mj dana...s time se rijetki mogu pohvaliti.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Galinjo ja ga imam 2 mj i eto čim sam ga uzeo sletio update, mj dana poslije 137 i sada 142. Od zadnja dva razlika je bila mj dana...s time se rijetki mogu pohvaliti.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Duplić
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 23:35 (saintmarcus9).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
saintmarcus9 kaže...
Galinjo ja ga imam 2 mj i eto čim sam ga uzeo sletio update, mj dana poslije 137 i sada 142. Od zadnja dva razlika je bila mj dana...s time se rijetki mogu pohvaliti.

 Znam sto galinjo24 govori jer mobitel kao i on imam od 12 mj. I ovo se sada dogodilo da smo u razliku mjesec dana dobili nadogradnju. Ali vjeruj da je bio period da smo ulazili u treci mjesec da nismo dobili nadogradnju. Nadam se da se to vise nece ponoviti... 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Zašto nemam otključavanje licem, a imam 432 update?

14 godina
offline
Huawei Mate 10

Kakva vam je baterija na novom update-u 142?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Odlična kao i prije update.
Zadar živi vječno!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
crash11 kaže...

Zašto nemam otključavanje licem, a imam 432 update?

 432, tj. C432 nije update nego u biti oznaka regije.

 

Zadnji update za C432, a koji uključuje funkciju otključavana licem je  8.0.0.142.

 

mag.inf
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Meni još nije ponudio za Mate 10 Pro OTA update 142, i dalje na 137. Slobodan dual sim uređaj kupljen u Elipsu. Sad čekam

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
iDelete kaže...
saintmarcus9 kaže...
Galinjo ja ga imam 2 mj i eto čim sam ga uzeo sletio update, mj dana poslije 137 i sada 142. Od zadnja dva razlika je bila mj dana...s time se rijetki mogu pohvaliti.

 Znam sto galinjo24 govori jer mobitel kao i on imam od 12 mj. I ovo se sada dogodilo da smo u razliku mjesec dana dobili nadogradnju. Ali vjeruj da je bio period da smo ulazili u treci mjesec da nismo dobili nadogradnju. Nadam se da se to vise nece ponoviti... 

 

E hebi ga kad se oslanjaš na providere da izbace nešto,probaj FF i imat ćeš jedan na mjesec ko i ostatak svijeta. 

 

Inače za našu regiju izdani updatei dosad: 142,141,137,133,131,129,128,127,124

 

Koliko je ono telefon vani? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 21:51 (saintmarcus9).
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Dal je moguće namjestit negdje da mi radi samo na 4g, zato što mi je jučer počelo prebacivat na lošiji signal povremeno ?

Pa se mislim da mi se nije šta poremetilo, jer mi u vipu kažu da do njih nije, jer je prema njima sve ok.

Do jučer je stalno radilo uredno na 4g.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
zabranjeniples kaže...

Dal je moguće namjestit negdje da mi radi samo na 4g, zato što mi je jučer počelo prebacivat na lošiji signal povremeno ?

Pa se mislim da mi se nije šta poremetilo, jer mi u vipu kažu da do njih nije, jer je prema njima sve ok.

Do jučer je stalno radilo uredno na 4g.

Koliko znam ne, ako nema 4G signala, automatski prebacuje na 3G što je logično. Makar sam skužio na mojem Mate 10 Pro 4G hebeno jede bateriju u standby-u, sad kada sam stavio na samo 3G osjetno duži i bolji stanby.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
svi mobiteli traze najjaci dostupni signal i sukladno tome imas 4G,3G,2G ili noG :P
LTE opcenito trosi jako puno struje baterije pa ga imam i iskljucenog osim kad znam da budem na istom mjestu duze vremena pa si ga ukljucim kod surfanja.

a sto se update tice, taj FaceUnlock mi nije nesto specijalno... citac otiska mi je i dalje imba! jbg, oldfashion sam.
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 10

I meni vuce bateriju na p 10 smart, sad sam stavio 3G, cisto da vidim hoce li biti primjetne razlike vijeka trajanja baterije.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

evo na simpi stigo 142 update.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
I meni danas stigao update. Dual sim mob i iz slobodne prodaje...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice