Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 392.427
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
ma zbog tog Pie i odgadam zamjenu mobitela. mob je super, al se ja brzo zasitim istih stvari. nadam se da ce Pie biti super pa da si malo prisparam novce :D
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
d666sermek kaže...
ma zbog tog Pie i odgadam zamjenu mobitela. mob je super, al se ja brzo zasitim istih stvari. nadam se da ce Pie biti super pa da si malo prisparam novce :D

 Kolega, doslovno kao da si mene opisao u tvojim recenicama. Jedini je iPhone 4 koji sam imao 2god. Sve ostale top modele sam imao najduze 11mj...

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Emui 9.0 donosi ubrzanje mobitela oko 25% u svim segmentima...

11 godina
offline
Huawei Mate 10

I ja se nadam da ce skoro da nemoram dolazit u napast da mjenjam za s9...lol

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Ha ha ha ha, meni i dalje nije došao onaj update 156. Pa divno, jednog dana će doći - sigurno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Šteta što proizvođači ne usavršavaju svoje proizvode. Kako su krenuli sa Mate serijom, uređaji su bili ljepi, kvalitetni i predvodnici u svijetu mobitela. Pojavi se noč i oni krenu sa drugim smjerom. Tako je i LG napravio sa V serijom. V10 je bio brutalan, V20 i V30 bezveze. Šteta što to rade tak, inače sam još na Mate 8. :)
All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Imao sam Mate 8 i mob je bio zvijer, onda sam prešao na LG G6 i sa njime sam bio zadovoljan, ali baterija me je ubijala. LG G6 sam dao ženi, a ja otišao na Mate 10 Pro i mob je savršenstvo u svemu. Stvarno mu ne mogu naći zamjerku. Novi Mate 20 Pro mi se ne sviđa radi zakrivljenog ekrana koji mi je nepraktičan i mob je katastrofa za držat i koristit (znam po Samsung seriji koji su prvi uveli takve ekrane - a cijena zamjene tih ekrana je prava sitnica ), mogao bi mi proći običan Mate 20 koji ima normalan ekran, ali mi je to premali odmak od trenutnog Mate 10 Pro, tako da za sada ostajem na Mate 10 Pro.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Mate 10

Po clanku iz gsm arene pie ce biti globalno pusten 10.11 bumo vidjeli kako kazu slijepci

razorblade
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Stigao 157.Mobitel je Tcom 

9 godina
offline
Huawei Mate 10

Imam Mate 10 Pro, imam problem jer ne postoji zvuk završetka.poziva, nigdje nisam pronašao gdje uključiti. Ponekad pričam sa sugovornikom i ako se slučajno prekine poziv, zvuka nema, nastavim pričati minutu a da ne znam da je poziv završen 😃

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 10

Ima li naznaka kad ce doci PIE na Mate 10, prijasnja predvidjanja su nas zaobisla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Normalno da su nas zaobišla jer svi prenose ne provjerene informacije.

Od božica pa do trećeg mjeseca se predviđa rollout.

 

Čisto za zvjezdu vodilju MIUI8 za Mate 9 i P10 je izašao u trećem mjesecu ove godine. 

 

Nego stigo mi je šugavi tempered glass koji ne paše,pa nadalje idem bez dotičnog. Živo me zanima kolioo će ekran trajati u pederuši sa farcajgom i kovanicama :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 14:04 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Kupio sam mate 10 pro na black friday za 3k, vidim da je došla sa njim nekakva zaštita za staklo koja je odmah na njega stavljena...zanima me ima li potrebe za kupovinom kaljenoga stakla onda ili ne? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ak je folija u igri drži je dok se ne ofuca. Ja sam nakon nje stavio kaljeno i sada bez. Nema nijedne mikroogrebotine u ovih par dana.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 10

imam ga "golog" godinu dana i ogrebotine su vidljive jedva meni (imam oko sokolovo).

 

razmisljanja sam ako si vec kupim lijep mob, bezveze mi ga je zatvorit u neku ruznu masku i stavit zastitu na staklo.

pazim na mob (stvarno pazim), ne stavljam ga na samo tako na stolove, ne bacam ga...

jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Kako se kaže: ne kupujem mob da ja budem rob njemu već on meni :)

Ekran I dalje bez ogrebotine ovdje nakon 5 dana 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 19:56 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Duplo

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 19:55 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Troduplo

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 19:55 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Ej ekipa..jedno pitanje. Ak pokreneš neku aplikaciju iz foldera, jel moguće da kad izađeš iz te aplikacije, da te vrati u folder a ne na home screen..?

To mi jedna od zamjerki, naravno ako se ne može urediti 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Devetka na FF....not approved yet
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 10

Kako uraditi update na 9.0?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Kada stigne dobiti ćeš obavijest za OTA update
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Kad god se nešto novo pojavi na FF, bude dostupno za instalaciju nakon cca 3 tjedna. Tako da, načekati ćemo se još poprilično.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ja san govorio tu oko božića još davno(info od Huawei Srbija glede roll outa) . Problem je što se ljudi nisu mogli pomiriti s tom informacijom pa su svašta pisali ovdje :D
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Pise vam na official Huawei HR forumu da 14.12 izlazi kod nas update za mate 10
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Znači isto ko na Huaweiu iz susjedstva. Biće dobro ako krene roll out tada s tim da se mora dodati par dana za uređaje kupljene preko provider a.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Evo pojavio se 9.0. na FF. Šteta sto mozda necu stici isprobati 9.0. ako do tada prodam Mate 10 pro . 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
iDelete kaže...

Evo pojavio se 9.0. na FF.

 5 dana kasniš sa informacijom.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Šta bi kasnio?

Na FF (firmware finder) se danas pojavio za C432 verziju.

Prije 5 dana za navedenu verziju se pojavio na FH (FunkyHuawei).

mag.inf
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice